bugün

cins ve gıcık biriyim artık bunun farkındayım. sevdiklerim beni böyle kabul ettiği için normal karşılıyor. ancak son karıştığım kazada suçum olmamama rağmen etraftaki kalabalık beni linç edecekti. polis geldi o da azarladı.
Yıldız kaydı ve ben tutacak bir dilek bulamadım.
Anlık huzur bulmam lazım böyle olmuyor diego. Gecelerim bi güzel bi kötü hiç olmuyor esteban.

Sen de durma amk
Çal pharrel çal.
Happy, happy, happy...
bu akşamki maçla ilgili hala anlayamadığım çok şey var sözlük.
Volkan Melo'nun üstüne neden zıpladı?
Bu pozisyonda neden kart görmedi?
Bu pozisyonda Melo neden sarı kart gördü?
Selçuk ve Melo topu dışarı atmayı nasıl başardı?
Muslera tanrı mı?
Çok dertlesmek istiyorum sözlük. Çok kırıldım. Çok üzüldüm. Çok yoruldum. Buraya yazmak bile istemiyorum. Kendime bile itiraf etmekten korkuyorum. Sanırım artık bitti be sözlük.. açık açık yüksek sesle dile getirmekten korksam da, bitti galiba. Ama o iyi ki var demekten de alıkoyamıyorum kendimi. Mantıklı düşününce bitti diyorum, kalbim, yaşadıklarımız bitmedi diyor. Ne yapacağımı hiç bilmiyorum sözlük. Uzak mesafe ilişkisinin ben amina koyayim.
buradaki itirafların hiçbirini okumadım.
seni çok seviyorum, ömrümün geri kalanı.
seni hiç sevmiyorum, ömrümün geri kalmayanı.
Insanlar değişiyor sözlük.
insanları eze eze bir yerlere gelmek iyi birşey değil sözlük.

sonra o ezdiğin insanların ahı tutuyor ağız tadıyla yaşayamıyorsun.
Bu gece saat 01:59'da telefonun alarm sesiyle uyandım, Allah Allah niye çaldı ki bu şimdi diye elimi telefona atıp ekranına bakınca kocaman çalar saat simgesinin altında 'sahur' yazdığını gördüm. Meğer ramazanda sahura kalkmak için kurduğum alarm ramazan ayından bugüne kadar her gece 01:59'da çalmış ve ben hiç duymamışım bile.
sonsuz mutluluk diye bir şey yok anlık mutluluklarla idare edeceksiniz.
diyorum bazen
hepimiz bıçağına koşan koyunlariz.
biseyi alcagim zaman, herhangi bisey, kiyafet, kalem, bardak, cikolata hersey.. alcak zaman rengine bakiyorum, rengi guzelse model, kalite, fiyat hic bise gormuyo gozum.
bugun 26 agustos. ve ben bir karar aldim.

şu an itibari ile sana hergun bir mektup yazicam.

omrumun geri kalanina, eşime, arkadasim, dostum olacak sana.. belki hic gormedim seni ya da yanibasimdasin, ama tum bunlar senin icin.

karsima ciktiginda hepsini eline tutusturup seni bekledim diyebilcem, pismanliklarimla, hatalarimin bedelini en agir sekilde odeyerek bekledim..

ama sende bekletme, her kimsen cik gel.
ondan ayrılalı tam 1 sene oldu.

ayrıldıktan sonra sadec bir kızla sevgili oldum. ve 3 ay sürdü. sonra 4 ay bir kız eline bile dokunmadım. kendi kendime düşündüm. onu özlediğimi hissettim. hatalarını yanlışlarını bir kenara koyup birşeylere cesaret ettim ama aldığım karşılık o kadar şok ediciydi ki kendimi çok farklı bir yerde buldum. olayın üstünden 4 ay geçti ve ben 4 ayda 9 kızla çıktım.

artık telefonsuzum yakında twitter vs onları da kapatacağım karı kız gibi bir derdim de yok.. ama geleni de affetmem. ve değil 9, 19 kişiyle de çıkarım. aklı başına geldiğinde yaptığı tavrın nelere mal olduğunu görmesi önemli olacak.

