bugün

Yeşillik içinde küçük bir kulübe.
adam olmak.
gelse... her şey güzel olsa.
Zaman ilerlemese, geriye aksa...
beyaz bir atım olsun hayali.
Mümkünse kadıköyde ufak bir çatı katı daire.
Günde 5-6 kutu extra ve 3 paket nutz soslu mısır alabileceğim kadar para kazanabileceğim bir iş.
Birde hiç telefonum olmasın.
'' hayattan fazla bir şey bekleyenler delidir. '' sabahattin ali.
çok uzak bi yere gidip orda yaşamak istiyorum. ailem olmasaydı belki bunları gerçekleştirmiştim. onları hiç üzmek istemiyorum ama ben böyle mutlu değilim. keşke çok bencil, sorumsuz, düşüncesiz biri olsam daha mutlu olurdum.
lanet olasıca tuvaletin boşalması ve sıçmak.
Miranda Kerr.
A grubu bir plancı olup istanbulu tek başıma planlamak, sonrasında kendimi kız kulesine kapatmak.
Öncelikle hayalimi bir cümlede anlatmak isterim: Dünya da cenneti yaşamak!!
Mesela bir malikanem olsun, her bir odası farklı zevklerime hitap etsin.
örneğin bir playstation oynama odası olsun(dev ekran olmalı), sonra bir sinema odası olmalı bütün film arşivimle beraber. Kütüphaneyi unutmayalım.
daha sonra malikanemin içinde çeşitli çeşmeler olmalı birinden şarap akmalı, diğerinden rakı, bira, votka, viski, tekila vs.
cennetin olmazsa olmazı hurilerde olmalı mesela. her biri ayrı odalarda beni beklesin.

bu kadar saydık devamı gelir aslında ama bunlar sonuçta hayal.
Anlamak, anlaşılmak...
dünyayı gezmek, piyanoda ilerlemek, profesyonel kamera almak, istediğim o evi almak...
en önemlisi mutlu olmak.
çok ağlamaklı bir film, peçete, yastık üçlüsü.
bu gece hayallerim gerçek oluyor.
bir yandan o günlerdir içimde olan ağlama hissini dışarı çıkarıp, bir yandan sonunda ağlama bahanem olduğu için sevineceğim.
hayat bana güzel.
küçük hayaller kurun mutlu olun.
küçücük bir hayalim var.
kendime ait bir evim olduğunda bir odasını siyah perdelerle kuşatacağım. yerde renkli yastıklar ve karşımda xboxım olacak tabi oda klimalı olacak. küçük bir de buzdolabı olacak.
adını bile koydum, depresyon odası. depresyona girdiğimde o odadan çıkmayacağım hatta.
ölene dek keşke dememek.
bir daha pişman olmamak.
Küçükken bir hayalim vardı. Astronot olacaktım ve gökyüzünden yıldızları toplayacaktım. Topladığım yıldızları da sevdiklerime hediye edecektim. Büyüdükçe hayallerin küçülmesi çok kötü bir his.

Şimdiki hayalim çok kaliteli bir üniversiteye girmek, ilk ve son aşkı olduğum bir ilk ve son aşkımı bulmak* ve oğlumla beraber k1 final maçına gitmek.
çok zengin olursam arabama zor yer bulduğum apartmanımızın bahçesinde kendi arabalarımı doldurarak yer bırakmayacağım.
(bkz: sözlük yazarlarının hayalleri)
Tokyo'da drift yapmak.
las vegas'da iflas etmek.
sagopanın bir şarkısında geçen bölümünü hatırlatan başlık.

--spoiler--
+hayalin ne dostum.
-bir hayalimin olması.
--spoiler--
oyşhh...