bugün

az önce kase ye mesaj gönderdim. hahahaa çok eğlendim la artık bunu hep yapmayı düşünüyorum. deli demeyin bunların hepsi can sıkıntısı.
http://webtv.hurriyet.com...runtusu-ortaya-cikti.aspx şu görüntüleri izlerken bugün insanlığımdan ve müslümanlığımdan utandım. itiraflar başlığına yazıyorum çünkü bu benim itirafımdır. müslümanlığımdan utandım. evet! bazılarının peygamber soyundan geliyor dediği arapların halini apaçık görebiliyoruz.bari bu adamların soylarını peygamberimizle bir tutmayın...

araplar, yıllarca rezil bir millet olmuştur. hatta bu rezilliklerinden dolayı allah bunları peygamber göndererek düzelmelerini sağlamıştır. fakat bu düzelme çok az sürmüş. uçkuruna düşkün, pislik, temizlikten bir haber millet olmaya devam etmişler. bir de ülkedeki bu arap hayranlığına ne demeli? en başta ülkemizdeki yetkili abiler bunu yapıyorlar. yahu oraya ekmek parası için gitmiş bir kadına toplu tecavüz ne demek ya... izlerken kanım dondu yeminle. erkekliğimden, müslümanlığımdan utandım. bir yandan fetullah gülen cemaati, bir yandan bu araplar... dinden soğutma görevinizi başarıyla tamamlıyorsunuz. o toplu tecavüz olaylarında bir tane bile bu kadını koruyacak adam yok muydu demeden alıkoyamıyor insan. vicdansızlar. hiç bu kadar bir habere üzülmemiştim. o kadın oraya ekmek parası için gönderildi. inancı beni ilgilendirmez. nerede kaos var orada müslümanlar... bu lafımdan sonra sanırım bir eksi oy haneme kazandırdım şakirtler tarafından. ama ispatlarını da yapayım. suriye, tunus, mısır, libya, ırak, iran. bunlar müslüman ülkeler değil mi abi? hep terör, anarşizm, şiddet, tecavüz, cinsellik. sonra bana elin filistinini savunuyorsun ya savunma kardeşim. bu arap ırkını gördükten sonra bana hiçbir müslümanı savunma...

velhasıl, insanlıktan, erkekliğimden, müslümanlığımdan utandım. itirafım da budur. biz müslümanları dünyaya tecavüzcü, terörist, katil olarak tanıttınız ya allah bin belanızı versin.
çok sevdiğim bir yakınımın bugün tekrar kalp krizi geçirdiğini ve ameliyat olduğunu öğrendim, yıkıldım. ölüm biliyorum ki daima benimle.
twitter'a üye olan ama yılda üç kez twit atan, ayıp olur ya diye unfollow dilemeyen arkadaşlar; bi twitter hesaplarınızı kapatsanıza bir şey denicez.
üzgünüm sözlük.
hayata bok gibi bakmak cok ayrı bişey.bok gibi olması durumu degıl nasıl bakarsan oyle hakıkaten.ama eskıden ınsanların şerefsizliğine orospu çocukluğuna kandırmaya çalışmalarına yalanlarına dolanlarına aldatmalarına senı kullanmaya çalışmalarına dedıkodularına mıdem bulanırken artık böyle aga ya yapacak bir şey yok diyıp geçebiliyorum.eskısı kadar koymuyor.kasarlastım galıba.ben sütten cıkmıs ak kasık degılım ama yalana tahammül edemiyorum be hacı.benı sıkmek ısteyıp arkadaş ayağına yatanı mı dersın,ben dertten kederken kendımı içkiye verirken bana gelıp kahve içelim derken pezevenk arkadaşlarıyla clublarda takılanı mı dersin,senden başka gozum kımseyı görmuyo derken orda burda gezıp ortam yapmaya calısan ezıklerı mı dersin,yüzüme gülüp arkamdan yalan dolan hıkayeler uyduranları mı dersin.hakkaten mıdem bulanmıyor artık,orospu cocugu diyip geçiyorum koymuyor be eskısı kadar.lan sıkmek ıstıyosan gel de açıkça bende vermıcem dıyım olsun bıtsın.sonra lemanda benı görünce selam vermezsın o ayrı,siktir git de dersin ama en azından durust olursun be hacı.sen ortamlara akarken pezevenk arkadaşlarını ağırlarken gecelerı otel odalarında orospuları sıkerken ben rahat uyumak ıcın bı bıra ıcıcem dıyınce alkollü mekana gitmesek deme be katıksız orospu cocugu.dogruyu yanlısı bılmeden benı tanımadan kuyruk acısı yemıs adamların sözüne ınanıp benı mıllete rezıl etmeye calısma be kaltak.yapmayın lan yapmayın benı seven sevıyor zaten bozmayın 2 kuruşluk moralımı be piçler!haa bı de hayatımı sıken kevaseler,cibiliyetsızler var ama ben onların hesabını çoktan kestım.artık onları görsem kanım akmaz.cıkardım tamamen hayatımdan.onlar kendı çöplüklerinde hakettıklerı hayatı yasamaya devam etsin,gun gelır zaten devran döner!
ben mi bişey anlatamayacak kadar gerizekalıyım yoksa millet mi anlamıyor çözemedim. herkes dikleşiyor inatlaşıyor benimle. ya elime silah alıp herkese "reddedilemeyecek teklifler" yapıcam yada bağırarak kafamı duvara vuracam bişey anlatırken sanki bişey yapıyorum insanlara ben.
dinlediğim tek türk sanatçı zeki müren. gerisi yalan geliyor. bakıyorum adam/kadın para mul, şan derdinde. bu uğurda orasını burasını açıp ünlü olmaya çalışıyor. şarkı sözlerine bakıyorum. iki kelimeyi biraraya getirememişler.

