bugün

yastığa başını koyduğu gibi uyuyan insanlar var ya, işte onları feci kıskanıyorum.
çoğu kızla birlikte olmamın tek sebebi, tek bir kızı unutamamamdandır. birlikte olduğum kızlara haksızlık yaptığımın her ne kadar farkında olsam da kendimi bu davranışlarımdan alıkoyamıyorum.
beraber olduğum kişiyle yataktayken başka birini hayal ediyorum.
bir şey gördüm ve canım sıkkın. ben ne hata yapmışım böyle be ne ağır bir darbe değil mi? ne pis bir insan.
hemen sana koştum sözlük itiraf ediyorum. unutmak istiyorum ben.
uykum var.
güneşli günleri çok seviyorum çünkü ışık var. güneşle beraber, gölge de var. genelde gölgemin benden daha yakışıklığı olduğunu düşünürüp hep. hiç olmadık anda, birden ayağa kalkıp "Rambla paki rambla paya esa elarumba de barselona " diye bağıran bir adamım sonuçta. o yüzden yadırgamıyorum kendimi. bunlar, yeryatağında uyuyan modern insanın en büyük sorunuymuş diye okumuştum. bazı insanların yazdıklarını çok ciddiye alırım. kendimi de ciddiye alırım. kendimi ciddiye aldığım zamanlarda "hassiktir lan yavuşak" derim. yine kendimi ciddiye aldığım zamanların birinde, Audrey Tautou kadar güzel, yüzüne bakmaya kıyamacağım, bakışlarına o an orada aşık olduğum iki tane turist kıza yaklaşıp, "selamın aleykim benim için dış görünüş önemli değil" demişliğim vardır. neyse ki, türkçe bilmiyorlardı. gülüp, gittiler. komiklik olsun diye yabmamıştım oysa ki. en büyük sıkıntısı, kenkart yetmezliği olan bir adam için, fazla duygusalım! sevgililer cumhuriyeti bayramınız kutlu olsun arkadaşlar hayırlı geceler.
Bazen yalnızca kadere inanirsin. Yillarca diledigin tek bir sey vardir. Yalan olur. Dünya gözüyle goremedigin biri nefesini hissettigin butun insanlardan daha yakındır. Ama bir seyler ters gider ve senden kaynaklı degildir. Hayat degisiktir neticede. Kabullenirsin. delirirsin. Elin kolun bağlıdır ama. Caresizligin en somutu olur kısa ve net " Hayır"lar. Onune bakarsin ama bir tarafin her orada kalir. Dalar gidersin. Bir sarki dinlersin..ve o sarki " söz ver gelirim de yanina kaç gel " der..bir yandan da " sen coktan gitmişsin " dugumlenir boğazında. .sonrası yok..sonrası iyilik guzellik iste..boşver..
başarabilirmiyim bilmiyorum ama artık sadece susmak için çabalıyacam.çünkü konuşunca ne derdimi anlayan var ne çaresi olan.böylelikle enazından anlamayan yakınlarıma kızgınlık duymam anlamayıp dalga geçenlere sinir olmam anlatamadığım için hayıflanmam.anlattıkça boşu boşuna acı çekmem en iyisi sineye çekmek.sıkıntısını en yakınının bile anlamadığını düşünen bazen kelimelere bile dökülemeyen sıkıntı sahibi arkadaşlara tavsiyemdir.susmak en güzeli kardeşim daha az yıpranırsın eminol.allah herkese sabır ve güç versin çünkü herkes kendini bilir kendi acısıyla yanar.şu dünyada kimse kimsenin acısını bire bir anlayamaz öyle beklentilere girmeyin kardeşim.eğer girerseniz en güvendikleriniz bile sukut-u hayale uğratır sizi.sağlıcakla ve suskun kalın.
öncelikle cumhuriyet bayramının coşkuyla kutlanmasına çok sevindim bu çok gurur verici buna lafım yok.

amaa gelgelelim ki 300 binlik evlerinden inip, mustafa kemal'in askerleriyiz diye bağıran burjuvazi insanlarını samimi bulmuyorum sözlük. ne askerisin arkadaş neyin askerisin. evine bayrak asıp, meydanda onuncu yıl marşını söyleyip kalabalık yaratarak, facebookta "fener alayı!!!" diye paylaşım yapıp, foursqure de "muhteşem!!!!" diye check-in yaparak mustafa kemal'in askeri oluyosan, sırf bi yere mensup olmak adına chp ile beraber yürümekle mustafa kemal'in askeri olunuyosa ben askeri falan değilim arkadaş. ayrıca o altı ok da sana girsin.
itiraf ediyorum; fasulyeli ve nohutlu yemeklerde fasulye ve nohutları çiğnemeden yutuyorum. evet nohutlu pilavda da nohutları ayırıyorum.
sabırla beklemenin, istemenin, arzulamanın karşılığının bir şekilde alınabilir olduğunu şimdi öğrendim. gerekirse 7 yıl bekleyin.
teşekkürler tivitır, teşekkürler vatsap.
dün gece arkadaşlarla evde nargile keyfi yapıyorduk sözlük, bir arkadaşımın nargileye ayağı takıldı tablada ne kadar köz varsa halıyı kevgire çevirdi. annemden saklamak için üzerine koltuk çektim*.
Yine yanildim.
Bir filmin daha sonuna yaklaştığımı hissediyorum.
kendimi ehlileştirilen bir hayvan gibi hissediyorum; hissettiriyorlar.
14 saattir bilgisayar başındayım. yemek ve çay molamı içinden çıkarırsam 13 saat kalır geriye. twitter'a bile bakmadan 14 saat bilgisayar karşısında çalıştım. bitirmem gereken işi bitirdim. hatta bu saate kadar çalışmış desin diye patrona yolladım işi.
dilbilim tarihine adım yazılacak altın yaldızlı harflerle. ne fiyakalı iş ama... *
Uyuyamayınca agresifleştiğimi söylerler ki doğrudur.
Uyykusuz kalınca tüm günü kendime çevremdekilere zehir ederim.

