bugün

hayatımda hiç rakı balık yapamadım sözlük. rakı içmediğimden ötürü. ama balık kola yaptım.
Çay ocağına gidip, ramazan dolasıyla camlarının gazeteyle kapanan kısımlarında arka kapak güzelini arıyorum dakikalarca.
uzun zamandır herkul.org adresini herkül olarak düşünüp ne alakası var diyordum kendi kendime komplo teorileri kuruyordum ama şimdi anladım ki aslında bu site ''her kul'' demekmiş.
büyüttüğüm, bir nevi kızım olan kardeşimle gurur duyuyorum sözlük.

annemin elimi öp sana otuz lira vereyim demesi üzerine:

"ben para istemiyorum. o kalıcı bi şey değil. onun yerine mutluluk istiyorum." dedi. (yaş 7) bu da para mutluluk getirir diyenlere cevap niteliğinde olsun.
Oruç tutan her insana ayrı ayrı acıyorum sözlük. Ülkemizin geriye gitmesinin, ilerleyememesinin tek sebebisiniz.
20 liralık benzin aldım motora amk. 100 km. de bitti. hayır bu sorun kendi sorunum sözlüğü ne ilgilendirir lakin itiraf dendi ya film burada koptu.
Bir konuda fikir danışacak bir tane sözlük dostum yok şuan. Üzüldüm he, alt tarafi bir tane soru sorucam bi konu hakkında.

Edit: imla.
biliyorum.
keske super kahramanlar gercek olsa. gazman'a bile raziyim. tek dokunusla her seyi duzeltecek halledecek bisi, biri olsa keske.
bi lamba bulsam, lamba cini.. 3 dilek hakkim olsa.. ihtiyacim var..

sen beni duyuyorsundur be, hadi ..
yenemediğim huylarım var.
bazıları ne kadar da şanslı. Mesela bugün benim dogum günüm. Facede falanda yazmıyor, üç beş kişi hatırlarsa ne mutlu. Ama bugün serenay sarıkayanında dogum günü. Herkes neler neler yazmış twitter da. Takip ettigim yengeçizm bile onunkini ayrı kutlamış. Saçma ve yersiz bir kıskançlık farkındayım. işte bunlar hep dogum gününün yaza denk gelmesinden kaynaklı bi durum.
Taşaklarım ağrıyo sözlük. Böyle insanın içini burkan bi ağrı. Allah kimsenin taşaklarına ağrı vermesin.
hayatımda biri olsun istiyorum sözlük. Beni çok sevsin.
bir haziran gecesinde üşüyorum.
Bi arkadaşıma çok büyük bi kötülük ettim, burda söyleyemem çok büyük bi kötülük. Bu kötülüğü kimin yaptığını kimse öğrenemedi, bunu ben yaptım.
Küçükken çok pis kul hakkı yedim, cehennemdeki yerim ayrılmış olmalı. Bari klimalı olsa.
Bu itiraf anneme gelsin: kardeşimin bozduğunu söylediğim televizyonu aslında ben bozdum.
1. sınıfta sınıfın zengin züppesini döven psikopat bendim.
Şu ana kadar milyarlarca kez yalan söyledim.
Bu ülkeden nefret ediyorum.

Devamı gelecek...
diyet yapan insanlara özenmeye başladım. abicim ben kilo vereceksem eğer aç kalıcam. öyle ot yiyeyim, yok az az sık sık yiyeyim yok. ya hep ya hiç.
Çok yalnız hissediyorum be. Sözlük bana arkadaş bul lan allahsız!

Tam 1500. entryme denk gelmiş, bu da mı tesadüf?
Galiba olaylar karışıyor sözlük geri mi çekilsem napsam bilemedim.
onunla birlikte saçmalamayı özledim sözlük.
geceleri gizli gizli black veil brides dinliyorum.

edit: evet, çok utanç verici ama garip bir şekilde seviyorum ne yapayım.
Lan duramadım yine.

