bugün

bugün doğum günüm olduğu doğrudur.
babaannem ve kız kardeşleri tarafından flash tv de ki müzik eşliğinde zorla oynatıldım. bir de ben selena gomez dinlemeye başladım. bieber dan ayrıldıktan sonra daha bir insan oldu şarkıları daha bir güzel sanki.
bazı geceler babamı yerel kanallarda yayınlanan arabesk rap kliplerini izlerken yakalıyorum, yakalanınca ne bahane uyduracağını şaşırıp ölümüne saçmalıyor.**
eski bir canlı yayınımı izliyorum geçen seneden buraya ne çok değişmişiz. hey gidi habibi 1 yıl seni ne kadar da çok eskitmiş. önümde kahvem sigaram, karşımda kendim. ne de çok çocuksu konuşuyormuşum.
Yalnızlığın dibindeyim sözlük. Öyle yalnızım ki kimsem yok sanki. Duvarlar üstüme üstüme geliyor kafayı yiyecek gibiyim. Çoğu zaman yalnızlıktan ağlıyorum. Hiç iyi değilim sözlük. Hem de hiç.
şu son dört ayda iş vesilesiyle bir sürü kişiyle tanıştım, hepsinden bir kişilik bozukuluğu fırladı. bende ne var acaba diye merak etmeye başladım. son tanıştığımın da benim haberim dahilinde olmayan bir anlaşması varmış şirketle, twitterdan birine yazdığımı görmüş ordan burdan derken aynı yerle bağlantılı olduğumuz ortaya çıktı. adamda resmen kıskançlık var, ego tavan. kalitesine bakmadan teklif yapma diyor. çok bilir edasıyla bana laf anlatıyor. arkasından numaramı istiyor, benim için şunu yapar mısın diyor. ben senin kalitene bakmış olsam hiç imzalanmazmış demek ki o anlaşma yazamadım ya oraya. çok iyi niyet suistimalcisi insanlar var ya da ben acayip safım bilmiyorum. kendisine burdan sen yazma ulan ayı demek istiyorum ayrıca.

(bkz: akşam oldu sinirlendim ben yine)
6 aydır işsizim. ama sekssiz değilim allaha şükür.
Insanin sevgilisi olmasi güzel bisey.
sevgili istiyorum sözlük. Yalnızım diyeceğim ama olmayacak, çünkü arkadaşım var bir sürü ve bu farklı bir yalnızlık. Nördün kankadan daha samimi konuşabileceğim biri olaydı ne vardı.
Kitap okumaya yeniden başlayayım ben de bari. Kafamı meşgul eder.
artik kendimi kandirmaktan vazgecmeliyim.
bi ara küçükken karanlıktan korkardım. gece tuvaletim gelince benden küçük olan kardeşimi kaldırıp birlikte giderdik. çok küçüktüm lan. 7-8 felan. yanaklarım kızardı şu an, evet.
şuan asılmayı düşünüyorum ve sözlük yazarlarının site fikirlerine açığım.
(bkz: doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlar)
Pahalı parfümleri bir kenara bırakın, insan güven kokmalı.

Tavsiyem, itirafım.
insanları mağdur etmekte bu hükumetin üstüne tanımıyorum artık.Günlük planlarla saçma sapan işlerle sınıf öğretmenliğini bitirmişsiniz 393 puanla zorla karsa yerleştiğimizden hemen iki sene sonra marmara üniversitesi 350 puanla sınıf öğretmeni alıyosa geçen sene 365 le kapatan burdur 204 le alım yapıyosa barajı geçen herkesi sen öğretmen yapıyorsan yarrak gelişir ülkende çocuğunda fen edebiyat kadar değeri yok şuanda kpss atamasında 10 kişi atayın bu senede iyice sikin atın insanların hayatını hayallerini ideallerini.bugün bana yarın sana sırada türkçe ile sosyal varmış sonra okul öncesi.atamayın amınakoyim fen edebiyattan atayın hatta ziraatten alın öğretmen yada siktiret ne öğretmeni ilk okulu toptan kaldırın millet liseden başlasın.yapacak bişey yok sonrada avrupada böyle bizde neden iyi eğitim olmuyor bi sistem oturtamadığından olabilir mi acaba ?sınıf öğretmenliği çakıldı bu sene seneyede seçim var heralde tek çakılan bizim puanımız olmaz inşallah.