oysa zeki müren öyle mi? adam gözümde müziğin ilahı resmen.

bu şarkısına da hastayım:
http://www.youtube.com/watch?v=Jsb-3WxYCt4
küçükken winnie the pooh'daki piglet'e fikret derdim evet.
Umursamıyormuş gibi yapmaktan çok yoruldum.
Çok manyak biriyim. Evde yalnız iken yaptıklarımı biri görse. Tımarhaneye tıkar.
Sözlük her gece gibi bu gecede sıkılıyorum.
insanlar bana yalan söylüyor.
Az önce birinin hayallerini yıktım sözlük. inanan çıktı. (#)
sözlük kızlarının boy kilosuna bakın orda beni bulun anlarsınız
Not:bilmemek ayıp değil. Araştırıp bulmamak ayıp.
24 yaşındayım, lise yıllarından beri bilgisayarla manyak derecesinde haşır neşir olan biriyim, hatta tamir vs işlerine girip bu işlerden para kazanan, az çok programlama bilen biriyim, yıl olmuş 2013 ve ben halen twitter kullanmayı bilmiyorum.
Çok utanç verici.

Ilk sevgilimle ayrılalı 4 5 sene oldu ama halen konuşuyoruz. Hatta aramızdaki ilişkiye aşk dediğimiz zamanlar bile bu kadar samimi değildik.

Halen milli olmadım. Evlenene kadar da olmayı düşünmüyorum.
itiraf ediyorum diyerek önemli bir sorun gelmese de büyük sorunlarım var sözlük ben bile bilmiyorum.
2 hafta önce kuzenlerimle balığa gittik.

balık tutarken oltayı olması gerekenden daha hızlı çekince , aynalı sazan, arkamdaki kayaya çarpıp canlı canlı parçalandı

isteyerek yapmadım ama yine de pişman değilim.

bu arada ne de iyi oldu lan bu devecialpay denen azgın tekeye. net.
seviyorum ama kimi
en tatlı birisini
nasıl anlatsam sana
ilk harflerime baksana.
bir espri bulup, "neyse lan tam 00.00'da yazıyım da gelsin şukular" düşüncesindeki insanları anında eksiliyorum.
her geçen gün insanların daha ne kadar mallaşabileceginin kanıtlarını görüyorum sayende sözlük sagol.
kendimi bildim bileli bir yılın en az 350 günü minimum 8 saat uyumuşumdur ve hiç bir zaman da uykumu alamamışımdır.
kpss ye iki gün kaldı sözlük, ne olacak ne yapacağım bilemiyorum. dua edin lan insanlık için iyilik için...
mursi gitti sevinin bu arada.
insanlara iyi olmadığımı söyledikçe inat edercesine "naber" soruma "her şey çok güzel *" cevabını veriyorlar.
Bir hevesle açıp şifresini unuttuğum için giremediğim siteler yüzünden çocuklarını sokağa atan anne gibi hissediyorum.
Hizli kilo vermeyi kafaya koydum ve ilac kullanmaya basladim annem yarim saatte bir nefes aliyormuyum diye beni kontrol ediyor.