bugün

bu aralar güzel bir yurtdışı tatil.
(bkz: seri artı oy veren melek)
yüreğimi pır pır ettirip beni benden alacak bir aşık.
aşk lazım aşk aşk.
An itibariyle beni en mutlu edecek şey, yeniden yazar olmak.
ben bilmem zall im bilir.
para, para ve para.
özel hattımın şirket hattımdan daha sık çalması.
tabiki çikolata *
her ay çift maaş, 13.30 da başlayan mesai..*
milli piyangodan talih kuşunun bu nacizane kulunun başına pislemesi aman allahım nasıl mutlu eder beni. *
migrenimin son bulması.
insanların brilerinin hayatlarına ciddi anlamda saygı duyması. evet sözlük, bu beni acayip derecede mutlu eder. 2-3 gündür, hiçbir yorum yapmadan sadece izliyorum. defne joy foster öldü, ölümüyle prim yapmak isteyen beyinsizlerden tut da, dalga geçenlerine de kadar çeşit çeşit saygısız insanların varlığını bir kez daha görmüş oldum. bu durum, insanların birbirlerine ne kadar saygı yoksunu davranışlarla hareket ettiğinin apaçık göstergesi.
yarın öbür gün, ünlü biri daha ölür ya da ne bileyim, şehit veririz, bununla bile yine dalga geçecek insan müsveddeleri bulunur.

düt: ulan yine sinirlendim. insanları dil, din, ırk meselesine göre mi yargılıyoruz anlamadım gitti arkadaş. gerçek hayatta kaybettiğimiz insanlar... bazılarını kaybettiği ise, saygı. çok yazık.
iddia'dan köşeyi dönmek.
patates kızartması.
marlbora.
sözlükte anket görmeyince şaşırmak.
maaş bağlanması.
-sütlü kahve.
-vişneli browni.
-ertesi günün cumartesi olması.
-attığım sorunun tutması.
-tv yeni açtığımda sevdiğim filmin yeni başlaması.
sahnee...
azcık para. gideyim üstüme başıma bi' şeyler alayım yahu.
müdürümün yarın sayım yapmıyoruz demesi. ve akabinde bi kadeh vodka. birde akşam, karşı cinsle * güzel bir gece.
(bkz: cedric)
hem vazgeçip hem seçtiklerimle
yepyeni bir dünya kursam
hem isteyip hem yapmadığım hayallerim gerçek olsa
evli olup bekar kalsam
çalışmadan zengin olsam
çok yiyerek zayıflasam
sevgilimden ayrılmadan hergün yeni aşk yaşasam
gizli olsa herkes bilse
bana hep bana...
(bkz: grup hepsi-zerrin özer)
haftanın yedi gününün de pazar ilan edilmesi.
(bkz: ibadet)
hıncal uluç'un bir daha yazmaması, emekli olması, vadesi dolduğu gün ya da gece hiç tanımadığı bir kadının evinde bulunması. *