bugün

şu hayattan nefret ediyorum! ihanetler, söylenen yalanlar ve verilen hiç bir sözün yerine getirilmemesi bu hayatı çekilmez kılıyor!

hepiniz(bütün insanlar) aynı iken neden yaşıyorum ki sorusunu beraberinde getiriyor! sahte dünyanızda size mutluluklar...
bir şey itiraf etmek için her nedense 00:00'ı bekleyen samimiyetsizlerden nefret ediyorum.
kaç haftadır sözlüğe girip bakınıyorum sadece. içimden entry girmek gelmiyor. bunun nedenini hala çözmüş değilim. mutsuzum sözlük.

edit: imla.
şu anda kedim mama yiyor. kuru mamayı kıramayınca da bağırıyor. manyak mıdır nedir. ama çok hırslı bir kedim var. takdir ettim.
her taraf simsiyah benim hayatımda. hiçbir şey göremiyorum. incir reçelinin müziğini dinliyorum. öyle an geliyor ki bira ve sigara içerek ders çalışmak zorunda kalıyorum. çünkü bana öyle geliyor ki sen benim için imkansızsın. o kadar cana yakın bir kız olmana rağmen sana konuşmaya korkuyorum. yanına gelip nasılsın desem en az yarım saat konuşabileceğimize de eminim. ama olmuyor sevgilim yapamıyorum. facebookta yazdıklarımdan eminim bişeyler anladın da twitterda olumsuz şeyler yazıyorsun. sen onları yazdığın anda bana mı yazdın yoksa başkası için mi bilmiyorum ama ben o anda beyaz bayrağı çektim. allahım dedim ben naptım? bir daha bana konuşmayacak, bakmayacak. benim ona duyduğum aşktan korktu sanırım dedim. sana bakmaya bile cesaretim yok ve bu duruma geldiğim için, kendimi kontrol edemediğim için, cesaretimi toplayamadığım için kendimden utanıyorum. ama seni hala seviyorum.
çok kafam karışık sözlük. ne zaman tamam şimdi oldu desem, her şeyi mahvetmeyi beceriyor. anlamıyorum sözlük, benim de canım var!
marifet aslında unutmak değil, görünce içinden 'Tek satırlık adamları nasıl roman yapmışım gönlüme.'(y.erdoğan.) demekmiş bugün anladım sözlük.
bu yılın en iyi şeyi teomanın aşk ve gurur adlı albümüdür.
zall a mesaj attım ama online olmasına rağmen cevap gelmedi. şu para adamı bozuyor harbiden.

düzeltme: adam attı lan mesajı. şukuları geri alın.
belirli bir yere gelen insanların hırslarından birşey kaybedememelerini anlamıyorum. ne yani her şey daha iyi yemek daha iyi içmek ve daha iyi giyinmek için mi... bu bana çok hayvanca geliyor.

her zaman kendimi çok yalnız hissetmişimdir. into the wild daki chris gibi doğaya kaçmak isterdim. ama engelleyen o kadar çok şey var ki.

çocukken hep bisiklet tamircisi olmak isterdim.

bugün bisiklet sürerken ilk defa yanıma hava pompası aldım. küçük bir kız çocuğunun ve 12 yaşlarındaki bir çocuğun bisikle tekerini şişirdim. uzaktan kumandalı arabamı sürerken 8 yaşlarında bir çocuk geldi sürer misin dedim. tam 1 dakika olmuştu ki süreli 4 yaşlarında bir çocuk bisikleti ile arabamı ezdi. tekerleği kırıldı. 12 yaşındaki çocuk bir sorun olur mu dedi. olmaz dedim çekti gitti. o an çocuk olup ağlamak istedim. ama bu yaşımla hiç bir şey hissetmedim çünkü yenisini alabilirdim.

kaybettiğimin yerine yenisini alabiliyorsam o şey bana hiç değerli gelmiyor.

