bugün

görsel

Tükettiniz ulan. allahınız varsa atmazsınız.
Hepinizi tokatlamak istiyorum.
erkek halimle sulandı valla beynim sulandı..
ha gayret gençler..
Ve tanrı Erkeği Yarattı.Alpay abim Yine Efsane.
O bir gozluklu
O bir ceneden godik sakalli
O bir erkek
O bir mavi mucize
Ve
Ve
Ve
Doktooooorrrr..

Yardirin kizlar, yardirin topitoslar.
(bkz: 404 not found)

Kendi fotoğrafım adına yakışıklı kavramına girmediğimi düşünmemden ötürü olmayan fotoğraf.
Ah be canlarım erkeginlezbiyeni paylaşmalıydı fotoğraflarını, siz değil mk. Adam her fotoğrafıyla ıslatırdı sözlük dişilerini. O nasıl tatlı bir şeydi. Yediniz bitirdiniz adamı. Mahrum bıraktırdınız bizi kendisinden. Arta da siz kaldınız mk. Hepinizi teker teker eksiliyiciğim. Erkeginlezbiyenin yakışıklılığı yerde kalmayacak.
görsel
lipsoz :

görsel
kim lan rollo diyerek araştırdığım fotoğraflardır. çok heyecanlanmıştım adeta sazan.avi yedim*
O kadar çok eksi aldım ki artık insan içine çıkamıyorum.

Teşekkürler Uludağ sözlük.
ehem, yazarlarin bir takim fotograflaridir.

narsist reis (bkz: bizimle dıyılsın)

edit: arkadasimiz kaldirmis fotoyu.
Alpay reisin çıtayı yükselttiği fotoğraflardır.
paylaşırsam kadınlar özel mesajı sikertebilir. o yüzden atmayacağım.
(bkz: biriniz şuna versin)
görsel
kıskanmayın, çalışın sizinde olur.
görsel

Olympos - Gün batımı.
ben sizlerden daha yakışıklıyım.konuyu kapatıp fotoğraf atmayalım bence.
Ters ışıkta sirt donulerek poz verilip, yakışıklı erkekler basligina fotograf atmak gizemli mi manyakca mi yoksa ozguven destanı mi anlamadim aga. Yalniz su var bu pozla bi erkegi bile bu kadar dusundurebiliyorsan kizlar su an senin icin cildiriyordur.

Yakisikli adamlarin, kafa acan fotograflaridir. Veee tabi ki düşünmeyen qiz eqle.
baslikta yakisikli yazdigi icin paylasimda bulunamadigimiz ifsa olayidir. olsamda paylasmayi 2 defa dusunurum yolda yururken arkadan gelip agzima kurekle vurulma ihtimali korkutuyor. paylasimda bulunanlari hem madara olma hem dayak yeme ihtimallerini goze alabildikleri icin tebrik edip uzaklasiyorum.
görsel
(bkz: sözlük ibnelerinin fotoğrafları)
görsel
iki başlığa birden aynı fotoğrafları atarak dünyada yaşamın tehlikeye girmesine sebep olabilecek paylaşımların sahibi yazarlara ait baktıkça bir daha bakmayacağına dair yemin etmeye sebep olan insanı o an için düşünmekten yoksun bırakıp acaba bir beynim var mıydı diye sorgulatmaya sebep olan fotoğrafımsılardır.
görsel