bugün

nick altı başlığım ne zaman dolacak sözlük?
Ev arkadaşımı çok seviyorum. öyle böyle değil acayip mutlu oluyorum onun yanında.
seni çok ama çok özledim baba.keşke geri gelsen.keşke hiç gitmemiş olsan.yokluğunun üstesinden gelemiyorum.bunu bu kadar erken yaşamak zorunda mıydım?çok zorlanıyorum..
bugün tam bir sene oldu sözlük! bu yaz ayrılığın ilk yazı oldu sevgili sözlük!

bir sene geçti ama duygular unutulacağı yerde daha da ağır basıyor sanki gün geçtikçe. belki yaşayanlar olmuştur ama bazen km'lerce uzakta da olsa sanki her an beni izliyormuş, dinliyormuş gibi geliyor. aylardır her gün ona sanki okuyacakmışçasına mektuplar yazıyorum. aynada kendi kendime onu anlatırken buluyorum kendimi. ve daha niceleri...

özetle galiba deliriyorum.
Ne kadar saygı duymaya çalışsam da bir erkek kalkıp da o yazıyı 'ii geceler' & 'ii bak kendine' diye devam ettiriyorsa devrelerim yanıyor; katlanamıyorum.*
Hayır sonra bi' de kalkıp 'nse sn mşglsn glb .s.s.s'cılarla dalga geçiyor bunlar.
Hakettiğin ne ki senin? Al birini vur ötekine yemin ediyorum ya, ne halleri varsa görsünler. Birbirinize layıksınız sevgili tatlışşşlarrr! Benden uzak mümkünse.
Gercekten psikolojik tedaviye ihtiyacim oldugunu dusunuyorum. Ama antidepresanlar yuzunden butun gun uyumak istemedigim icin doktora gitmiyorum. Bir de ilaclar yuzunden karacigerim zarar gorur diye korkuyorum. Hayirlisi be gulum.
denize girince açılıyorum. Derinlerde tenha yerlere gidiyorum. Sonrada oralarda "rap'çi zenci deniz yıldızı" taklidi yapıyorum. O kadar salak ve komik oluyorum ki resmen sesli gülüyorum.
Sonra da suyun altında oryantal yapıyorum falan.
sadece geçmişte ki seni özledim biraz. şu an ki halini bilmiyorum. kimlerlesin bilmiyorum. arkana bakmadan gidişini bile özledim. son kez samimiyetsiz sarılışını, gözlerini kaçırışını. hepsini.
Ben aşık olunca vücudumun %200'ünde kan yerine kıskançlık dolaşıyor.
dedem gideli 5 gün oldu.

22 yıldır yanımda olan adam, canım dedem öleli 5 gün oldu.

dayanamıyorum, nefes alamıyorum dede, dağa taşa haykırmak istiyorum sen nereye gittin be adam nereye?

dayanamıyorum dede, çok zor, dayanamıyorum.

her sabah öksürük sesini duymadan, kapıya bıraktığın ekmeği almadan nasıl rahat ederim ben artık?

ah dedem ah! dayanamıyorum!
gülüsünü cok sevdiğim adam simdi kimlere gülüyor diye düsünürken bile kıskanıyorum, icim gidiyor sözlük. insan 16 ayda yalnızca 3 kere gördüğü birini nasıl bu kadar sever ben de anlamıyorum sözlük. gülmesin kimseye.
iyi niyeti sürekli suiistimal eden insanlardan nefret ediyorum.ben insanlara hiçbir şey yapmaz,iyi davranırken neden her seferinde arkasından iş çevrilen ben oluyorum ki.
su an teker teker gecer otoban cizgileri sarkisini dinleyip duygulaniyorum kendimce. Mal miyim acaba ben.
az önce vodafone dan gelen, vergi aldığına dair mesaja nasıl olsa gitmiyor mesajlar diye verginizi sikeyim diye mesaj attım. ama numara varmış ve mesaj gitti. korkuyorum...
Kamışımın ilk kalktığı zaman titanik filmini izlerken anlamış olmam. Arabada ve resim sahnesi...
Bir zamanin aranan erkegi gozde bekari bir nevi playboy u idim simdilerde ezdigim insanlar nal topatir oldu batmis bir yesilcam jönü gibi bi kösede yalnizligimla basbasayim.
Iki cesit uzuntu var.
Dusunmeden yedigin ve bir sey yiyemedigin.
Anlatmadan duramadigin ve agzini bicak acmadigi.
Kendini disari attigin ve evden cikamadigin.
Yatagin dost ve yatagin dusman oldugu.
Aglayarak rahatladigin ve agladikca parcalandigin.
Neredeyse herkes tecrube etmistir.
Biri gecmesini bekledigin,
Digeri kabullenmeye calistigin.
tatil planimin icine edildi sozluk... yetmedigi gibi sigaram bitiyor almiyorum kipirdamak istemiyorum parmagimda ki nikotinleri emiyorum rahatlamak icin... duygusal iliski de istemiyorum ama olmasi gerektigini dusunuyorum bazen ama hala duygusuz iliskilerime devam ediyorum sarkilar anlamsiz kaldi belki karsi cinse sarki yamamamak iyidir bilmiyorum... hadi optum, gorusuruz...
bayram boyunca yediğim baklavalar, şekerler hepsi tek tek canladı midemde, kıvrım kıvrım kıvranıyorum, yaptığımdan pişman oluyorum.
iki elimi birden kullanabilmeme sasiyorlar sözlük.

halbuki farkında bile degilim..
http://www.youtube.com/watch?v=FuUoKkm1ntc
sabahtan beri bu şarkıyı dinliyorum. bildiğim bir şarkı lakin ses yeni. bayıldım bayıldım.
Tüm hayallerimin son kullanma tarihi geçmiş.
kumardan 1.5 yıl içerisinde 5000 lira civarı para kaybettim fakat son 2 haftada 8000 lira birden kaybettim. güç bela annemle paylaştım yaptığım şeyi, sağolsun o da amcama söylemiş. amcamda sağolsun yengem ve çocuklarıyla paylaşmış. kumarbaz yaftası yapıştırılmış durumdayım. annem başkasına söylemekle ne kadar büyük hata yaptığının farkında ama yapcak bir şey yok sanırım artık. bu saatten sonra kimseye aslında iyi biri olduğumun ispatına düşmeyeceğim. zaten belki de kötü biriyimdir ama sanmıyorum yaptığım hatalar kumara, fuhuşa ve gaspçılığa bulaşmaktan ibaret sadece. *
1.5 yıl içerisinde kumar yüzünden kız arkadaşımdan ayrıldım, diploma alamadım kaybettiğim paralar cabası. ek olarak bir çok kişiyle tatsızlıklar yaşadım. bunların hepsi kumar yüzündendi.

resimlerden tarihlere ve kaybettiğim miktarlara bakarak durumun vehametini görebilirsiniz.
http://prntscr.com/1kyx6v
http://prntscr.com/1kyxf2
http://prntscr.com/1kyxg5

örnek bir gün 15 temmuz. 484 TL kaybetmişim bir günde.
http://prntscr.com/1kyxkc

gönül isterdi hepsini göstermek ama baktıkça kötü oluyorum. acındırmadan anlattım ama acınacak haldeydim.
çizecek bir şey bulamıyorum. inanılacak gibi değil.
kendimden korkmaya başladım. insanlara karşı gaddar ve vicdansız oluyorum sanırım. eskiden böyle değildim ne oluyor lan bana ?
güncel Önemli Başlıklar