çocukluğuma dönüp parliment sinema kulübünün sunduğu pazar gecesi sineması ile ödevimi yaparken uyumak istiyorum.
bugun liseden 3 arkadaş buluştuk,içimizden biri ben bir yer biliyorum 1 kez gittim hadi oraya gidelim dedi, tamam dedik gittik, ilk basta yer bulamadık zaten dükkan avuçiçi kadar bir yer,neyse oturduk yemeğimizi yiyoruz, sokaktan allah belanızııı versin öğğğğ diye bir ses geldi. aman noluyor derken bir acı tat yükseldi .....biber gazı....o gaz bizim burnumuzdan girdi ve çıkmadı bütün millet öksürüyor koşuyor falan,geberiyorduk resmen. demekki neymiş 1 kere gittim diye yeni yer keşfetmemek lazımmış...
sevmediğim insanlara git demem,"defol, çok aptalsın" diyemem, bi şekilde kendimden nefret ettiririm. çok da başarılıyım bu konuda. uzmanlaştım.
az önce kendimle ilgili çok güzel bir itiraf yapacaktım ama unuttum. *
müzik marketlerde sevdiğim sanatçıların albümlerini gizlice ön raflara koyuyorum. sanki gizlice onlara yardım edermişim gibi.
sansür yürüyüşünde bayanın poposunu elledim. ama neden yaptım bilmiyorum. bayan diye herhalde.
allahım o pazular neydi öyle, amanın istifa ediyorum, o dövme, amanın kaçıyorum. fena oluyorum doktor. doğrusu pazıymış, bildiğimiz bitki olan pazı gibi. ulan ben onu bir bitkinin yerine koyar mıyım? kıyar mıyım?
geçen yolda yürürken ossuracam sandım altıma sıçtım.
konserde öne geçmeye çalıştığı için, içimden, demediğimi bırakmadığım çocukla konser bitişinde arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Meğer arkadaşın arkadaşıymış. Tesadüf diyelim buna da... O değil de ne olduğunu anlayamadığım bi duygu var içimde şimdi. Ona karşı mı değil mi bilmiyorum. Aslında hiç bi şey bilmiyorum. Haydi hayırlısı sözlük.
edit: değilmiş, sınav stresiymiş. oldu, bitti, geçti. kendimi seviorum be sözlük. *
yarın türkiye şampiyonası için yola çıkacağız ve çorum'a gideceğiz ve ben sakatım oynamam yasak olduğu halde oynayacağım çünkü sakatlandığımı antrenörüme söylemedim.
sırf bu başlığa günün ilk entrysini girmek isteyen yazarlara uyuz oluyorum.umarım ilk entryi ben girerim. itirafa gelince;

kız arkadaşım benden 6 yaş küçük ve 18 yaşına 3 gün sonra girecek. o yüzden bir sevgilim olduğunu yakınlarımdan saklıyorum.
ne bitmez itirafmış aq demenin cuk oturduğu durumdur.
sosyal paylaşım sitelerinde sürekli ünlü birilerinden özlü söz araklayıp kopyala yapıştır yöntemiyle klavye delikanlılığı yapan tiplere uyuz oluyorum sözlük. kapatıyım hesaplarımı görmiyim hiçbirini kafam rahat olsun diyorum ama bu zamanda feysbuku olmayana kız bile vermiyorlar dimi? tamam tamam o kadar da değil ama harbi çok uyuz oluyorum ya.
film alıntısı olacak ama, yanlızlıktan kusacağım lan. yok lan şaka, yanlızlığımı muhteşemliğimle örtüyorum. cidden yanlız kalınca bazen çok keyifleniyorum. aynaya bakıp sırıtıyorum, ne kadar yakışıklıyım diyorum. çıktığım kızları düşünüyorum, hepsi bir öncekinden daha güzel, hatta sonuncusu yaş olarak beni de aşıyor. hani kız 35 yaşındaki heriflerle çıkarken gitti 21 yaşında beni buldu ya, acaip hoşuma gitti. ha yaptığı hatayı anlayınca terketti ama, çok fena kızdı.

neyse la, böyle kendi kendime kalınca keyifleniyorum. insanın kendini farketmesi, ve sevmesi çok süper bir şey bence. ama yanlızım lan hala. biri daha olsa iyi olurdu. yok sözlükten olmasın la, tanıdık falan ayarlayın. sözlük kızından ağzım yandı... 2 kere.

oh yes, süperim la ben. kendi işim bile var la.
http://www.youtube.com/wa...MZIE4&feature=related

fenasın sen, aşık olasıca seni gidi.
bazen yaratıcı fikirleri "keşke bende böyle bişeyler düşünebilseydim" diye çok kıskanıyorum...