bugün

sözlük yazarlarının sevgilileri ile son defa randevulaşıp ayrılık konuşmalarını yaptıkları durumdur.

ben ne zaman ayrılık konuşması için gitsem öpüşüp ayrılıyorum, size de oluyor mu yoksa bende mi bir sorun var. bugüne kadar hiç kötü ayarılmadım.
Sizi özleyeceğim. Sizi çok seviyorum. Ama bunu size söyleyemeyeceğim. Öleceğim için değil, sizi bir daha göremiyeceğim için üzülüyorum. Babam böyle gitmişti. Babamdan aldım ilhamı, ben de böyle ayrılacağım. Çünkü ben... Çünkü ben babamın oğluyum.
genelde yaşanan bi kavga sonucu olur,doğru olanda budur bence..ha kavgadan sonra sakinleşir güzel güzel konuşursunuz medeni bişekilde bitirirsiniz o başka..

sanılanın aksine bence bir insanla ortada elle tutulur bi sorun yokken sakince,ona methiyeler düzerek ayrılmak küfürdür..gram değeri olmadığını gösterir
Ben kimseden gidemem gitmiyorum yani. Eski sevgililerimle arada konuşuyorum.
Hadi sana geçmiş olsun. Biliyorsun, buraya kadarmış. Dualarım hep seninle. Ötesinde, hepsi yalann.
Ben vedaları beceremem, al babayı.
O iş öyle olmuyor. Aynı durumlardan ben de hep muzdaribim ayrılık konuşması yapılmamalı bunu anladım neticede.

Edit:entrymi okuyan sevgilim beş dk önce terketti... Ben ne dedim şimdi?
Hayatta umarım doğru insanlarla karşılaşırsın, her şey gönlünce olsun. Bir kere olsun iyi niyeti bırakamıyorum anasını satayım.
Sana karşı bişey hissetmiyorum demiştim.
Tamam dedi bana, tabi ben şok ben iptal.
güncel Önemli Başlıklar