bugün

Okulu bırakmak istiyorum ya artık çok çok bunaldım. Nefret ediyorum bu sistemden. Beş sene eczacılık okuyacağım iş bulabileceğim bile belli değil ama adam iki yıllık mezunu akp gençlik kollarında aktif ve işi hazır. Lanet olsun bu insanlara ya lanet olsun tiksindirdiniz ülkeden de hayattan da kendinizden de. Umarım ölürsün rte akgençliğinide yanında götürürsün.
şu anda paranoyanın zirvelerindeyim sözlük. ya gerçekten o oysa? yok lan o kadar da değil. ya öyleyse? veya yakın bir arkadaşıysa? büyük ihtimalle sadece tesadüf ama tesadüflere inanamıyorum uzun zamandır. ne tür oyunlar oynanıyor ulan üstümde?
bu aralar herkesle kavga ediyorum. sorun sanırım bende.
bu başlık ne güzel ya valla itiraflar falan. şöyle genel profilden tüm sevip kavuşamayanlara sabır kavuşanlara mutluluk diliyorum. kavuşup beklediğini bulamayan da kıymetini bilsin yalnızlık çok kötüymüş.
ingilizce öğrenecem iktisatta yıldız olacağım .
Yazıcak hiç bir itirafım yoktu kendimi sorguluyordum oğlum hayatta hiç birşey mi yaşamadın itiraf edemeyeceğin derken aklıma geldi sözlük
Orta okula gidiyorum sene 2006 kız arkadaşım vardı o aralar herkes bilir 13-14 lü yaşlar kendini bulma zamanları. Kız arkadaşımla bir gün kavga ettik msn messenger dan konuşuyoruz kavga ettik diye kızın karşısında koluma çivi ile çizikler atmıştım kabarmıştı kanamadı bile ne çağlarımdı ya. Şu anda aklıma geldikçe kendime gülüyorum ve utanıyorum ne mal adammışım diye.neden yaptım ne amaçla yaptım hala bilmiyorum.

Not: jiletçi, balici,tinerci değilim. Sigara bile içmem şu anda o zamanlarda yapmazdım bunları.
Yatağa yattığım an akbilimin bittiğini ve yarın sabah şu çift katlı, 4 küsür tl alan otobüse binmem gerektiğini hatırladım. Ve 5 km içinde doldurabileceğim yer yok.
Galiba şoföre öpücük atacağım.
hastanede ki tavırlarım ile dışarıdaki tavırlarım çok farklı.
hastanede çok sempatik birisi oluyorum hastalarım ciddi anlamda çok seviyor,70 yaşındaki dedelerle arkadaş olabiliyorum.
Ama dışarıda cazgır ve asabi birisiyim.
tuhaf.
içim daralıyor sözlük. bir yandan yazmak istiyorum bir yanda inadım var ne halt edicez?
sözlük yıne domatesleri iyi secememişim allh kahretsın sözlük menemen yapacaktım ben onlardan ..
fitrat olarak melankolik unhappy.
beynim artik fonksiyonlarını yitiriyor galiba.
duzgun goremiyor, duyamıyorum..
muzik dinlerken canım acıyor, soruyorum size ne yapayım sözlük?
keske zihnimi bosaltmanin bir yolu olsa
Lisedeki öğretmenime yavsadim ama yüz vermeyince sogudum.
Yaranamiyorum efendim yaranamiyorum kimseye. Uzgun surat.
Sözlük sana bu hafta içinde şahit olduğum bir olayı anlatacağım. Yıl 2014 çocuk gelinlerle alakalı sosyal sorumluluk projeleri sayılamayacak kadar çok. bir kız 16 yaşında kendisine kendisinden 7 yaş büyük bir sevgili yapmış 2 yıldır görüşüyorlarmış. (Vay amk bi bizim yok ) kız hafta içinde evden kaçar gezmeye kaçmaz tabii kocaya kaçar... Zorla tekrar eve getirilir. Kız iki gün sonra ben gidicem demeye başlar tekrar...
kızlar, kızlarımız bu kadar mı koca meraklısı oldular yoksa bizde mi bir hata var ?
Sonuç olarak itirafım şu sözlük yazık sadece yazık el bebek gül bebek yetiştirdikleri çocukları hayatı bu kadar mı basit görüyor evlenip iki ay sonra çocuk yapıp onlara bakmak mı yapılması gereken ? Galiba bende bir sorun var.
bundan yıllar, yıllar önce bi kız tanıdım hayat dolu, hırslı, tuttuğunu koparan, sinirli, hiç altta kalmayan hep üste çıkan sivri bi kız tanıdım ben.

