bugün

bira kapağı, eski dostun yazdığı notlar. sayfalarca, peçetelerce...
1 arabistan riyali.
para. Çok ilginç benim için.
para. valla para cok ilginc bence.. degisik bir sey... sonra atm kartlari, ha bir de sikimsonik magazalarin indurim kartlari hani odeme yaparken kart yoksacaninda cikariyorlar ya... kartvizitim de var , o da cok ilginc bak... olm manyak misiniz lan ne abidik gubidik seyler koyuyorsunuz cuzdaniniza..
savcılık çağrı kağıdı.

not: olaylara karışmıştım.
Anahtar. Nerenin anahtarı olduğunu da bilmiyorum. Ne bok yemeye taşıyorsam cüzdanda.
yazdığım bir yazı.minicik yapılıp cüzdanın en ücra köşesinde bekliyor.
hafif ergense prezervatif.
Para.

Hiç cüzdanımda olmazdı görünce şaşırdım.
kapatılmış kredi kartına ait ödenmiş borç makbuzu.

banka bir ibnelik yapabilir diye korkuyordum eskiden. alışkanlık.
diyorlar ki erkeğin cüzdanı kalın olur.
evet kalın. yemin ederim kalıbımdan daha ağır basıyor o cüzdan. zira kendimden daha çok sevdiğim eski sevgilinin saç teli var cüzdanımda.
pena. lazım olunca bulamam ama.
prezervatif.
Kolye, pena, sevilen kişilerin vesikalıkları, çiçek, magnet, kalem.
Cüzdan da cüzdan değil çanta mübarek.
Para dışında her şey.
Kahvede oynanan batak oyunun yaz boz kağidi. O gun yenmistik, üzerine de menderes hatırası yazdim.
Yaklasik 4 senedir cüzdanımda.
talcid.
yolkart. 3 senedir bilet alırken bu kartı gösteriyorum. bir kere bile beleş seyahat edemedim. hakket çok ilginç.
en yakın arkadaşlarımdan birinin derste sıkılıp kağıtları ufak parçalara ayırarak fosforlu renklere boyamasıyla meydana getirdiği kırpık sanat eseri.
lise de kutlu doğum haftasında verilen pembe zarflı hadis-i şerif,biletler,fişler ve yaklaşık 30 tane kullanılmış ego.
Hiç gitmediğim bir kuaförün kartı.
Gereksiz bir sürü fiş.
Altı yedi tane kendi vesikalığım. (bkz: Narsisizm)
1 kuruş madeni para. sarı sarı minnacık. bir de sinek sekizli.
adıma gelen, ilk su faturası... 0.00 lira gelmişti açtırdıktan 3 gün sonra, arada bir kere duşa girdim, ilk duşun bizden olsun demek istemişler.
hgs etiketi.
Beni aldatan insanın fotoğrafı.