bugün

Arabistandan gelen kap açıklaması bildirimi.
'niye trip attın ki şimdi? elimden geleni yapıyorum :( '

elinden geleni yaptığı ve tribi hak etmediği doğru; ama genlerimizde var ne yapayım. genlerime karşı isyan mı başlatayım? anarşik mi olayım? trip atmadan olur mu yahu?
Dün sözlüğe her zamanki neşemle girdim ve mesaj kutuma gelen mesajı açmamla yıkılmam bir oldu... O an bileklerimi dikine dikine kesip su dolu küvete girip ölmek istedim...
Mesajda şu yazılıydı: hiç komik değilsin.

Arkadaşlar komik olma kaygısı gütmüyorum zaten. Sadece bende var olan bir mizah türünü bu mizahı kavrayabilecek insanlarla paylaşıyorum. idrak yollarınızın problemli oluşu benim sorunum değil inanın. *
... ....... numaralı hattınızın Nisan 2020 ayı fatura tutarı aşağıdadır.
Ödenecek Tutar: 113.50 TL
Son Ödeme Tarihi: 25 Nisan 2020
Henüz bir kaç hafta önce tanıştığım bir akrabam bana ve benşm gibi diğer hatırsız yeğenlerine sitem dolu bir mesaj yollamış...

Aramızda samimiyet, belki benden yana hiç bir sıcaklık oluşmadı ne napayım. Hem ben senin ameliyat olduğunu senden öğreniyorum şu an. Burayı okuyorsan sevgili akrabam, sana en kalbi duygularımla allah'tan şifa diliyorum. Geçmiş olsun..
görsel
bir akrabamın ağır bir kalp krizi geçirmesi hakkındaydı. neyse ki, hala yoğun bakımda olmakla birlikte, durumu giderek iyiye gidiyormuş artık.