bugün

alan memnun satan memnun. bana bulaşmasın yeter.
bana zararları olmadığı sürece gayet normal bakıyorum.
yahu ben pantolonun paçasını kıvıran tiplere bile ters ters bakıyorum.

gerisini siz düşünün artık.
elbetteki elde olan bir duygu değildir ama bu onun eşcinsel gibi davranmasını gerektirmez zor bir durumdur büyük ihtimalle allah sabır vesin.
kimsenin bedeni beni ilgilendirmediği için sana nasıl bakıyorsam ona da öyle bakarım. toplumca milletin amının götünün çetelesini tutmaya bu kadar meraklı olmayı ne zaman bırakacağız merak ediyorum.
doktorun hastasına baktığı açıyla aynıdır.
(bkz: akşam ev boş)

(bkz: bize gelsene)

(bkz: film falan izleriz)
Bakmıyorum . Bana ne abi?
herkese baktığım gibi bakıyorum işte.
yolda görünce başımı çeviriyorum, bakmıyorum.
nasıl herkesle iletişim kurmuyor veya ilk intibalardan itibaren seçici davranıyorsak, aynı durum homoseksüellerde de geçerli.

insani değerlerini belirlemede, kişilerin cinsel tercihlerini ön plana çıkaranlar daha itici geliyor gerçekten.

ibne arkadaşlarımızda yaşanılan en büyük sıkıntı, ilk etapta diyalog kurduklarında senin cinsel eğilimini anlamaya çalışmalarıdır. erkek olarak mide bulantısı yaşatıyor.

ama dediğim gibi, herkes farklı. önemli olan sen ne kadar düzgünsün...
Büyük bir lgbt destekçisiyim.
Edit: eksileyen Arkadaşlara çok Batmış anlaşılan.
Bakmamayı tercih ediyorum. (bkz: sodom) .
lgbt için eşcinsel olmaya gerek yok. heteroyum ama tam destek hepsine de.
Gideri varsa süzerim yoksa herkese baktığım gibi göz ucuyla bakar geçerim.
Yaratılmış kuldur.
Farklı oldukları için çok zorluk çekiyorlar, üzülüyorum.
Hiç bakmiyorum . hoşlanır flan.
cevremdeki homofobiklerden daha kalitelidirler.
bi önyargım bulunmuyor.onların seçimidir.haaa bu da şu değildir sen çıkacan eşcinselliği güzel sevimli birşey olarak gösterecen.o zaman tepkiyi yersin.
bilimsel olarak bir "defect" olduklarını düşünüyorum..
bunun dışında bireysel özgürlüklerin sonuna kadar var olmasından yanayım..
homofobiğim galiba ben. ama tam fobi denemez de bi iğrenmek gibi bişey. gördüğüm zaman başımı çeviriyorum. hiç hoşlanmıyorum.
ben çilek seviyorum onlar muz tercih meselesi. kimse çilek sevmiyor diye yargınalanamaz.
Herkesin kendi tercihidir. Saygı duymamız lazım ve bize zararları olmadıkları sürece istedikleri gibi yaşamak en doğal hakları.
Bende bir eşcinselim. Öncelikle eşcinsellik hastalık değildir, lakin homofobi tıpta hastalık olarak geçer. Efemine eşcinselleri bende sevmem. 10
kilometre öteden kıvırta kıvırta gelen ben eşcinselim diye bağıran eşcinselleri bende sevmiyorum ve doğru bulmuyorum. Böyle tipler yüzünden heteroseksüel insanlar bütün eşcinselleri öyle sanıyor ve ister istemez eşcinsellere karşı kafalarında bir antipati oluşuyor. Ben onlar gibi olmadım, olmam da. Kişinin eşcinselliğini bana göre kendi veya sevdiği haricinde kimsenin bilmemesi doğru, cümle alemin bilmesine gerek yok. Şunu da unutmayın ki çevrenizde mutlaka ama mutlaka eşcinseller var, ama siz farkında değilsinizdir çünkü Hepsi kadın gibi davranan, giyinen, konuşan tipler değil. Benim gibi sevgiyi de, mutluluğu da, üzüntüyü de içinde yaşayan, belli etmeyen tiplerdir. Türkiyede ise eşcinsellik farkli. Hem toplumsal, hem dinen, hemde bakış açısı olarak diger milletlerden cok farkliyiz. Yeniliklere kapaliyiz, önyargı olayimiz oldukca fazla, gıybet ve zina âlâsiyla yapilir. Ama escinsellik haşa gunah. Türkiyede escinsel ve farkli olmak gercekten cok zor. Kupe takarsin top derler, kizlarla gezersin nanoş derler, tarz giyinirsin öküz gibi bakip inne derler yani derlerde derler. Milletimiz kendi kusurlarini gormez ama karşıdakinin en ufak kusurunu gorup laf yapar. Zina yapmak, önyargili olmak, giybet yapmak, sivri dilli olmak hoş, eşcinsel olmak suç? Bu aralar dindar gözüken ama alakamız olmayan bir toplum haline geldik. Herkes saman altından su yürütüyor.