bugün

sayin felix sayinida gectim ulan felix o yukseklikten atlanirmi, hadi atladin canli yayinda bu atlayis yayinlanirmi,hadi yayinladin sana ozenip apartmanin damindan atlayacak turkleri neden dusunmuyorsun.olacak katliamin tek sorimlusu sensin.satirlarima burada son verirken gozlerinden oper selam ederim.arkadasin diskapimandali.
az ipne değilsin karıya kıza yazmak için atladığını bilmiyorum sanma.
muratgilin damından atlayalım mı?
lisede el ense göte parmak gibiydik. şimdi uzaydan atladın götün mü kalktı piç. arıyorum, arıyorum telesekreter çıkıp uzaydayım ya**am ne var diyor. yakıştıramadım sana.
hayat işte sen uzaydan atlarsın ben bakkala gidemem.

ama sen o havayı attın ya, seni bulazaam oğlum.
Gardaşım rüzgar felan seni buralara atarsa bi bize uğra. Adres: yeniköy mah. Demirören sokak....
Helal olsun lan sana medenıyet ve bılım olarak avrupadan yuzyıl geride kaldığımızı bugun bırkez daha farkettim.
43 yasina gelmisin ugrastigin ise bak. Hani padisaha gelmis biri on metreden ignenin gözünden ipi geciririrm. Dediginide yapmis. Padisah demis kac sene ugrastin bunla? Yirmi sene. Suna demis yirmi kese altin verin mahareti icin zirmi tane de sopa vurun yirmi seneyi böyle lüzumsuz isle heba ettigi icin o hesap. Hos evropali bizim gibi düsünmez meshur ederler pezevengi ayri mevzu.