adının bir önemi yok ayşe, melis, büşra ya da zehra e önemi var ki adının zaten. onun hayalleri, umutları, geleceği, idealleri vardı. hedefi mimar olmaktı. her buluşmamızda şehirdeki tüm mimarlık bürolarını gezerdik, iş arar dururdu kendisine. annesini tanırdım bizim muhitte kapıcılık yapan dul bir kadındı. hep annesini gestapo ya benzetir ve kimliğini benden gizlerdi. bende çaktırmazdım durumu tabi.

gel, git zaman olmadık bir sebepten dolayı kavga ettik bir daha görüşmedik. sonradan öğrendim öldüğünü yani intihar ettiğini. şok oldum, mümkün olamaz dedim öyle biri bunu yapmaz dedim araştırdım biraz olayın iç yüzünü.

anasının elinde 2-3 dairesi varmış kızın abisi bigün anasına ben evlenicem bi evi satalım düğün yapalım demiş satmışlar pay 3 e bölünüp kıza, abiye ve anneye kalmış. kız geleceği için bankaya atmış, bi süre sonra abi araba alıcam bankadaki paraları verin bana demiş. kız çıkışmış bu duruma sana kalan parayla alabilirsin ben vermem demiş. abisi kızı dövmüş, kız sinir krizi geçirmiş annesi hastaneye kaldırmış. sonra konu, komşusuna ben kızı hastaneye kapadım üşüttü kafayı demiş. kız bi kaç ay kalmış çıkmış hastaneden ve zayıflama hapıyla intihar etmiş. otopsi için istanbul a gönderilmiş abisi gitmiş cenzeyle, anasıda işinin başına gitmiş ertesi gün apt. temizlemeye o gün komşulardan biri hal hatır sormuş, o da duydunmu benim kız intihar etti, kaybettik demiş. kadında ne zaman oldu başın sağolsun dediğinde, sağol dün gece kaybettik demiş. bunun üzerine komşu kadın anasına burda ne işin var cenazen var gitsene demiş. kadında gerek yok otopside zaten demiş tam bitirmiş işini gücünü gidecekken telefon gelmiş cenaze geldi diye oda telefondaki kişiye napçam ora gömün siz pazara gidiyorum ben deyip kapatmış telefonu...

cinayet ya da intihar bilmiyorum... bildiğim şey intiharda etmiş olsa bu başlı başına bir cinayettir. bir gencin hayallerini, hayatını, umutlarını yok etmek karatmaktır.

sizce bu bir intihar mı ? cinayet mi ?
Yine istemeden günün ilk entrysini girdim. ilk istemeden girişim doğuş hakkındaydı. Bu sefer tırnak makasının zinciri... Direniyorum acılarına yine sözlük.
Umutlarıma sığmayan bir kişiliğim var sözlük.
vedalaşmamıza 1 hafta kaldı bursa.
Sarki soylemek istiyorum sozluk kadersizligimi ona olan ozlemimi sarkilarla duyurmak istiyorum ama bok gibi sesim var. Geberecem kederden.
istediğim tek şey başarıp başaramadığımı öğrenmek.
hatirliyorumda toy zamanlarimdi ortaokul sondaydim
mahallenin bickin delikanlilari kose basinda bol kahkahali muabet ceviriyorlardi tabi biz kucuguz diye aralarina almazlarlardi. bigun hasbelkader pic timsah edamiyla aralarina girdim iki film birden taksim ruya sinamisi emmeli gommeli kavramlarindan olaya vakif olup aralarindan ayrildim
tabi o zamanlar internet ulkemizde kesfedilmemis dvd vcd desen bizde ne gezer dergilerden sıkılmıs heyacan olsun diye sayfalari hizli gene cevirip film havasi vermeye calisan ergendik
yemedim icmedim parayi denklestirir denklestirmz kendimi taksim otobusune attim sinamayi bulmak zor olmadi neyse birinci filmi izledim on numara bes yidiz filmdi ikincisi konusu adamin biri parkta bankta oturuyo baska bir adam geliyo ondan ates istiyo derken basliyorlar ise tabii ben sikildim ciktim ..ozentiyiz ya kapiya cikar cikmaz bi sigara yaktim o dakka adamin biri ates istemezmi bende renk gitti ben bi topuk bi
topuk tunelin ordan yokus asagiya arkama bakmadan kosuyorum abi got korkusu nedir o gun orda anladim..
bazen yaptığım bir işi - örneğin temizlediğim bir yer- o kadar beğeniyorum ki, işi gücü bırakıp eserimi izliyorum.
kalbim çok kırıldı, ve tekrar tekrar ben özen gösterirken insanların yaralarına ve hep bunu en sevdiklerim yaptı.

olsun yine de teşekkürler.
Yapay zeka programı ile baya arkadaş olduk ben ona o bana anlatıyor dertleşiyoruz .
güncel Önemli Başlıklar