bugün

2 senedir yalnızım sözlük..
aşık olmak bile zor siktiğim memleketinde amına koyayım.

edit: eksileyen ibiş, ben senin gibi değilim. beceremiyorum.
bu başlığa bugün her girildiğinde benim bu aptal entrym gözükecek ve millet ayar olacak. ahahah basın la eksiye.
pembe boka inanıyorum. öyle götler var ki yani pembe bok olmalı.
alayına isyan ölümüne osbir.
bugün itiraf başlığını trolledim. gelecek eksilerin de amına koyayım. vurun abalıya.
en güzel günüm gecem zifaf gecesi.
afyon'da yaşanır mı amına koyayım diye soruyorum kendime. yaşanmaz diyorum, ama yine de gidiyorum.
bu başlığın bugün 00.00 da rağbet görmemesi gözümü korkuttu amk. nerde bu millet, nerde tanseheroğlu. o değil de çok sinirliyim sözlük çok. fener'e kızdım yine küfre abandım.
çekilmez bir adam oldum yine.
trollerden kurtarayım derken bir anda ben troll oldum itiraf başlığında sözlük.
bu da itirafımdır.

eksiyi hak ettim. fur.
yara bandini imzalatan adam'ın bu başlığı dağıttığını gördüm içim parçalandı sözlük. galiba bol bol eksi almak istiyor onun için ben eksi vermedim hep artı gıcıklığına.
şu anda mal gibi hissediyorum. sevmekle sevmemek, terketmekle etmemek, gitmekle gidememek, osurmakla sıçmak arasında kalıyorum.
öyle haller içindeki halim, türkçeye dökmeye yok mecalim.
sizleri trollerin itiraflarından kurtardım. kendimle gurur duyuyorum. artık rahatça yatağıma kıvrılıp ''bugün ne güzel kurtardım be sözlüğü trollerden, vay vay vay, ben ne anasının gözüyüm peeyyy'' diye hülyalar kurup uykuya dalabilirim.

itirafımdır.
insanların içinden masumane entrylerini girdiği bu başlıkta milletin dalga geçmesini hazmedemiyorum. ama yine de kimseye kızamıyorum sözlük.

o değil de ben de aşık olduydum da çok pis geçti amk. ne yapsak ki!

dipteyim, sondayım depresyondayım amk.
aşık olanları anlamıyorum. ayrılacaksınız yahu, ne diye aşık olursun ki? her aşkın sonu hüsranla biter. en az hüsran yaşadığınla da evlenirsin, sonra çocukların için bağlanırsın.

her aşk biter.
bitmeye mahkumdur. o yüzdendir ki sevmek, tüm coğrafyalarda olduğu gibi, burada da yasaktır. mekruhtur.

aşık olmayın sözlükçüler. olursanız da en az hasarla kurtulun. yaralarınızı başkasının kapatmasına da izin vermeyin. sonra daha derinini açıyorlar.
yara bandı kullanın.
kedi kesen satanist fare'ye fake demiştim, özür dilerim. değilmiş.
bir de mahkemeduvari'nın yaş günü bugün. ona da mutlu yıllar dilerim.

ne ka güzel bir itirafımsı şeydir bu allah'ım. ne ka masumane. benden beklenmeyecek incelikte bir davranış.
Akşamüstü uyanabildiğim için kahvaltı için dışarı çıkmıştım. Yüzüm gözüm hep şiş, bence spartalılara benzeyen sakallarım karışmış, silivri yazlıkçısı kadar hırpani şekilde bir restorana girdim.

Tam da iftar vaktine denk gelmişim meğerse. Garson, vakti de göz önünde bulundurarak siparişimi iftar mönüsü olarak aldı. Sessiz sedasız bekledim tabi tam bir çakal gibi.

iftara bir kaç dakika kala siparişim geldi. Kurt gibi aç olmama rağmen yemeğime dokunamadım. Hemen telefona sarılıp angry birds oynadım. Kimseye bakamıyordum. Her ne kadar oruç tutmasam da, tutanlara saygı duymam gerekiyordu. Sonunda ezan okundu ve ben utanarak suyumdan bir yudum içip bir tane zeytin yedim.

