bugün

Umumi tuvaletlerde kapı kollarına değmeden kapıyı açabilmenin bir yolu bulunamaz mı?
şu kısacık hayat nasıl yaşanmalı . gezerek mi, kitap okuyarak mı, dindar olarak mı, kendini bir şeylere tamamiyle adayarak mı. doğrusu var mıdır bunun . cevabını bulamadığım ve kafamı karıştırmasından bıktığım sorudur kendisi.
millet yeni uyanıyor ben daha uyuyamadım. gecem gündüzüm karıştı. neden böyle oldu.
istanbulda insanların ev alması aklıma takılıyor. Biraz olsun yaşanılabilir muhitlerde 2+1 evler bile 400den başlıyor. Bu kadar parayı nasıl biriktiriyolar aklım almıyor.
Yıldız kaymış mıdır?
Az önce gelen o bamm seside neydi ?
Numarami hem engelleyip hem de arayan dallama kim acaba?
Tabikide bir çaylak olarak hangi vakit yazarlığa lütfedileceğimdir. Burdan moderasyon ekibine selam olsun. Niçin bizde değer görmeyiz buralarda zall?
Şimdi hep kötü ötesi esprili başlıklar mı olcak bundan sonra?
Bende OKB ve yaygın anksiyete bozuklğu var gerisini siz düşünün.
dünya dönüyorsa tavan neden sabit? takıldı kaldı bak. evet.
Suriyedeki iç savaş bitince buradaki suriyeliler gitmek istemezlerse ne olacak?
Hoşlandığım şahıs da benden hoşlanıyor mu acaba? Çünkü anlamıyorum be sözlük. Benimle konuşma çabaları kafamı karıştırdı. işin kötüsü de soğuk davranıyorum. Kendim olamıyorum işte. Savunma mekanizması devreye giriyor hemen.
eğer yukarıda gerçekten bir tanrı varsa amacı ne?

tek sorum şu : neden izmir sayın a...?

neyse etmiycem küfür.

gerçekten mantıklı bir cevap arıyorum.
istiyorum.
ama bulamıyorum.

neden izmir?
neden?

led zep - all my love...

bu şarkıyı beraber dinleyeceğim 1 kişi bile yok siktiğimin şehrinde.

neyse şerefe arkadaşlar.
Beşiktaş bu sene şampiyon olabilir mi acaba.
Aklıma takilanlardan nasıl kurtulabilirim? Yazdan nefret etmemi sağlayan şeyleri hayatimdan nasıl silebilirim?
yakın zamanda tekrar hissedebilmeye başladım. konuşurken kendimi hem çok mutlu hissettiğim, hem de çok kötü hissedebildiğim biriyle tanıştım. kıskanma duygumu bile geri getirebilen biriyle. aslında kıskanç değilimdir, sahiplenme konusunda da oldukça kötüyüm. bir erkeği kıskanıyorsam bunun ciddiye alınması gerekir. aksi halde kapılarımı sonsuza dek kapatabilirim, hayır, kapatmakla kalmaz kilitlerim bile. çünkü kıskanmak beni yıpratır ve mutsuz eder. bu da benim kendimi koruma yöntemim. acının yükselerek duyum eşiğimi yok etmesi gibi, birini çok fazla kıskanırsam ona karşı olan tüm ilgimi yitiriyorum. bu kişiye karşı da öyle olmasını istemiyorum. aşk gibi, o da üç harfli. adını ansam gelir mi?
Aklıma neden bu konuda hiçbirşeyin gelmemesi aklıma takıldı.
arkadaşlar aklıma bir şarkı takıldı gece gece. ancak bulamıyorum. biraz eski yabancı şarkı. gitarla müziğini tıngırdattım biraz. şarkıyı bilenler söyleyebilir mi lütfen?

linki: http://vocaroo.com/i/s12C85tfLWot

edit: arkadaşlar gitar çalamıyorum ayrıca. bilenler bunu anlayacaktır zaten. boş konuşmayla laf sokulmuyor.
Kasiyerlerin neden poşetlere aşırı bağlı olduğunu anlamıyorum.
Peşetler bitince yenisini vermek istemiyorlarmış gibi bir hisse kapılıyorum...
Siz aldıklarınızı doldururken hmm yeter ona o kadar poşet diye düşünüp bizi dikizlediklerinden kıllanıyorum...
Korkuyorum sizden kasiyerler!

Editto: eksilemekte haklısınız. Çünkü küresel ısınma var.
Kalk ve boşa yanan o ışığı kapa koca oğlan.
insanlar da bir seyleri bildikleri halde mi kanıyorlar yoksa ben aynı anda hem -geri hem de -ileri zekalı mıyım?
Bir hp pavilion dv6 yı soğutmak için buz bile işe yaramıyorsa elden başka ne gelir?
eski sevgilisi.
ne istediğimi bilsem keşke amk.
sen niye böyle uyuz bi karı olup çıktın anlamıyorum.
güncel Önemli Başlıklar