bugün

şuan köydeyim tarla suluyoruz, yolda yürürken karınca yuvaları gördüm böyle kenarlara kışlık sap saman toplamıslar dolusuyla kendime feci derece de engel olmaya çalıştım ama olamadım ayağımla vurdum ambarlarına dağıldı yiyecekleri, ondan sonra ki o his o rahatlama sanki orgazm olmak gibi güzel böyle bulutların üstünde uçmak gibi tarifsiz, hapisane yolları bana yakın.
hani tuvalete girince peçete olmadığını görürsün ya, işte o anda çok büyük bir hayal kırıklığına uğruyorum. ben böyle rahat rahat sıçmak isterken, olacak iş mi..
bazı şeyler kalitesiz. sahte sevgiler, para üzerine kurulu politikalar.
adaletin bu mu dünya falan diyorum da bazen. lan düşününce allah harbiden kime para vereceğini biliyor. bana verse şahsen ortalığın amına koyardım. savaş da çıkarırdım ülkelere ambargo da koyardım.
21 daire var binada. lan bi tane ben yaşlarda biri olmaz mı arkadaş, hep mi yaşlı karı koca hep mi genç çift, off ya nasıl bi kaderim varmış benim.
yine beni deli dürttü, kalkayım da bi temizlik yapayım
Söylesene sevgilim, sonumuz ne olacak ?
Bu iş stresi beni sikilmişten beter ediyor.
19 yasindaysan paran yoksa hedeflerin buyukse hayat gercekten zor.
Lahmacunun içinden çivi çıkar mı? Bende bu şans olduktan sonra çıkar. Sen 24 saat yol çek muş'a gel, dişinden ol.
Son çocuk olmasına rağmen adı ilkin olan bir erkek kardeşim var lan.
Evet mutsuzum.
kahveyi çok severim ama bana çok kötü dokunuyor. 3. sınıftayken günde 3-4 kupa kahve içerdim hepsine de bir değil iki paket kahve koyardım. işte ondan sonra içemez oldum sözlük, içmek istiyorum sözlüüük. kafeinsiz kahve hiç güzel değil be sözlük.
Çok pişmanım sözlük çok...
benim hatalarımın bedelini hep başkaları ödüyor..
ayvayı yemiş durumdayım. son beş yıldır hiç bu kadar çaresiz hissetmemiştim. yetmemiş sıvamışım da haberim yok. kendimi çok tebrik ediyorum bu saatten sonra istesem yapamazdım bu kadar şeyi zaten.
ayrıca bugün yıllar sonra ilk defa açık ayakkabı giydim. tüm istanbul ahalisinden verdiğim görüntü kirliliği için özür dilerim.
Yaşadığım hayat yüzünden yaşlılardan nefret ettim , hiç olmak istemediğim biri oldum , lanet olsun herşeye .
https://www.facebook.com/...98775/?type=1&theater

lan ben bunu yatırırım ısırırı ısırır aglatırım bi de üzerine etini yolarım lan ıyy dişimi geçirrim poposuna.
beni en çok korkutan şey; hayatında, unutamadığı erkek olan bir kadın.

insan paranoyaklaşıyor bir süre sonra. sürekli acaba onu mu düşündü, o mu vardı bu hareketinde, bu hallerinde diye. ben de birkaç kadının hayatındayım böyle. garip. bir yerde seni sen gelip buluyorsun.

neyse zaten olacaksa oluyor gerisi laf-ü güzaf.
yok yok, olmuyor, hele ki bu sıcakta arabasız olmuyor. en acilinden arabası olan bi arkadaş, eş, dost bulamlıyım kendime böyle sıkı fıkı olalım falan işime gelir.
dün aşık oldugum yazarın nikini yine unuttum. neyse kitap okuyayım da ben bi yandan da onun hayalini kurayım.
Sevdiğim hiçbir şey elimde kalmiyo hiçbir şey ve kimse. Lan kupem bile kayboldu seviyorum diye lan.
diyorum ki, kalkıp yemek mi yapsam. evi yeni temizledim, duş aldım falan da yemek kokmak da istemiyorum ama..
ilköğretimlisi, liselisi, evlisi,bekarı hatta emeklisi penisli,kızlık zarlı başlıklara takmış vaziyette. Sanırım bilim ve teknolojide neden geride kaldığımızın ve hovardalıkta, denyolukta Batılıları geçtiğimizin kanıtı.
allah olsam dediklerimi direk sorgulamadan bi inanan yerine herşeyi araştırıp beni inkar eden birini cennete alırım.
Mesaj kutum kırmızılansın istiyorum.
Çünkü moralim çok bozuk ve yalnızım .