Ve şu anda saat 03:26. Üst satırdaki çift y den birini silecek kadar bile enerjim yok.
aylardır telefon hattıma mesaj paketi almıyorum. çünkü aylardır mesaj paketi almamı gerektirecek biri yok. çok feci yalnızları oynuyorum.
hatta dün tek başıma konsere gittim; zaten tek başıma sıkılacağımı biliyordum da hani 29 ekim ya bayrak falan dağıtırlar, alırım diye gittim. dağıttılar ama onu da alamadım.
bugun telefonumu kaybetmiştim eve gittiğimde babamın telefonu üzerinden kendimi aradım bir üniv. öğrencisi kız çıktı böyle böyle şu kafedeyim gel al istersen dedi hemen apar topar giyindim atladım bisiklete gittim kendi numaramı bir kez daha aradım ve kız telefonu kafenin dişina getirdi herşey ondan sonra başladı burada kendime ne kadar sövsem azdir amk. neyse kız geldi ilk baş telefonu verdi sonra telefon ekranı çatlakti bundan ötürü sanki atıp fırlatılmış olabilceğini sandiğini sonra üzerinde hattın oldugunu öğrenince sakladığını söyledi ardından bana nasıl kaybettiğimi sordu cevaplarken biraz dilim dolaştı paltoyu giyerken dedim halbuki ( ince bir çeketin önünü fermuarlayip bisikletle eve doğru gidecekdim tam o sırada cebime koyacağım sırada düşürdüğümü tahmin ediyorum ) neyse bunun üzerine bir kez daha teşekkür ettim ve eve doğru gittim. kız sanki benimle konuşmak istiyordu da ben kestirip atmış ve bir an evvel eve dönmüşüm gibi hissettim ve kızın ne adını ne nerde hnagi bölümde okuduğunu ne de bir telefon numarasını almayı akil edemedim bu arada kızda güzeldi ayrıldıkdan sonra gelen kutusuna falan baktım sonra giden kutusuna baktım ve boş bir mesaj bir başka hatta gönderilmeye çalişilmiş beklemede kalan bir mesaj oldugundan olsa gerek mesaj gitmemiş ben böyle bir düşünce kurguluyorum kafamda fakat bu iş daha önceden mesaj atmak isteyip gönderemediğim birisinin numarasıda olabilir.

sizlerden bir öneri yardım istiyorum o numaraya sizce bu yaptıklarımdan sonra geri dönmelimiyim ?

Dön diyecek olursanız ne yazmalıyım nasıl yapmaliyim ?

açıkcası yıllardır sap bir hayat içindeydim mahalledeki kızlar dışında çok samimi oldugum bir kız arkadaş fazla yokdu olanıylada belli bir süre sonra iletişimim koptu kaybolduk yaklaşık 6 7 yildir odun/sap gibi yaşıyorum. Ben ne yapmalıyım sizce bu karşıma çıkan bir fırsatmıdır yoksa boşverilmesi gereken bir şeymidir ?

öneriler/ taktik için özel mesaj atabilirseniz memnun olurum. hepinize teşekkürler.
lafları bırakıp eyleme geçilmeli. hep şunu yapmayalım, bunu yapmayalım demekten sıkıldım.
Böyle geleceği yansıtan bulanık bir "rüya" yüzünden uyandığımda daha bir aklıma geliyor;

Ben kendimden tiksiniyorum.
Dün gece kafam tassak gibiydi ya lan.
Bazı insanlar bu dünyaya fazla.
bugün hep eski şarkıları dinliyorum nostaljinin hmmaaannngh yapıyorum işte. her şarkının her kelimesini hatırlıyorum.

Ormanımız yılan dolu yorganlara uzanan bu kampa orda bela oldu günden güne çoğalan karanlık bi evim sanki seni içine çağıran bi gençin ümidi gibiyim metropolde boğulan. Ticareti kaldıramam oda beni kaldıramaz yeraltında kalırım gözüm sözümü tutarım müzik dırdırcı bir karı çoğu rapçi balayında zaten hasetin üstü her açıdan kapalı. Astırmalıp yavaş vurdu beton yere suratım bu beyinlere yalıtım şağlam yapılı sanırım hep beraber kuralımmı kafamızda kıralım veya-hutta kıralımmı bende öyle umarım. Hayranlarımı istiyorsan düşmanlarımı al lan bak memlekette nasıl olsa herkes yaralı hayatına girer girmez üniversite yılları şimdi sansar dinlemek için fazla havalı.

bu sözü ilk duyduğumda daha liseliydim ben bırakmam lan diyordum ve bırakmadım.

'hayatına girer girmez üniversite yılları şimdi sansar dinlemek için fazla havalı.'
abi kız milleti ne kadar keçi inatlı, konuşmucam diye tutturdu. ne yapayım lan ne telefonu aciyor ne takip isteğini kabul ediyor akıl verin la bana, bi şekilde konuşmam lazim.