Hayallerim ideallerim yapmak istediklerim resmen tecavüze uğradı sözlük 204 puan nedir kardeş ben napayım amınakoyim şimdi sen de bana ben sövmiyimde kimler sövsün 3. sınıfa geçmişim 1 senemi hiç tanımadığım karsta okumuşum götü yırtıp uludağa geçiş yapmışım suç şimdi benim söven ağzımda mı yoksa her 2 senede bir değişen türkiyenin dinamiklerinde mi? ben 3 sene önce girdiğimde hukukla yarışırdı bu bölüm 160 puan düşmek nedir bu nasıl bir dengesizliktir.ben bişey diyemiyorum yapamıyorum allah görüyo allah düşünsün gereğini onun adaletine inancım tam benmi haklıyım yoksa benim emeklerimi hayallerimi 3 yıllık birikimimi 1 kalemde silip atanlar mı gençliğimi tüketenler mi haklı?karar allah ındır.
pes öğrettigim 11 yaşındaki kardeşimden bu akşam kamyon kamyon gol yedim çok sinirlendim.
daha bugün daft punk'ın fransız bir müzik grubu olduğu öğrendim. bu adamlar nasıl fransız ya ingiliz, hollandalı falan olsaydılar tamam hatta alman bile olur ama fransız hiç yakıştıramadım.
kendimi biraz sarhos edip sokaklarda sacma sapan dolastim. tatildeyim deyip biraz vitesi bosa aldik sozluk. insan biraz kendisini hic kimsenin tanimadigi bi yerde cocukca davranma ozlemine girebiliyor . diyeti bosverdim, insanlari bosverdim, kariyeri ve aski, hayati bosverdim. mutluyum.
yine oturdum içiyorum..

içtiğime pişman değilim,
pişmanlığıma içerim arkadaş.
(#20912464) gece gece yaşama sevincimi öldürdün.
arkadaşım siktir kal tl yüklet bana dedi bende siktiri çekip param yok dedim ibne kalksın kendi yükletsin parayı da geri ödemiyo zaten.
18 yaşındayım sözlük. Evet 18. Üniversiteye gideceğim bu yıl..

Bu yaşıma geldim, bir kez olsun bu hayatta kötü bir şey yasamadim. Yaşadıysam bile daha kotusu olmadı diye şükür ettim.. Ama bugün, bugün genç ya da yaşlı farketmez, bir insanın yaşabileceği kötü bir şey yaşadım.. Keşke rüya olsa, keşke duymasaydım dedim sözlük...

Belki bunu hayatımda ilk defa söylüyorum ama, Allah belamı verseydi de bu günü yaşamasaydım sözlük..

Hayatımda çoğu kez ağladım, aşk, sevgi, acı, açlık. Birçok kez ağladım.. Ama bu gece, hıçkıra hıçkıra, hakkını vere vere ağladım.. Bütün hayallerim duyduklarımla son buldu belki ama, tekrar insan olduğumu hatırladım bu gece...

Keşke hiç yaşamasaydım bu geceyi!!!
Millet sevgilisi ile kıskanÇlık, aldatma vs gibi şeylerle tartısıp dururken benim sevgilim ile aramizda ki sorun annesi. Annesi beni istemiyor biz birbirimizi delice seviyor ve mukemmel anlasıyorken ustelik 55 gündür yanyana olamamamiza rağmen tek üzüldügümuz canimizi sıkan annesi ve davranislari oldu ve oluyor. Zoruma gidiyor be sözlük adam gibi sevdim millet gibi yatmadim sevgilimle değer verdim üzmedim o da ayni seyleri benim icin yapiyor ama annesi zengin arabası filan olan birini istiyormus, ögretmen olmaz doktor olacakmis, zihniyete bakar misin ya bu zoruma gidiyor sözluk zoruma.
lisede yüzümüze bakmayan taş hatunların facebook'a koydukları tırt kocalarıyla çekilmiş düğün fotoğraflarını görünce insan bir değişik oluyor.
ne bilim gitti güzelim hatun da diyebiliyor, eh eh vara vara buna mı vardın da diyebiliyor bünye.

edişın: bahsi geçen taş hatunlar lisede sürtüp çalışmamış ve üniversiteyi kazanamamış doğal olarak evleneyim de kurtulayım demiştir yada ailesi bu kızı everek artık adı çıkmadan demiştir muhtemelen.
Günde 3 litre su içen, 1 öğün yemek yiyen insandan ne zarar gelebilir ki sözlük.
itiraflarin oznel olmasi mi gerekiyor olmamasi ? itiraflarin mahiyetini belirleyen yazarlarmi? yoksa ozgur bi alan mi burasi degil mi ? bu bi itiraf mi degil mi ? gicik oldum a dostlar ya.