bugün

uçurumları sevenin, yamaç paraşütü olmalı.

(bkz: uçurumları sevenin kanatları olmalı)
(bkz: friedrich nietzsche)
işin kötüsü ne biliyor musun? Kirli derelerle temiz dereler birleşip aynı denize akıyorlar... Ve temizler kirlenirken, kirliler temizleniyor.
"blofsuz poker orgazmsız sekse benzer"
"hayallerime ulaşmayı engelleyecek derecede hayalperestim."
bazen doğru bir bilgiyi yanlış anlamak, yanlış bir bilgiyi doğru anlamaktan daha iyidir.
100 kadına, eski sevgililerini sorduk 70 yeni hayvan türü keşfedildi.
götü kalkanın siki kılıçtır.
sekreterini beceren, çayını kendi doldurur.
hep o "şey"in peşindeyiz. o şey öyle bir şeydir ki o şey her şeydir ve kendisinden başka hiçbir şeyle açıklanamaz.
bazen ummadık anda sırf aklımdan çıkmadığından kurulmuş tüm cümlelere inat basit iki kelime herşeyi anlatıyor, seni seviyorum!
eğer bu yaşam denen filmde yönetmen hak ettiğim rolü verseydi daha mutlu olurdum.
hormonlarımın kullanılmamaktan eskiyeceğini düşünüyorum.. şu an ne işe yaradıklarından bihaberim.
bana faydası olmayan kilisenin papazını seveyim.
dünya her halinle çok sevimsizsin ama zaman zaman ama her zaman.
Biri eğer sizi sevmiyorsa onu daha çok sevmeye çalışmayın. Canınız çünkü daha çok yanacak ve daha çok yalnız kalacaksınız benliğinizle..
hayatta 2 gerçek mimar vardır. biri masumca hayaller kuran, diğeri; ustalıkla hayaller yıkan.
seni beklediğim kadar azraili bekleseydim şimdiye çoktan ölmüştüm. ve artık ben ölmek istemiyorum.
her işte bir hayır varsa hayatlarımızdaki bu hayırsızlıklar nerden geliyor.
bir çocuğun gülen gözlerini gördüğümden beri senin gözlerin cebimdeki bozukluklar gibi...
anımsamakla, hatırlamak arasında ne fark olduğunu birilerini hayatımızdan çıkınca anlıyoruz.
bir insan güvensizse güvenilmez demektir.
çünkü başa gelebilecek en kötü şeyleri en çok yapan bilir.
hiçbirşeye tamamen inanma, hiçbirşeye...
yürüyen merdivenlerin solunda her zaman kadınlar durur.
çekilin yoldan, geliyor handan...

(bkz: horoz nuri)
her veda bir son bakışı hak eder.
güncel Önemli Başlıklar