2013 yılının,13 ekim'inde, Koltuk numarası 13 olan bir otobüsle izmir'e doğru yol alacağım az sonra sözlük. Bir uğursuzluktur gidiyor hadi bakalım hayırlısı. Sen yine de, yol hali yani, ne olur ne olmaz. Hakkını helal et be sözlük...

Ha itiraf bunun neresinde mi? Tırsıyoruz lan işte!
Sözlük bir karar aldım ve uygulayabilirsem bir gün buraya ne olduğunu yazacağım.
Çok mutsuzum.
Sevgili sözlük, yüz bini geçkin itirafa bir de benim katkım olsun dedim, hem belki biraz da rahatlarım diye. Geçen gün demirören istiklal'deki saturn mağazasına gittim geziniyorum boş boş. Çok güzel gülen bir çalışan, ben ütüleri incelerken yanıma geldi ve bana güleryüzle yardımcı oldu. Güzeldi, hoştu ve inceden de varoştu. Hayatımda hiç yapmadığım şeydir gidip tanımadığım bir kıza iltifat etmek. Hayatımda bir kızla kendiliğimden, bir arkadaş vesile olmadan gerçek hayatta tanışmışlığım bile yoktur. Kaç kere genç olacağız, yap bir çılgınlık dedim kendi kendime içimden. Çılgınlık da ne çılgınlık ama... Sadece kızın yanına gittim, kız yanımdan ayrıldıktan sonra. Ve sadece "güzelliğiniz beni mutlu etti" dedim ve yanından ayrıldım. Benden öyle bir kaçışı vardı ki, kendimden nefret ettim bir anlığına. Ve sonradan açtım bir şarkı dinledim. sözleri şu şekildeydi:
Geçmişin işleri şehrin stresi hayat yarışı ve zamansız bitmesi
Ne kadar umrumda olabilir ki?
Ne kadar umrumda olabilir ki?
Sansar, büyük adamsın.
Acliktan yerimden kalkacak halim yok ama anneme hasta numarasi yapiyorum yoksa zorla yedirir. Uzgunum anne ölmek var dönmek yok.
Banyodan cikali 1 saat filan oldu saclarim hala nemli. Grr.
Beylikduzu istanbulun en apaci semti.
sanırım tarzım rock ve metal'e kaymaya başladı..eski playlistlerimin tamamını sildim..ama çekiniyorum insanlara bu yaştan sonra sormaya,hangi diskografilerden başlamalıyım diye..sancılı geçecek sanırım bu geçiş dönemi.
bir kediciğim bile yok anlıyor musun, hadi gülümse.
rock konserinde metal işareti yerine kurt işareti yaptım. **
mutluluk güzel şey doğrusu...
Canım ekşi erik çekiyor. Öyle böyle değil Ağzımın suyu akıyor bunu yazarken. Hayır yazın da mandalina çekiyor. Erik hiç yemiyorum.
nutella reklamında cımbız ile fındık seçen amca çok samimiyetsiz geliyor bana.
Keskelerim cogaldi.
şimdi azaldı ama. arada çoğalıyor kendi kafasına göre. format atmak lazım.
Önümüz kurban yaramazlık yapmamak lazım.
Su sözlüge üye olmakla ne iyi bir sey yapmisim. Daha önce gercekten cok iyi niyetliymisim. Sayenizde anladim ki iyi niyet palavraymis. Bazi insanlar egitimli-bilincli kötülermis. Empati yapmak bu kadar kolayken karsidan bakacak kadar kalpleri kuru insanlar varmis. Genellemelerin arkasina kasitli siginip, bir irka dine ya da bir secime nefret duyabilirlermis. Bunu tek baslarina yapmayacak kadar da korkak rezil insanlarmis. Yanlarinda bu igrenc düsünceleri yayacak rahatca paylasacak baska dogasi kötü insanciklar olmadan bi halt da yaramayacak kadar pasif basit insanlar varmis hayatta. Sasirdim sözlük, cok sasirdim.
o hasta. hastalığı nedeni ile beni suçlayan ve onu benden daha çok düşündüğünü iddia eden ablası ben yemeden içmeden kesilmişken bayramda antalyada otele tatil rezervasyonu yaptırmış kendisine. ama o hala ablasının kendisini benden çok sevdiğini düşünüyor.
bir cafede iki arkadaşımla çaylarımızı yudumlarken başıma gelen ve dönüşü olmayan bir cümle kurdum.
öğlen saatleriydi ve acıkmıştık. bir adet karışık tost istemiştim.
biraz zaman geçtikten sonra tostum geldi ve bir ısırık almamla tostun içinde sadece "sucuk" olduğunun farkına vardım. tabi sinirliyim ya hemen garsonu çağırıp soran gözlerle
dönüp artık geri dönüşü olmayan o soru cümlesini kurdum : "bu kaşarsa ben neyim?" .
o küçük gerici sessizlik yaşandıktan sonra garson "isterseniz değiştireyim" dese de -ki demedi sadece bakıştık- artık çok geç olurdu. sessizce döndüm ve tostumu yemeğe devam ettim.
sadece sustum sözlük. çok dertliyim.
sabahlari radyoda daft punk calarken servisin icinde kalkip oynamak hatta bazen yanimdakilerin elini tutup kollarimi asagi yukari kaldirip dalgalanma hareketi yapmak istiyorum.
bana yolculuk lazım. Yeni yeni yollar.
sevgimi zerre kadar hak etmiyorsun.insallah en pic insan çıkar da karşına o gün anlarsın değerimi.bok pipi.
bilinç altım üstünden daha güzel.
Çok fazla yaşamayacağımı öğrendim, olsun. Hergün yeni bir bilgi, bekletmeyin beni yazar kardeşler.
kıçımı yaprakla sileceğim bir yere kaçmak istiyorum. kimse olmasın, herkes kalsın burada. ben gidiyim ıssız, dertsiz tasasız bir yere. kendi survivor'ımı yaşayayım.