bugün

bir hayale sahip olmak.
yatağa kafamı koyduğum gibi uykuya dalmak.
Realist dünyada hayalperestlere ihtiyaç yok bunu anladım.
Buna göre dünyaya en iyi yararı bırakıp göçmem gerek.
Harikalar diyarına gitmek.
karşımızdaki insanı tanımaya yönelik bir soru.

benim birkaç tane var büyük hayalim.

1- çok önemli bir icat yapmak isterdim. öyle ki, öldükten sonra bile "helal olsun! iyi ki de yapmış" desin insanlar. bugüne dek yapılmaya çalışılmış, ama henüz başarılamamış bir konuya ilişkin çözüm de olur. mesela her şeyin teorisi...

2- uzaya çıkabilmek isterdim. mesela istanbul'a gitmişliğim var, 450 km yaklaşık... oysa uzay dediğimiz yer altı üstü 100 km uzaklıkta, ama ne çare ki yatay değil dikine...

3- kocaman bahçesi olan müstakil bir evim olsun isterdim. o evin bahçesinde mümkün olduğunca çok kedi, köpek ve diğer hayvanlardan olsun. yaralı olanları iyileştireyim, aç olanları doyurayım... hatta öyle bir gücüm olsun ki, dünyadaki tüm hayvanları koruyabileyim. bir de bahçesinde küçük bir bölüm, içerisinde bir atölye... sabah akşam çalışayım, üreteyim...

4- iyi bir yazılımcı olmak isterdim. aslında bir gök bilimci olduğumdan yazılımcılığım da var aynı zamanda, ama çok daha iyi olmak isterdim bu konuda. eğer planlarımı başarabilirsem hâlâ bunun için bir şansım var. bekleyip göreceğim.

daha çoook hayalim var da, en büyükleri bunlar işte.
sabah akşam manga okuyup kakaolu puding yiyebileceğim bir yaşam tarzı. tabi insanlarda olsun ama ben istediğim zaman göreyim onları onlar bana her istediğinde ulaşamasın.
Şu soruyu gorunce bır an düşümdüm benım hayalım ne dıye ama farkettım ki benım hıc hayalım kalmamış...
insanlara dokunabilmek.iyi anların da kötü anların da yaptığım şarkılarla onlara ortak olabilmek.ve aslında yazdıklarımla bak ben de bu yollardan geçtim yalnız değilsin demek.
Allah izin verirse Güzel bir 5+1 üç katlı müstakil bir ev ve kapısınada Tucson koymak isterdim.

eşim ve çoçuklarım ile mutlu bir hayat.
kafamdaki mobil uygulamanın herkes tarafından kullanılması. <3
halı saha mafyası olmak. evet. halı saha açıp mafya olmak istiyorum.

böyle çizgili adidas eşoftmanlar. içeride bilardo. açık mutfakta kuru fasulye var tencerede. saat 1 e geliyor dışarıda maçın en heyecanlı dakikaları. yaz havası. kuru bir serinlik..
kolay ama helal para kazanmak. şu dönemde çok büyük hatta imkansız bir hayal.