bugün

Bazen yalnızken hemen yanımda başka bir varlığının nefes alıp verişini hissediyorum, böyle çok yakın ama, nerdeyse nefesini nefesimde hissediyorum.

Bu Aslında kalp atışlarımın kulaklarımda yankılanışından başka bir şey değil...
Hep bunu beklemiştim sana sımsıkı sarılmayı. Veda ederken uzattığın eline inat sarıldım sana, içim acıdı o an. Tutamadım kendimi çok çabaladım ama yapamadım. O kadar yumuşaktı ki omuzun, orda yaşlanmak isterdim. Sana daha önce beni sinir ettiğin bi zamanda alındın mı dedğnde önemi var mı demiştm, hislerimi önemsediğmi düşünmüyordum çünkü. Hep öyle davrandın hayatında bi değer taşıdğma inanmak istedim. Yalan bile olsa bu kırgnlğmı braz olsun azaltırdı diye. Sen de var tabi ki demiştin. Gerçekten var mıydı bilmiyorum. inanmayı seçtim sana buna ihtiyacım vardı.
Gene kafayı cama çarptım temiz siliyoruz ondan hep bunlar. Keşke yağmur yağsa kafam lazım ki bana. Biliyorum gene çarpıcam bu böyle. Aslında full cam olan evler de çok hoş değil mi? *
allah varsa eğer, ona çok güzel sorular hazırladım.o kadar hoşgörülüyse şayet cehennemde yanmadan hemen önce sormayı düşünüyorum nahahah.
karşıma alıp nefesim yettiğince açabilsem kendimi dağılacak bu göğsümün içindeki karanlıklar.ya tamamen kaybedersem ne olacak?insan kaç kez yaşarsa bu hissiyatı ölür?kader bu sefer benden yana olur mu?olsa ölür mü?

edit:ölür amınakoyim ölür.kesin ölür.
edit2:hakkını yedim la şans bu sefer benimleydi.goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool.
Hayatıma giren insanlar konusunda çok başarılı biri olmadım. Çok üzüldüm, fazlaca da kırıldım. Hak etmeyen çok fazla insan için, çok fazla şey yaptım. Bugün doğum günüm. Ve bugün, bana dünyanın en tatlı sürprizlerini yapan insanlar gördüm. Dostlarımı gördüm. Hani derler ya "her yağmurun ardından bir gökkuşağı çıkar gökyüzünde" diye. Ben bugün anladım ki; o insanlar benim gökkuşağımın ayrı ayrı renklerini oluşturmuşlar. Ve ben o renklere sahip olduğum için dünyanın en şanslı insanıymışım. iyi ki varlar. iyi ki!
az önce bir müzik mırıldandım içimden. neti açıp rastgele bir müzik açayım dedim. o sırada da keşke mırıldandığım şeyi biri çalmış olsa dedim ve açtığım müzik de o çıktı. daha öncede dinlemiş olmalıyım. ama bu güzel bir mutluluk.
bugün onu aradım, başka bi telefondan tabi. açmadı. sesini duyamadığım için çok üzüldüm sözlük.
6 aydır buradayım bir uludağ sözlük kızından mesaj almadım. şahsıma yapılan bu ayıbı kınıyorum. kızlar?
antalyada ikamet eden yazarlardanım sözlük. bilen bilir.. * yat limanına inen yolun sonunda ( cam pişiren abilerden sola dönünce yani ) bir market vardı bilen bilir* adam marketin camına "poaça bulunur" yazılı bir kağıt asmıştı. içeriye koşarak girdim ve dialoğumuz şöyle oldu;

+ abiiy sizde poaça* bulunuyormuş doğru mu?

- evet abim bulunur. zeytinli, peynirli, pattisli, kıy...

+ abiiy benim poaçam kayboldu ismi cemşit ben onu çok özledim bana onu bulun nolur bulun!!!

- mınısktği........

ne mi oldu sanırım kaleiçinde marketçi abi beni bi 200 mt falan kovalamıştır.
sırf saatlerce uyumamanın ardından yattıktan sonra o derin ve güzel uykunun tadına varabilmek adına sınırlarımı zorlayıp uyumuyorum.
çalışan insanlarız sonuçta. ne geceleri diledğimiz kadar oturabiliyor, ne de sabahları dilediğimiz uyuyabiliyoruz.
o yüzdendir ki, şu an ikisini de bir arada yapmaktayım. hedefim 45 saat uykusuzluğun ardından nalları dikercesine uyumak. henüz 18 saat oldu. önümde daha 27 saat var. başarabilir miyim? sanmıyorum *
çok hata yaptım.
çok yanlış yaptım.
kötü biriyim.
düzelemiyorum.
geceden beri 2 tane sivrisinek ebemi sikiyor odada bi ağzıma vermedikleri kaldı telefonun ışığıyla siktim birisini diğeri hala odada fink atıyor.
beklemekte olduğun şey, ancak onu beklemeyi unuttuğunda gerçekleşir. bu evrenin "sen bakarken soyunamıyorum"deme şeklidir.
gaza geldim.
buraya itiraf yazın milletin hakkında düşüncelerinizi yazmayın veya onlar hakkında yorum yapmayın amınakoduklarım.
bu akşamki maçta tüm kalbimle galatasaray'ı destekleyecek olmama rağmen hazırlamış olduğum iddaa kuponumda ilk yarı/ikinci yarı real madrid kazanır oynadım. galatasaray kazansın da varsın kuponum yatsın, feda olsun.
çok canım sıkkın aq. bu kadar şanssızlık olmaz. yada olur ve bana denk geldi.
bademcik ameliyatı olduktan sonra doktor gelip;

-bu aralar pek bir şey yiyemezsin boğazın falan acır o yüzden yumuşak ya da sıvı besinler ye;

dedikten tam 10 dakika sonra iskendere dalmışlığım var. adam geldi " oha lan napıyorsun acı falan yok mu?" diye sordu. dedim " doktor bey pardon lahmacun geldi bi çekilirseniz"

adam şok olmuştu lan!
Herşeyi dert etmekten bıktım hic rahat bisirisi olamadım hep yarını düşündüm anda kalamadım bundan nefret ediyorum ve değişmek istiyorum.
ruhun ağlaması diye bir şey var.
- sevgili sözlük! fark ettim ki hep yarını düşünmekten bu günü doyası yaşayamıyorum ben.
hala aklimdasin:)
nükleer savaş çıksın istiyorum. dünya nüfusu 1 milyona düşsün. doğa yüzlerce yıl kendini yenilemeye uğraşırken insanlar sağlıklı yiyecek ve su bulma derdine düşsün. tüm devletler yıkılsın. klan hayatına geri dönülsün.

dünya üzerindeki tek yasa, doğal seleksiyon olsun.

(bkz: fallout)
asla göründüğüm gibi biri değilim,olmadım,olamadım.o hanımefendi,uslu suretimin ardında ne şeytanlıklar var bir bilseler.