bugün

insanların yüzüne "senin ben taa.." ile başlayıp sonu iyi yerlere gitmeyen cümleler kurmak istiyorum.
tereyağında 3 yumurta ile sahur edip orucumza niyetlendik allah kabul etsin inşallah.
Lana del rey mutsuzluğu yaşıyorum , tüm benliğimden depresiflik akıyor.
çok yakın olduğum birini seviyorum, yaklaşık 4-5 yıldır. çok cana yakın, sevgi dolu, saf ve hoş biri. her sene bir şekilde görüyorum ve duygularımdan henüz bahsedemedim. o da kendini yakın hissediyor bana, birlikte güzel vakit geçirebiliyoruz. yaşça benden de büyük, kan bağı da var ama seviyorum. öyle sanıyorum en azından...
gardolabı çekerken babam elimi sıkıştırdı ve ben bağırdım çok acıdı ....
Obareyyyy tey tey!
selam mözlük yeni uyandım.Ama hiiç uyanmak istemedim.Son 4-5 yıldaki açık ara en güzel rüyaları bu gece gördüm.
Keşke o rüyalar hiç bitmeseydi.
imkanım olsa 7/24 çizgi film izlerim kızlardan korkuyorum yani sosyal fobim var bide ayna ve fotoğraf korkum var.
birinin hayatında tercih yapacağı iki kişiden biri olacağıma, tuvalet kapisinin önünde paspas olurum, mutfakta sarı bez olurum daha iyi.
bazen kendimi çok geveze hissediyoru sözlük var mıdır çaresi?
bi insan profil fotomu iki gün once begenmesine ragmen tekrar neden begenir ki? acaba tekrar tekrar fotoma mi bakiyo diye dusunsem yanlis mı düsunmüs olurum?

yada iyi niyetli olayim biraz da
yanlislikla eli felan gelmistir begen butonuna ama yanlışlıkla.merak ettim dogrusu.
Onun yeri başka. Ben duşa giriyorum.
an itibarı ile 129.113 kişi veya o entryleri giren zihniyet yoksulu çok mübalağa etmeden söyleyeyim. Aramızda bu kadar günahkar var. Sevgili dostlar sözde itiraf adı altında gunahlarinizı ifşa ediyorsunuz. Bi yönüyle aldatıldığınızin farkında değilsiniz. Farkında olup da bu andavalli de ne diyor deyip yadırgayablrsiniz. Amenna benden söylemesi yapmayın böyle şeyler yada günahınıza bizi şahit tutmayın.
*ne saçmaladım ben ya ?
Köpüklu latte nin üzerine kahve çekirdeği koyarım.
namaza başladım diye itiraf yazdım, tebrik üstüne tebrik geldi. Lys türkiye birincisi olsam veya tıpı dereceyle bitirsem bu kadar tebrik gelmezdi heralde.

Müslümanın zaten ilk görevi beş vakit namaz. Keşke benim yeni başlamam herkesin "biz zaten kılıyorduk en sona sen kalmıştın kılmayan" diyeceği bir şey olsaydı. Sevinemiyorum arkadaş ümmetin haline, sevinemiyorum.

düzenleme: vakit yerine rekat yazmışım, üç gün sonra tek bir kişi farketti. ne içtiniz la?
Macera arayıp Bisikletle yol yaptım şimdi adam akıllı oturamıyorum, ah popo.. Keşif yaptım fena mı? Ama dönüşte bir terlemişim felaket. Gelelim asıl itirafa buradan bir yazarla daha tanıştım ve çok tatlı biri düşündüğüm kadar antipatik değil(kavga etmiştik onunla haha) alakası bile yok komik, çocuk gibi kız gibi iyi ki tanışmışım onunla. *
(#24132728)

sonunda dun facebookta buldum sozluk.. yapistirdim arkadaslik teklifini hemen kabul etti.. kendisini nasil bulduguma da gayet sasirdi.. daha ikinci mesajda telefon numarasini almadigima pisman oldugumu bir kahve icmemiz gerektigini laps laps soyledim.. o da peki dedi.. su anda durum stabil.. bence bu is olur sozluk..
Şu an yanımda uyuyor ve nefes alış verişini duymak kadar bana huzur veren başka bir şey olamaz.
ttnet ananı eşşek tepsin.
çok yakın bir akrabamızın bize yaklaşık 4 bin lira borcu var. yıllardır bu parayı ödemediği gibi borsada birkaç kat fazla parası var. araba alacak para çekti bankadan ama bize olan borcundan hiç söz etmiyor bahsini açmıyor.
sol framade itirafları'nı, iftarları diye okudum. itirafa daha var demi ?
ne zaman ki bi şeyin üzerine fazla düştüm ya da olması için debelendim hep ters tepti. akışına bırakmak en güzeli.
ne zaman annemin yapma dedigi şeyleri yapsam kendimi ölümle karşı karsiya buluyorum.
Az once de ayni sey oldu soyledigim butun yalanlar gecti gözümün önünden.
türk kurt meselesi cikti. Öğlen sıcağında baş çavuş eğitimle sikti bizi.

Ulan var ya bir kaç gotun cezasıni biz çektik.
dediğin gibi ikimiz içinde zamansız bi karşılaşmaydı ama ben bu işte büyük hayırların olduğunu düşünüyorum.kararsızlığın diz boyu ama sana hak veriyorum,bir ömür beraber olacağın insanı iyice tanımak,tam fikir sahibi olmak istiyorsun.bunun için mücadele veriyorum bilmem farkediyor musun.artıkın rabbimden ismen seni isticem,zararı ne olursa olsun.insanlara normal gelmez belki ama inancımın verdiği moralle bu işi rabbimin nihayetlendirmesini inşallah kararlılıkla isteyip,size hükmetmesini kuvvetle hissediyorum.biliyorsun ol demesine bakar,rabbim için çok basit bir durumdur.nasıl ki hz.ibrahime ateş serinlik olduysa,hz musanın asasını denize vurup yol olduysa,sert kayadan bitki çıkarıyorsa,seni bana nasib etmesini istediğim rabbim bunun içinde bir kapı açıp,herkesın ağzını kitleyecek şekilde bu işi bitireceğine inancım tamdır.o demir parmaklıkların arkası inşallah çok güzel olacak,sıkılma lütfen.şu kısa dünya hayatında o temiz parlak yuzunu çok güldüreceğim hayırlısıyla.