bugün

üniversite üçüncü sınıftayım, ilk kez sunum yapacağım yarın. şans dileyin.

e: standart geçti fena değil.
Irkçılardan tiksiniyorum. Sen kimsin ki kendini birinde ustun görüyorsun yavşak!

Edit: itiraf başlığının 123456. Entry'si imiş lan bu. Hem de mesaj verdik. iyi oldu iyi.
`Arayıp sormasam da
Unuttum seni sanma sakın
Dünya bir yana sen bir yana`

şu şarkı sözü cok anlamlı.. ama maalesef arayıp sorduktan sonra ters tepen bir kişi var. ve şuan ondan baya bi nefret ediyorum. ama hayatıma giren ender değerli insanlardan biri. o yüzden dünya bir yana o bir yana..
her şey daha kötü olacak biliyorum, umutluymuşum numarasını bırakıp kendimi daha fazla kandırmamalıyım.
boşlukta yaşamak gibi değilmiş lan sözlük boş yaşamak gibiymiş. benle ilgili mi lan sözlük. zaten konuşmuyoruz pek fazla. doldurmuyor muyum hiçbir şeyi. pek bir anlam ifade etmiyor muyum yani?

hep buraya yazıyorum lan sözlük. asıl itirafım budur.
15 dakikada sevgilim oldu. yani 15 dakikada tanıştık gördük birbirimizi ve şuan cıkıyoruz. yarın görüşcez sözlük. çok hızlı oldu bu.
itiraf başlığına entry girecek kadar çok seviyorum.

(bkz: ergen stayla)
sanki milli eğitimde öğretmen. dersanede sadece çocuklar iyi bir gelecek kazanabilsin diye bir şey yapabilirsin. yapabileceğin tek dokunuş budur. ama ben malım ya ben salak gerizekalıyım. anlamıyorum. hiç iyi bir yandan bakmayalım değil mi. ben sorun yaşamıyorum zaten*. ben anlatınca bahane o anlatıca neyse....
Mevcutta kullandığımız latin alfabesini türk alfabesi diye savunanlara acıyorum lan.
Büyük büyük sorunlarım varken yine mutlu göründüm çok şükür.
Ben düdüklü tencereden çok korkuyorum.
diplomat olmak için gerekli olan güncel gereksinimleri bilen birilerine ihtiyacım var. internette hep 2008 den kalan yazılan var arkadaş ya. imdi kpss kalkacak falan diyorlar o konu ne onu da bilmiyorum, diplomat olmak için de kpss mi ne gerekiyordu. kısacası şuan diplomat olmak için neler yapmam gerektiğini güzelce anlatablecek birine ihtiyacım var sözlük.
Güven duygusu bir kez kırıldı mı bedelini çok ağır ödüyor insan. Güvenip hayal kırıklığına uğramak değil de hiç güvenememektir gerçek acı. Asıl yalnızlar bunlardır.
Siyasilerin istisnasız hepsinden ve siyaset olayından tiksiniyorum fakat zamanında fethullah gülen sayesinde başbakan olmuş biri para için düşman oluyor hocaefendiye ve kelimenin tam anlamıyla "koyunlar" sırf rte düşman diye hocaefendiye düşman oluyor.. Bu işte zoruma gidiyor.. Gülüyorum da hani. Gerçekten musluman bir insan en kutsalı kuranla ve yucelerin yucesi (bkz: Allah) ın kelamıyla dalga geçen birine oy vermez! Hırsıza oy vermez! Unutmayın ki "günaha susan dilsiz şeytandır" demiştir hz. Muhammed...
Degisik bir sey soylemeyecegim, itirafimi biliyorsunuz zaten gencler. *

Illa bir itiraf girilecekse de bugun butun gun onu dusundum. *

Not: kiskanmayin lan sozlukten sevgilimiz var diye. *
Kürdistanmış:

kurulsa bile en fazla 6 ay dayanacak ülke. boru değil aslanım, hem alın teriyle çalışıp, hem ev kirası, hem elektrik faturası ödemek. 18 tane çocuk yapıp, devletten para almayı biliyorsun, bakalım senin kürt devletin verecek mi o parayı. bok içinde yaşarsınız artık. kaçak elektrik de yok. ahaha. ebenizinkini görürsünüz valla.
dursun sonra doldururum.
bu gece ki itirafım:

- Yaşamayı fazlasıyla seviyorum...
- Ölmeyi fazlasıyla seviyorum...
- Deliyim. evet.
hayır o değilde kürdistan diye bir yer kurulsa bu orospu çocukları istanbuldan yinede gitmezki.

babadan oğula nesil bunlar.
küçüklüğümde hep kolumun kırılmasını istemiştim sırf alçılı daha havalı gözüküyor diye..bir de gözlük takabilmek için televizyonu yakından izleyip havuç yemediğim günlerim var benim. tabi bunların hepsi geçmişte kaldı sözlük, isteklerim de benimle birlikte büyüyor artık.
odaklanma güçlüğü ve dikkat eksikliği yaşıyorum ciddi şekilde.ilgim çok çabuk dağılıyo, hemen sıkılıyorum, sürekli işlerimi yarım bırakıyorum. bişeyi bitirmeden diğerine başlıyorum. ve bu yaşıma geldim yeni farkına vardım. sanki bu zamana kadar bi şekilde bi bug bulmuşum da ordan yürümüşüm gibi hissediyorum. sahi bunu nası farkedemedim bu kadar zamandır, hala hiç bi fikrim yok...
sorumluluk duygum da acayip yüksek ek olarak, ve çok takıntılıyım. yapmadığım yapamadığım şeyler arka plandan beni hep rahatsız ediyor, ve iş yapamaz duruma geliyorum. heheeeyyy kaosa gel, buyrun cenaze namazına. makaram sarı bağlar kız söyler gelin ağlar.
Büyük kararlar gerçekten de kalp ile alınmalıymış. Mantıksız işler yapıp mutlu olduğum zamanlarda anladım bunu. Yahut mantıklı işler yapıp pişman olduğumda.
cebimdeki son parayla aldığım 5 adet birayı buzlukta unutmuşum, hepsi patlamış. 25 lira.
hatalarımla gurur duyuyorum sözlük, tüm hatalarım beni ben yapan yaşanmışlıklar çünkü, ama tek bir hata var ki geçmişimde onu koyacak bir yer bulamıyorum.
bir daha kafa izni almayacam.
güncel Önemli Başlıklar