bugün

yaZarların aklının kıyısına köşesine takılmış konulardır.

Yeni işe giren akrabaların, çalıştığı şirketin ajandalarını eşe dosta dağıtırken sanki osmanlı daki "hükümdarlık alametleri"gibi algıladıklarından şüpheleniyorum.
Adıma para bastırdım yani padişahım...
istemeyen kişilere zorla şirketin ajandasını verdim yani işe girdim ... Gibi.
Bakma öyle.
insanlar şu an napıyor. Gecenin bi vakti sokaktan geçen arabalar, entry girenler, sevişenler, uyuyanlar, ağlayanlar, gezenler vs sayısız insan neler yapıyor niçin yaşıyor/yaşıyoruz. Amacımız ne.
biz niye varız.
bu saatte burda ne yapıyorum diye kendime sormadan edemiyorum.
hiç beklenmeyen anlarda çıkan insanlar neden en özel olurlar? özel olduklarını hissettikleri anda neden tekrardan kaybolurlar?

Asıl olan vapurlar nasıl yüzüyor yahu?
o sadece burnunu değil de bütün vücudunu nasıl süründürsem acaba?
buraya yazılamayacak kadar çok olandır.
valla benim bi amacım yok. benim bi tanrım da yok.
sen niye böyle uyuz bi karı olup çıktın anlamıyorum.
ne istediğimi bilsem keşke amk.
eski sevgilisi.
Bir hp pavilion dv6 yı soğutmak için buz bile işe yaramıyorsa elden başka ne gelir?
insanlar da bir seyleri bildikleri halde mi kanıyorlar yoksa ben aynı anda hem -geri hem de -ileri zekalı mıyım?
Kasiyerlerin neden poşetlere aşırı bağlı olduğunu anlamıyorum.
Peşetler bitince yenisini vermek istemiyorlarmış gibi bir hisse kapılıyorum...
Siz aldıklarınızı doldururken hmm yeter ona o kadar poşet diye düşünüp bizi dikizlediklerinden kıllanıyorum...
Korkuyorum sizden kasiyerler!

Editto: eksilemekte haklısınız. Çünkü küresel ısınma var.
Kalk ve boşa yanan o ışığı kapa koca oğlan.
arkadaşlar aklıma bir şarkı takıldı gece gece. ancak bulamıyorum. biraz eski yabancı şarkı. gitarla müziğini tıngırdattım biraz. şarkıyı bilenler söyleyebilir mi lütfen?

linki: http://vocaroo.com/i/s12C85tfLWot

edit: arkadaşlar gitar çalamıyorum ayrıca. bilenler bunu anlayacaktır zaten. boş konuşmayla laf sokulmuyor.
Aklıma neden bu konuda hiçbirşeyin gelmemesi aklıma takıldı.
yakın zamanda tekrar hissedebilmeye başladım. konuşurken kendimi hem çok mutlu hissettiğim, hem de çok kötü hissedebildiğim biriyle tanıştım. kıskanma duygumu bile geri getirebilen biriyle. aslında kıskanç değilimdir, sahiplenme konusunda da oldukça kötüyüm. bir erkeği kıskanıyorsam bunun ciddiye alınması gerekir. aksi halde kapılarımı sonsuza dek kapatabilirim, hayır, kapatmakla kalmaz kilitlerim bile. çünkü kıskanmak beni yıpratır ve mutsuz eder. bu da benim kendimi koruma yöntemim. acının yükselerek duyum eşiğimi yok etmesi gibi, birini çok fazla kıskanırsam ona karşı olan tüm ilgimi yitiriyorum. bu kişiye karşı da öyle olmasını istemiyorum. aşk gibi, o da üç harfli. adını ansam gelir mi?
Aklıma takilanlardan nasıl kurtulabilirim? Yazdan nefret etmemi sağlayan şeyleri hayatimdan nasıl silebilirim?
Beşiktaş bu sene şampiyon olabilir mi acaba.
eğer yukarıda gerçekten bir tanrı varsa amacı ne?

tek sorum şu : neden izmir sayın a...?

neyse etmiycem küfür.

gerçekten mantıklı bir cevap arıyorum.
istiyorum.
ama bulamıyorum.

neden izmir?
neden?

led zep - all my love...

bu şarkıyı beraber dinleyeceğim 1 kişi bile yok siktiğimin şehrinde.

neyse şerefe arkadaşlar.
Hoşlandığım şahıs da benden hoşlanıyor mu acaba? Çünkü anlamıyorum be sözlük. Benimle konuşma çabaları kafamı karıştırdı. işin kötüsü de soğuk davranıyorum. Kendim olamıyorum işte. Savunma mekanizması devreye giriyor hemen.
Suriyedeki iç savaş bitince buradaki suriyeliler gitmek istemezlerse ne olacak?
dünya dönüyorsa tavan neden sabit? takıldı kaldı bak. evet.
Bende OKB ve yaygın anksiyete bozuklğu var gerisini siz düşünün.
Şimdi hep kötü ötesi esprili başlıklar mı olcak bundan sonra?