Utançla başımı kaldırdığımda bir kaç masa ötede bir çift yemeği çoktan bitirmiş hesabı istiyor, restoranın balkonundaki müşteriler tatlı kısmına geçmişler, içerdeki birçok kişi hunharca yemeğini yiyordu.

Anladım ki bu akşam yalandan da olsa iftar yapan tek kişi bendim bu restoranda..
Emrin olur gülüm baş üstüne... zaten ne zaman böyle seylerle gelsem mal durumuna düşüyorum. Yeter artik gercekten. Hic bisey bi yerlerim de degil. Yokum artik ben.
itiraflar başlığına tek başıma sahip olmak istiyorum sözlük. böyle çok depresif yazılar dışında silinsinler. buraları okuyup ağlayacağım daha. üzülüyorum milletin neler çektiğini görünce ben de dahilim bu guruba. klasik sözlük yazarı işte, hepimiz aynıyız işte bir kısmımız hariç hadi onlar kalsın kenarda.
biliyor musun sözlük ekşide yazarlığım kabul edildi. bak ne zamandır seni boşlamışım. gerçi kabul olalı epey oldu. ha baktım orada pek bir şey yok. siklemedim. amk ekşinin dedim, sana bir şey olmasın.
sonra geldim burada yazayım dedim. çok seviyorum alakasız bir halde ekşide yazarım demeyi. siklemiyorum ama. n'olcak ya ekşi işte amk.

he asıl itiraf şeydi, ekşide yazıyorum.

üniversiteyi bitirdim, çalışıyordum. istifa ettim.

ekşide yazarım bu arada.

şiire de merak sardım. acayip hatun götürüyorum. ekşide. fakbadim de var.

ekşideyim.
öptüm.
az önce entry girdikten sonra nickime tıkladığımda yazarlar orospu olsa saatine alacakları ücretler başlığı açıldı. mobil kadar taş düşsün başına zall efendi.

edit: imla.
size kendinizi özel hissettiren, hiç yılmayacakmış gibi hayat enerjisi verenin zaman geçtikten sonra kendinizden nefret etmenize sebep olan olması rezil bir şey. acı bir şey.

bundan dolayı bazen kendimi gerçekten çok aptal hissediyorum sözlük.
ondan tek bi mesaj bekliyorum boş dolu hakaret küfür hiç fark etmez. Onunla tekrar olmak istemiyorum ama bı hayat belirtisi istiyorum hepsi bu.
kalktık bir muayenehaneye geldik, para güzel, memlekete yakın, her şey harika. anlaşırken başta dedik ki 'kardeş, üniversiteye girme durumum olursa giderim, çünkü benim temel hedefim doktora yapmak... adam 'ok' dedi, anlaştık, başladık çalışmaya. 1 ay sonra, yani şimdi üniversite durumu çıkınca adam küplere bindi, vay efendim bir aylığına anlaşılır mıymış da bilmem neymiş. e kardeşim, en baştan söyledim ya ben sana. şimdi anlaştığımız paradan 1500tl'yi hala alabilmiş değilim, üstelik mecbur olmadığım halde işler aksamasın, emek boşa gitmesin diye burada benim yerime çalışacak hekim de buldum. ulan diyorum, adam madem başta söylenenlere sadık değil, e sen de birisine 'kardeşim, adam güvenilir değil' dediğin anda orası öyle boş kalır ne diye adama hekim buluyorsun ki, bırak sürünsün itoğlu it.

hala burda hasta bakıyorum, bu herif paramı doğru düzgün vermezse ağzını burnunu parçalayıp arabaya atladığım gibi gideceğim. sinirim den mi söylüyorum, hayır, söylüyorsam yaparım...
şu ayatta bir tane düzgün adama denk gelmeyeceğimi bildiğimden zaten üniversiteye girme isteğim. soğudum özelden, insanımızın güvenilmezliğinden, yalakalık merakından, borcunu ödememesinden, devletin diş hekimlerini ayağa düşürmesinden... bıktım. aç da kalsam gidip doktoramı yapacağım arkadaş.