bugün

Itiraf ediyorum ne zaman bu sozluk yazarlarinin itiraflari basligini sol framede gorsem bu itiraftalarda bulunan insanlara sinir oluyorum. Cok kızıyorum ama sirf eksilemesinler diye sesimi çıkarmıyorum. Anlıyorsun beni dimi sozluk?
Şu an köfte diye ağlayabilirim. Ama neşe köfte ya da ödemiş köftecisinden olsun.
Sanirim ask var ve galiba ben onu buldum.
Buraya adamlar roman yazmis hicbirini okumuyorum benim hayatimda garip pek bisey yok olmasinda zaten haydi selametle.
Onunla olan herşey hoşuma gidiyor. Kanıma bir hastalık gibi giriyor..
Şu an çocuk gibi Çizgi film seyrediyorum.
Mizah seven birine göre fazla duygusal şiirler yazabiliyorum. Bunun yanı sıra kimsenin okumamasına rağmen bir de hikaye yazıyorum. Ama seviyorum ya, bence sizde seversiniz ya da sevmezsiniz.

(bkz: adını siz koyun)
bugün benim suni şeffaf saydam doğum günüm.
çünkü bana 3 yıl aradan sonra "asaf" yani ismimle hitap etti.
(#22868599)

Demiştim ya sözlük gönülden yapılan her işe allah yardım ediyor diye.

Bugün o dediğim kolye kargo ile geldi ve aldım. Tam istediğim gibi. Isteyene nasıl bir şey olduğunun fotoğrafını atabilirim.

Bol bol teşekkür ettim bana gönderen o satıcıya. Çünkü bana sadece öğrenciyim diye bedava gönderdi. 4.5 tl kargo ücreti ödedim o kadar.

Şuan sadece yardımlarından, karşıma iyi insanlar çıkardığı için allaha şükür edip, dostumun doğum gününü bekliyorum.
Bu dönem alerjik hastalıkların en sık görüldüğü dönem. polene, toza karşı alerjisi olan dostlar beni daha iyi anlayacaktır.
Kendinize dikkat edin ve tozlu ortamlardan uzak durun.
Hapşırma, burun akıntısı, burun tıkanıklığı, gözlerde kızarma ve kaşıntı, baş ağrısı, halsizlik, yorgunluk gibi belirtiler ortaya çıkıyor. Hatta bazı insanlarda astım bulguları da ortaya çıkabiliyor.

Diknot:bilgi içerikli entry
şu başlığa yazdığım entrylerr bakayım dedim. her sene ayrı bir şey saçmalamışım. itiraf yazdığım da yok. boş boş konuşmuşum. neyseki entrylerde düzelme var. 45-50 yaşlarında adam olurum sanırım.
Ağrıdan, sızıdan, yaradan uyuyamiyorum sözlük. Bi de böyle yalnız kalınca ağrılar sızılar sanki daha çok artıyor. Olum sözlük çok kötüyüm anam avradim olsun.
o değilde hala içmedim. 49. gün sanırım. bu aralar sağlam bir başlangıç yapacaktım ki kumarda kaybettiğim paralar iştahımı kaçırdı. açıkçası içecek para da kalmadı. ikisini bir arada yürütmek zor oluyor zaten.
Kuzenimi seviyorum var mi daha büyük derdi olan elbette vardir : ) ama bu da bir dert yani.
bugün 24. gün bitti. işyerim hala kapalı. hala birşey söylenmiyor. paralar verilmiyor. artık dişimizi gösterme zamanı geldi. yarın tüm çalışanlar resti çekeceğiz. Toplu istifa gelebilir.
itiraf ediyorum sözlük ben dünyaya tepki olarak doğdum.
taklitlerin aslını yaşattığı gerçeğine tepki olarak doğmuştur. umuttur. sabahın buğday tanesine vuran ilk ışığı, sevgilinin dudaklarına ilk dokunuş, sevişen köpeklerin kilitlenme anıdır.
21 yaşındayım ve sakalımda tarak durdurabiliyorum.

şimdi "çene kılı" diyen babam ve "sen daha küçüksün" diyen annem düşünsün.

ikisini de çok seviyorum, sadece evlenmeme müsaade etmeyecekler, ben de razı etmeye uğraşıp duracağım işte.
uçkuruğuma düşkün biriyim ama orası neresi bilmiyorum.
Biz aslında yoğuz.
bazen hayatta bazı durumlar vardır, yanlış zamanda gelişen, hani olması gereken, olması istenen, ama olmaması gereken bir zamanda gelişen.

işte ben o durumların hep amına koyayım, hep engel oldular hayatıma.
yalnızım.
3 yaşından beri ailemden ayriyim.
anne baba sevgisini pek bilmem.
Mide hastası babaanneme, ağrı kesici istediğinde, bonibon yutturuyorlar.
Ve iyileşiyor!!!
1. Sınıftayken tuvaletin yerini soramayacak kadar utangaç olduğumdan okulda altıma işemiştim.
güncel Önemli Başlıklar