bugün

Mal mal başlıkların acilmasidir.
bölüm sekreteriyle enstitü çalışanı arasındaki anlaşmazlık. biri böyle yapacaksın diyor, öbürü böyle olur mu şöyle yapman lazım diyor.
her türlü enstitü çalışanının dediği olur tabii ki ama yine de neden arada ben kaynamak zorunda kalayım ki?
Ekonomide yaşanan olumsuz gerginliğin iş hayatında ki abartılı yansımaları gereğinden fazla hasar yaratacak endişesiyle ortama sinirlendim.
Sınıfımı sirkeyle temizleyen abla.
Benim gibi koku hassasiyeti olan birine bunu yapmamalıydı.
Herif vitrinimin önünü kapatıyor diye, dükkânı kapalıyken kaldırımın bir ucuna bıraktığımız akülü motosikleti yağmur altında sokağa iteklemiş!
Bugün hiçbirşeye sinirlenmedim!
Halbuki hastahaneye gittik vs.
Sonra Kolej sınıf arkadaşlarım için bir watsap sayfası oluşturdum o çok zamanımı aldı.
işyerimdeki herkese ve her şeye.. işimden ve oradaki insanların hepsinden nefret ediyorum.
Sekiz gündür böbreklerinden tedavi gören yakınımın meğerse zona (sinir uçları iltihabı) olduğunun anlaşılmasına!
Tahliller, mr, röntgen, üç dört hastahane ve bir o kadar da doktor, alınan ilaçlar, iğne vs hepsi boşa gitti.
Şansa bak!
sömestr da hesapta ödev vermeyeceklerdi. dayadılar yine ödevleri.

ulan hiç mi rahat yok bize.

zaten puanım. 87.5
Patronum geç oldu çık hadi diyip şu paftayı aç bakalım dedi. Dalga geçiyor desen değil sakinim.
bakın gençler vatana ihanetin trollüğü olmaz, sen nasıl böyle ciddi bir olayı dalgaya alırsın ya, her gün şehit veriliyor anlıyor musunuz? yaşınız küçük idrak edemiyorsunuz belki, yapmayın şunu.
Kafamı yatak başlığına vurdum, şişliğin üstüne çılgınca bir ağrıda var. Sanırım fazlasıyla sakarım.
Yarın misafir gelecek gene ev curcuna amk.
Tarafsız olarak açılmış bir bilgi başlığına hücum edeceğine, eksileyeceğine bilgi girişi ile konuyu zenginleştirmeyi düşünmeyen yaklaşım yoğunluğuna.
Eşimin işleri ile ilgili ısrarla soru sorulmasına!
Kardeşim bilmiyorum, ilgilenmiyorum.
Hatırınız için Bir kere soruyorum, iki kere soruyorum.
gerisini nereden bileyim?
arkadaşımla aylar öncesinden yaptığımız izmir'e gitme planının arkadaş tarafından bozulması sonucu kalacak yer bulamamak yüzünden iptal olması, sadece bugün değil kaç gündür düşündükçe sinirleniyorum ne güzel kafa dağıtacaktım hani bazen bir şeyin olmaması daha iyidir demek istiyorum ama yok yani hep böyle planladığım şey gerçekleştiğinde ölümüme bile sebep olacaksa da gerçekleşecek anlamam neden sadece bana oluyor ki amk.
Sağlık ocağında dışarıda o kadar hasta beklerken doktorun reprezantla dakikalarca sohbet etmesi.
Gelde çıldırma. Sonra arbitrajci neden sinirli.
Sanırım her şey .
Iş teslim aldığım insanların ortalığı dağınık birakmasi. Yahu insan evladı çalıştığın yer laboratuvar az düzenli çalışın be. Bak gene sinirlendim.
mudur denen o manyagin 8 bucukta okul acik arkadaslar demesi ve okulun kapali olmasi ustune yarim saat anahtat beklememiz okulu actigimizda elektriklerin olmamasi ve arapca bilgisayari projeksiyona baglayip ekran cogaltma yapmam gerekmesi copluk olan okulu temizlememiz,ogretmenler odasini toplamam ve daha sayamadiklarim.
Misafirin gelmesi bide yatıya geldiği için gezdirmek zorunda olmak.
son 20 dakikada yaşanan sinirlendirici olaylardır. gecenin bu saatinde neye sinirleneceksiniz allasen?
Bitane kız arkadaşımla bunun eski sevgilisini kıskandırmak için fotoğraf çekildik. Ama çocuk beni görünce kıskanmadı tabi.
anlatmaya üşendim.
Eski ilişkimi teyzeme anlatıp beni ifşa etti annem ona sinirlendim teyzemide anlamış değilim 20 yaşında daha üniversite 1.olan çocuğa gelin arama derdinde ona da bir sinirlendim sonra öbür teyzemde oğlum biz seni böyle bilmezdik ne ara böyle oldun falan iyicene sinirlendim. Sen okulunu oku diyor sanki kız okula engel evlenicem sanki yaşım 30 üzeri sanki evlenicem kendi çocukları evlenmemiş bana laf ediyor sinirlerimi bozdular sözlük ifşa oldum çevremdekiler beni 5 vakit namazında sakin bir çocuk olarak bilirlerdi pezevengin TEKi olduğumu öğrenmeye başladılar.allahtan her ilişkimi anlatmamışım bir övünme kaynağı olarak kızın okuduğu bölümü birde söylemiş o gün annem bir daha iş ciddeleşmeden bir şeyi anlatmam.