bugün

2 haftadır sözlükten kafa izni almıştım zor dayandım seni çok özledim sözlük seni uzaktan okumak ne zormuş.
15-16 yaşındayken, okduğum haberlerin sonundaki '' A.A '' yani iki a harfini o haberin şaşırtıcı bir niteliği olduğu için yazıldığını sanıyordum. anadolu ajansı olduğunu daha sonra keşfettim.
sanalda olsa erkeklerden intikam almak çok hoşuma gidiyor sözlük.
yarın kol gibi fizik finalim var ama ilkokul din sınavına girecekmiş kadar rahatım. ilk seneden ders bırakmak da neyin nesi? ben biliyorum o altında yatan 1 senelik geçmişi. gerçi daha 1 olmadı ama yuvarladım biraz. * yaram içerde diyen elemanlar vardı ya ufak hani. işte öyle bir şey.
itiraf ediyorum hala cüneyt arkın filmleri izliyorum.
yüzlerece kez saflıkla karşına gelip bu sefer güvenebileceğini söyleyen bi insanın değişmediğini görmek kadar acı birşey yok bence sözlük.
çok özledim.*
twitterda hoşlandığım çocuğun dikkatini çekmek için sürekli yazıyorum. ikimizin de ilgilendiği şeyler çok farklı değil ondan kasmıyorum pek ama arada belki laf atar diye sırf onun ilgisini çekebilcek şeyler yazıyorum. o yüzden şu an 3014 tivitim var. ama beni zerre takmıyo.
kolumu kessem acımaz kalbimin acıdığı kadar....
tam 3 yıl önce aldığım tişörtümü giyeyim dedim bugün. çok güzel böyle mor bi şey yani ben çok seviyorum. sonra metroda bi baktım karşımdaki kızın üstünde aynısı şaka gibi ya pişti olduk. hayır yeni almış olsam şaşırmıycam da 3 yıl yahu. allahtan arkası yırtılmıştı da çok sevdiğimden kıyamayıp üstüne yama yaptırmıştım anneme . farklılık oldu azcık. * *
ayak kokusundan çok zevk alıyorum. acaba tek benim mi böyle diye de merak ediyorum ama. bu koku cinsiyet fark etmiyor.
özel ilişkilerimde sorunlar yaşadığım bir dönemde ıssız adam filmi çıktı piyasaya. o güne kadar ki film zevkime onu yakıştıramadığımdan yakın çevreme film hakkında sayıp söverken eve gidince ne zaman bir hüzünlensem bu filmi izliyordum.
güzel kız gördüğünde göbeğini içeri çekenlerdenim. evet ben o'yum.
şuanda çalıştığım işe başvururken var olduğunu söylediğim iş tecrübem aslında yok.
laptopu baska bir odada bırakıyorum sırf ders calısırken gözüm kaymasın diye. Ama 5dakikada bir telefondan sözlüğe giriyorum, facebook açıyorum. Baktım yapacak bişey kalmıyo haber sitelerine bi daha bi daha bakıyorum. Hem de 5dersten bütünlemeye kalmışken sözlük benden olmayacak galiba.
deliler gibi trollük yapmak istiyorum bazen ortalığı birbirine katmak istiyorum ama olmuyor işte nalet olası kurallar peşimde.*
duygusuz oldum...
beyaz show a telefonla katılan herkesin sorduğu sorulardan ben utanıyorum sözlük. öyle ki insan acizliğinin gözler önüne serilmesini bir başka arkadaşımla bile yan yana yaşamak istemiyorum. evet başkaları adına utanıyorum.
ulan waxım kayboldu deli gibi arıyorum.paramda yokki gidip alayım.böyle ibrahim tatlıses'in gençliği gibi dolanıyorum ortalarda.off
içeceğim ayranın son kullanma tarihi bugün çıktı iyi mi?
r ve t harflernin yan yana olmasından nefret ediyorum sözlük. ne zaman görüşürüz yazmaya kalksam hep saçma salak şeyler geliyor başıma. *
ilkokulda sınıfta burnumu karıştırırdım. zor oldu sonra bırakması.

bir keresinde küçükken yazın annemlerin şehir dışına çıkması vesilesiyle 1 hafta boyunca kuran kursundan kaçmıştım. o 1 hafta boyunca sabahtan akşama kadar internet kafe'de takıldım. daha sonra kurs hocasının annemi araması üzerine annem gelip beni kafeden kulağımı çekerek çıkardı ve eve kadar da çekmeye devam etti. * * *

yine çok çok küçükken bir kaplumbağayı ters çevirip, acaba ne olacak diye beklemiştim. annemler hadi gidiyoruz diye bağırınca, kaplumbağayı düzeltmeyi unutup öyle bırakmıştım. *
bir şey araştırdığım zaman önce ekşi sözlük'e bakıyorum.

bir kızla mekana gidip hesap ödeme faslına geçildiği zaman içimden hiç hesabı ödemek gelmiyor fakat yine de 'yok yok ben öderim yaa' deyip ben ödüyorum. *
bi saattir oynuyorum bıkmadım

http://www.cesmes.fi/#balls2
sevgilim ruh hastası * ama itiraf ediyorum kızarken gülüyorum da *
bugün yaptığım yavşaklıkların haddi hesabı yok.