bugün

Sözlük yazarlarının yaşadığı ilklerdir.
ilk öpüşmem vardır mesela..

eskilere gideceğiz.

ilkokul yıllarıma ait tek hatirladığım sıranın altına kalam ''düsürüp'' arkamızda oturan martıdan bozma kaşlı kızlara etek altı yaptığımızdır.

ha bir de kantin sırasindaki, -neyse- anılarımız.

-ali abi bir tost acil mac var!!!!11111!

derken yukarıdan uzattıgımız kolumuza paraler bir ''bacak'' uzanır alttan..

ilk öpüşmeme girmek bile istemiyorum, tuvalette.

7. sınıfız daha, bir hatun var ama sağlam. güzel kız yani, hoş. hala görüşürüm hatta, ama bir türlü iyi bir çift olamadık iyi arkadas olduk. sevgilim tabi o zamanlar, mesajaşıp ayarladık. ben beden dersindeyken o da tuvalete icin izin isteyip çıkacak. biraz ''muhabbet'' edecektik ama ikimiz de gerek hormonal gerek se ailemin çok sikici olduğundan bu muhabbetin sonunun hayra yorulmayacağından emindik.

çıktı sınıftan, tuvaletin karsısında merdivenlere oturduk. naber nasilsin el ele tutusmalar falan derken, kıza doğru hamle yaptım ama bilmiyorum tabi bir şey.

-kekemine, birileri görür yapmayalım.

tabi elim sikimde kalsa da peki dedim. sonra baktım mal mal oturuyoruz istersen git dedim ama o da artık amı götü dağıtmıştı öpüşcektik işte.

-kekemine
+efendim

--spoiler--
-tuvalette görün olmaz
--spoiler--

e tabi ebe sikmek şart oldu

tuttum kolundan cektim tuvalete tam yapışacağım dudaklarına

-ya biri gelirse?

+hay amk.. (iç ses)

tuttum gene saçından soktum kabine, oldu mu dedim onay aldım.

gözlerini kapadi, dudaklarım dudaklarına kavustugunda, arkadan bir sifon sesi geldi.

sonra bir koku....
#5392797.
ilk sigara içişimde 1 sigarayı 7 kişi içmiştik ve bi türlü bitmek bilmemişti o sigara.
(bkz: sözlük yazarlarının girdiği ilk entry)
ilk kez bir hafta sonra tuttuğum takımın maçına çıkacağım. gerçi küçük kız maçı ama armanın yaşı olmaz. tabii adalet ayrı bir kavram. *
Bugun ilk otostopuma ciktim ehehe. Guzeldi.
uludağ sözlük.
sözlük yazarlarının ilk kez tecrübe edindiği olaylardır.

ben ilk uçak yolcuğulumu otuz yaşında yaptım. Yaptığım bu yolculuk 2021 yılında Sivas'tan Cizre'ye idi. ilk yolculuğumun ardından ise bu yıl tam altı defa uçakla seyahat ettim. Korkuyu yenmekle alakalı da değil aslında sadece denk geldi.
Benimki çoktur efenim. Say say bitmez. Hatta o kadar çok ki, aklıma bile gelmiyor.