bugün

Bir an önce atanmak ve yeni dünya düzenine doğru ilerlemek.
Atanmaya çok varda rte giderse sıçtık hayalini bile kuramam.
Mesaj attım ve beklemedeyim. bu gidişle çok beklerim.
Sevgilimin o olmasi.
ananas. mümkünse soğuk.
Çok fazla bir beklentim yok aslında, sorumluluklarım azalsa ya keşke, en son ne zaman içim rahat rahat gezip tozduğumu unuttum.
Oooo bir manitam olsa...
Huzur ya, bir damlacık huzur, başka bişey değil.
iş yerinde,caddelerde,şehirde,evde,ülkede huzur ve sakinlik.Başka şey istemiyorum.
adamın biri eşeğine çok kötü davranır onu devamlı dövermiş . . bu adamın bir de atı varmış. ata kötü davranmaz onu dövmezmiş hiç. bir gün bu durumdan rahatsız olan vicdan sahibi at, eşeği bir kenara çekerek ona bu çileyi daha fazla çekmemesini, derhal kaçmasını söylemiş. en az 10 kere. fakat eşek her defasında "bir beklentim var" diyerek kaçmayı reddetmiş. at sonunda dayanamayıp eşeğe beklentisini ne olduğunu sormuş. eşek beklentisini şöyle açıklamış;

1 sene kadar önceydi. sahibim bir akşam beni evlerinin kapısına bağladı. sonra içeride karısı ile tartışmaya başladı. sonra karısına dedi ki " bak kadın kafamı bozma vallahi de billahi de seni şu kapıdaki eşeğe .ktiririm!". işte beklentim budur at kardeş.

işbu kıssadan hisse sözlükte karı kız düşürme beklentisi olanlara eşşeklere gelsin.