sonuçta tüm duygusal ve ruhsal dengemi bozdu. bundan 4 ay öncesine kadar nasıl bir beyin kullanıyormuşum onu öğretti bana. sağolsun hayattan zevk almanın formülünü buldum.
Bazen babama siktir git demek geliyor icimden.. Ben de boyle bir seyin icimden gelmesini istemem ama babam istiyor. Adama milyon kere odama girme dedigim halde ben yatagimda karin agrisinindan ve ask acisindan kivranirken kapiya bile vurmadan dan diye girip elindeki hiyari gostererek ye sunlari diyor. Sonra niye yatiyosun bi sey mi oldu? Hee babacim motoru bozdum bir de platonigim yakinda gitcek, ya?
Afedersiniz ama sıçtıktan sonra göt silmek çok üşendirici değil mi ?? Keşke şuna da bi icat bi teknoloji olsa.s
'birbirimizden bu kadar çabuk kopacağımızı düşünmemiştim. bilseydim ona daha sıkı sarılır, engellerin bizi ayırmasına izin vermezdim.'
birini az önce modlara şikayet ettim küfürlü mesajından sonra pişman mıyım asla yine olsa yine yaparım.
Avm'de pisuvara işerken hapşurdum, yanımdaki adam çok yaşa dedi, eyvallah diyip fermuarı çekerken pisuvarın markası gözüme çarptı : "Geberit".
az evvel (bkz: e kayıt) yaptıktan sonra bilgisayarda kız kulesinin ve boğazın fotoğrafını açıp önünde fotoğraf çektirdik.
en son ne zaman sevgilim olduğunu hatırlayamayacak kadar uzun süredir sevgilim yok. yalnızlık resmen tişört gibi üzerime yapıştı. sırf sevgilim olsun diye de uğraşmıyorum. en kötü huyum ise karşımdakinin beni kabul etmeyeceği korkusu. erkek olduğun için ilk adımı sen atmalısın mantığını da anlayamıyorum. böyle giderse de bir süre daha yalnızlıkla baş başayız.

http://www.youtube.com/watch?v=_o6Ynfs1FqU
kaptaaaan arka kapı !!!

gün geçmiyor ki yeni bir kahramanlık mahalle delikanlılığı bir civanmertlik yapmayayım.
bugün 43/d ile tekli koltukların en arkasının bir önünde sınavımdan çıkmış evime dönüyordum.otobüs küçük sanayide doldu taştı.hemen boş koltuklar olmasına rağmen amcanın birine göt yeri daha konforlu diye koltuğumu verdim.bunlar benim için ufak tefek kahramanlıklar.neyse efendim sırameşelere geldiğimizde otobüs tıklım tıklım teyzemin biri bastı 'duracak' düğmesine.şoför açtı orta kapıyı.ama arka kapı hala kapalı.açmıyor pezevenk.omuz silkiyor ''ıh ıh açmıycam'' diye sanki.sonra sağ elimi huni yapıp ses tellerimi hönkürdettim yutkundum.davudi sesimle ''kaptan arka kapı'' diye hömkürdüm.bak kaptanda hareket yok.otobüs sessiz.herkes derin bir bekleyişte.benimde kafamın içinde karayip korsanlarının soundtrackiyle karışık davul zurna neden geldim istanbula.sonra bir ses.''tıssss'' arka kapı ağır ağır açıldı.gözlerimde riçi riç vari ''mışın kompleyt'' yazısıyla giderek artan davulu zurnayı bastıran pirates of caribbean .notobüsteki teyzelere neyvallah bakışım kızlara attığım bıyık altından cemil gülüşü.bugün sinek kaydı olan yüzümde kadir inanır bıyığı.otobüste sesler karmakarışık ama tek bir şey var ''analar ne yiğitler doğuruyor''.

sonra oturdum yerime.öyle tribe girmişim ki otbüsten ön kapıdan indim.ağır ağır yürürken sigaramı yakıp son bakışı atacaktımki otobüsteki kızlara ayağım takıldı tökezledim.telefon melefon hep yerlere düştü.kahramanlık zor işmiş bunu da anlamış oldum.

bir sonraki kahramanlık hikayemde görüşmek üzere.
Ders çalışmak istemiyorum sözlük. Yeteri kadar çalıştım zamanında. Yazın son günlerini how I met your mother izleyerek geçirmek istiyorum. Zaten hazırlık okumak istiyorum. Niye bu çalışma ? Ailemin çalışmadığın için yapamadın dırdırından kurtulmak istiyorum belki de. Kitapla bakışıyoruz şu an. Ayrıca acaba Ted Stella dan ayrılacak mı ?