bugün

Bugün bir giyim mağazasında çalışan abi, yırtık kağıt para uzattı abi uğraştırıyorlar sonra almıyorlar benden bunu değiştirebilir misin dedim, bana da kadınlar veriyor kardeşim napim al dedi verdi aq ahahahha
Burada kadınların suçu neydi ne alaka yani bana da böyle veriyorlar desene direkt
6 yıl önce 3 liraya aldığım dönerin bugün 20 lira olması şoku..
saatlerdir yatağımda döndüm durdum bir türlü uyuyamadım. Ne yazık ki uykusuzluk yakamı bırakmıyor iş hayatından koptuğumdan beridir. sade nescafe hazırladım kendime onu içiyorum ve spor yapmaya sahile ineceğim birazdan. Dışarıda spor yapmak iyi gelecek, yaralarımı nah saracak.
dünün aynısı... geçen haftanın da... geçen ayın da...

yaz da gelmedi bi türlü, aq ben bele işin.
uyandım...

şimdilik bu saatte yaşadıklarım bu kadar...
sabah erken saatte arkadaşım aradı. doğum günün kutlu olsun ben dönüyorum gitmeden bir kahvaltı yapalım dedi. her şey çok güzel ama tek bir sorun var. bugün doğum günü olan ben değilim, ortak bir arkadaşımız.

edit: şuan kahvaltıdayız, daha söylemedim.
Bir süredir yaptığım diyet neticesinde mide kapasitem baya küçülmüştü. Akabinde uzun süre sonra ilk kez kfc den sipariş verdim. Ama nasıl fazla geldiyse dünden beri mide fesadı geçiriyorum. Bu sabah spora da çıkamadım o yüzden.
Bu sabah babamla iş yerimize giderken d100'de kaza yapmış paramparça bir motosiklet gördük. babam dedi oğlum al bak, motorun sonu bu işte. baba dedim, en azından niyeti belli.
olaysız dağıldım.
zall ve moderasyon ile korupark avm de kahve içip muhabbet etmek. sözlüğü, hayatı konuştuk. güzeldi.
Garip bir olay yaşadım ve aslında şuan fark ettim.
Bugün gün içinde aklıma eski sevgilim geldi ve ben bir an çok gerildim anlamsız bir kasvet çöktü sonra susturdum kafamı falan ama bir ara gerçekten çok kötü hissettim. Sonra az önce instagramda arşive girdim ve geçen yıl bugüne ait story çıktı. O günü hatırladım. O gün yani bugün bizim ayrıldığımız gün. Bir yıl olmuş. Ve beynim nasıl olduysa o güne gitmiş. O gün ne yaşadıysam bugün tekrar bir anlık bütün hisler geri geldi. O kişiye dair hiçbir hissim yokken bugün bu çok garibime gitmişti. Kendi kendime diyorum ya kızım bir hissin yok bu ne şimdi. Artık acıyı ben o zaman nasıl yaşadıysam bir yıl sonra o günü bana hatırlattı. Vay be şaşkınım..
Mahallenin köpeğini sevdim. Ben sevdikçe patisini yüzüne koydu. Sonra peşimden geldi. Bu kez sarıldım ona.
Bir insana sarılır gibi sımsıkı...
Sonra köpeğin yüzüne baktım, dilini dışarıya çıkarmış, mutluluktan gözlerinin içi parlıyor.
Dili olsa teşekkür edecekti sanki bana.
Ve Çok içten bir ses çıkardı. Miyykk miiykkk diye....
Tramvayı beklerken maç izliyordum sonra bi abiyle izledim,ailem vizeden 52 aldığımı duydu sakinleştirmem zor oldu ama başardım.
güncel Önemli Başlıklar