bugün

komşu kızı.
nasıl bir entry atsam.
yoksa sol frame beyin yıkama amacıyla da mı kullanılıyor burada? inceden kıllanmadım değil...
Okul bitince ne yapacağız aminaki? Lan iş yok. Üniversite bitmese babam bu sefer...
yarın ki 5 sınav.
sabır taşı olduğum gerçeğidir. aksi takdirde az önce oda arkadaşımın kalbini çok fena kırmış olurdum.
uyumak bilmeyen sevgiliye benim uykum var yatıyorum diyip trip yememek için söylenebilecek en güzel cümleler.
mervelerde şuan neler neler dönüyordur kimbilir. günahları boyunlarına tabi.
yarın iş var diye eğlenceyi yarıda bırakıp geldim. içmeye devam etsem mi uyusam mı ? bunu düşünüyorum .
o. ucuncu tekil sahis.
bir şarkı vardı neydi adı?
muhtemelen 5 dk sonra bulunacaktır.
depresyona girsem mi girmesem mi, üzülsem mi üzülmesem mi.
Bu gece nasıl sonlanacak acep!
-hadı hayırlısı..-
Şu an değil herzaman onu düşünüyorum. Gözlerimin önünden gitmiyor. Sen hayatımdan sakın çıkma.
Ne zaman uyuyacağım acaba? Uykumda gelmiyor. Şarjda bitmiyor. Anam olaydı ninni söylerdi ne güzel. Ne diyorum ben yaa... Çok karıştırdım. Midemde bulandı. Gideyim ağzımı parmaklayayım. Kusarsam uykumda gelir belki.
Uyku neden bana bu ara uğramıyor ?
neden yapamıyorum?
Neden herşeyin nedenini düşünüyorum. Neden
sınavlar.
korkarım ki kısa bir süre sonra ona , benim takıldığım birisi var diyeceğim.
ve başka da hiçbir şey söylemeyeceğim.
beni ne şekilde elinde tutmayı dusunuyordu bilemiyorum ama bu şekilde olmaz.
ben yavaş yavaş, lan bu bir sacmalik, bunu bitirsem mi ki diye düşünmeye başladıysam olay boka sarmış demektir.
buna sebep kendisidir.
belki de hiçbirinin farkında değil armut ama canımı sıkıyor. anladığında çok geç olmuş olması umrumda olmayacak.
ayda 1000 tl ödeyerek, kredi çeksem. audi a3 alırım. fakat 3 yıl boyunca ödemem gerekli olacak. 3 yıl boyunca 700 tl ile idare edebilir miyim ki ?
benim gibi sol eli çenesinde sağ eli mouse da kaç kişi var acaba?
ne düşündüğümü yazarsam araştırmam ifşa olur.
belki yarın sabah günaydın diye mesaj atar, ehe ehe.
hangi günüm farklı geçicek acaba, hangisinde mutlu olabileceğim.
şanssızlık diye bir şey olmasaydı, şans kavramının varlığından haberdar olur muydum?