Bazen tüm çevremi Resetlesem diyorum. Insanlar ne kadar da şerefsiz Sözlük... Sadece kötü anlarında yanında olduğunu hatırlıyorlar. Mutluluk da paylaşılabilen bir şey fakat bunu yapmayacak kadar Benciller. Hadi onu geçtim, insanda biraz vefa olur, arada bir hal hatır sorulur dimi ama. Ulan onu da geçtim, biraz onur olur da kötüyüm diyip yanına gidince yalandan bari ilgilenilir bari derdi dinlenir. Ama yok... Varsa yoksa kendileri.

Doğum günümü kutlamadı. Bu beni unuttuğu anlamına mı geliyor, ya da yeni biti mi var? Unutulmak ya da kısacık sürede yeni birini sevmek bu kadar kolay mı? Tamam yalan çoktu da bu kadar mı? Ayrıca hâlâ buna kafa yormam Salaklık değil de nedir?

Bazen çok yalnız hissediyorum. Koca evrende bir ben varım sanki.

Insanlar hep maske takıyor be. Ben de inanıp değer veriyorum fakat beni dış kapının mandalı yerine koyan bile yok. Al sana bir Salaklık daha.

Çok boktan hissediyorum be Sözlük. Çok. Bu sefer daha çok.
Son günlerde çok başkayım. Kendimi tanıyamıyorum sevdiğim herkesten vazgeçtim. Hiç biri aklıma gelmiyor. Bu korkunç bir duygu. inançlarımı bile sorgular haldeyim.
Çok özlüyorum sözlük, hem de daha şimdiden. Belki de bir daha asla göremeyeceğim birini hem de. Dayanamıyorum, sürekli boğulacak gibi olmaktan bıktım sözlük.
kafamı duvara vurmadan
tanıyabilmek seni
beyninin içindekileri anlayabilmek
ve yitirmeden, yüzündeki anlık tebessümü
bütün saatleri öylece durdurabilmek için
çıldırasıya paraladım kendimi
lanet olsun!

ne de güzel anlatmış yusuf hayaloğlu. oturmuş şiir okuyorum lan sabahın köründe. hele ki kendini ifade etme yollarının en lüzumsuzudur şiir. samimiyetsiz, saçma... de ki, niye okuyon o zaman dingil? bu kızlar çok garip birader.

biri gelip öyle bir yerleşiyor ki içine.. olmayacak lan işte diyorsun kendine; ama gelecek planlarında bile yer veriyorsun istemsiz. şuraya atanırım, burada çalışırım, askere şu zaman giderim vs. diyorsun. sonra, hafta sonları ankara'ya onu görmeye gider miyim diye düşünürken buluyorsun kendini. halı sahada bencil ama iyi oynayan arkadaş gibi işte bu kızlar.

hani şu hiç pas vermeyen, atacakmış gibi yapıp atmayan, bazen görmezden gelen, oralı bile olmayan arkadaş gibi. sen pas atarsın ona ama o kafasının dikine gider boyuna. ama iyi de oynar sıpa. topu aldı mı gider, allahı var. yılan gibi sıyrılır aralardan. kıvraktır, hızlıdır. herkesin beğenisini toplar.

lakin hiç pas vermez işte. paslı oynaması için dil dökersin ama boş. ve yok dersin, olmaz onunla. bu son dersin, bir daha maça çağırmam.. ancak içten içe bilirsin ki asıl onsuz olmaz. takım onsuz bir boka benzemez çünkü. o olmazsa eksik hissedersin. çünkü yerleşmiştir artık takıma. o mevki onundur. yer etmiştir orada. başkası dolduramaz. ve tükürdüğünü yalarsın, haftaya yine çağırırsın.

halı sahadaki arkadaştan hoşlanmıyorum, yok. yavşak gökhan'ı bir daha hakkaten çağırmayacağım maça. ben bir kızı anlattım yukarıda.

yalnız yusuf hayaloğlu ne de güzel anlatmış.
Burada aradigim mutlulugu bulamadim sozluk. Nalet olsun. Bir biyikli solcu cocuk yazsa ona bir sey sorcam da yok o da yok burda.