kim olduğu sözlükçe merak edilendir. ama ben başka bi noktaya değinmek istiyorum. sözlükte yııllardır açtığınız sapık başlıklar, entryler yüzünden bu adam ve adamlar türemeye başladı. genelde bu adamlar twitter'da takılan sabahtan akşama kadar çükünü, götünü paylaşıp sert yorumlar isteyen tiplerdir. şimdi sapığın kim olduğu değil nereden geldiği önemli.

bi ihtimal;

sözlük yazarı hesabını kapatacaktı ama baktı sol taraf skip add yapılmış. ben de bi skip geçeyim dedi ve belki netten bulduğu ilk çükü burada seri şekilde paylaştı. aslında kendiside bu kadar uzun süreceğini süşünmüyordu hemen silinir sandı ama gündeme düştü.

şimdi oturupta ağlanmayın bize çükünü yolladı, hakaret etti diye. ihl sözlük değil bura mk. uludağ sözlük sizin cümle kurarak yaptığınız boku fotoğrafla, belgeyle sunmuş adam. siz de çekin gönderin birbirinize. çünkü o seviyeye geldi bu sözlük.
bulacam lan seni , o çükü nerde olsa tanırım !..
Adamın biri akli dengeyi yitirip siki sözlüğe attı, 3 gündür derdi bize düştü amına koyim. Lan kimse kim işte ne tırmalıyorsunuz daha...
Kemal sunalın filmindeki gibi elması arayıp elmasın kumandan hüsamettinde çıkması gibi olmaz inşallah bu olay