bugün

Konuşulmaz kardeşim. Ortak konulara giriyorum yine tık yok...
defans oyuncularının hücuma katkısının önemine dair görüşler.
müzik tabiki.. (müzisyense eğer)
yasadigi hayat, yapmak isteyipte yapamadiklari, yakinindaki insanlar.
Mısır üreticisinin durumu.
Hayata bakış açınıza dair, hedefleriniz hayalleriniz falan aq.
Seni görebilir miyim, buluşabilir miyiz falan değil arkadaşlar.
Felsefe de kasarım sorun değil sizin için, gelin birlikte Fenerbahçe'ye küfredelim eheh. Bayan voleybol Avrupa şampiyonası 3.lüğümüzü konuşalım, kitap önerin kitap önereyim. Yemek tarifi de veririz icabında.
Sağlık hakkında fitness hakkında.. siz yeter ki mal olmayın arkadaşlar...
bunları yazıyorum ki bu amaçlar dışında yazacak olan yazarlar mesaj atmasınlar, keşke entry sabitleyebilsek değil mi?
Sizi seviyorum burda güzel insanlar tanıdım galp.
gayet de siyaset konuşabilirsiniz.

yalnız dini ve allahı konuşmayın...
onlar özeldir, kişiye ve allaha özeldir.
Hande erçel değildir. Onun için yadsımış sayın yazar.
cok fena armoni ve muzik bilimleri konusurum. muzik tarihinde tepetaklak getiririm. ne burcu, ne makyaji...
(bkz: sex)
(bkz: anlayan anladı)
sql server nasıl kurulur , konuşmak isterdim.
Frambuazlı cheesecake.
Hiç birşey cunki bir kaç mesaj ardı sen bana mi yuruyorsun muamelesi diyeceklerdir.
iki iltifat edince rahatsız oluyorlar. Bir de mesajına cevap vermedikleri halde senden bir mesaj daha bekliyorlar.
başka bir sözlük kızı.
(bkz: dedikodu) onun dışında da ülkenin mevcut durumu, çaresini, sözlüğün istikbalini falan konuşuyoruz bu gidiş nereye diye, birazdan bu başlığı da tartışacağız ne amaçla açıldı diye.
her konu konuşulabilir, ne farkı var onların diğer kızlardan sorusunu gündeme getirir.
Itinayla kodlama teknolojileriyle ilgili konusulur.
Bugüne özel ''seneye görüşürüz'' espirisidir.
Bir tanesiyle gayet güzel muhabbetimiz oluyor uzun süredir. Konuşamayacağımız konu yok gibi neredeyse. Bilgi birikimi, bilgiye olan merakı, düzgün iletişimi ve nerede ne diyeceğini bilmesi ona olan saygımı arttırıyor. Seviyorum kendisini.
bunu işi gücü hande ercel olan birinin demesi.....

Yallah ercele kış kış.
altında ne var?
itaat,teslimiyet,sadizm,mazoşizm,submissive,gold digger,cum bucket,rim job..
abazalar, kaç beden sütyen giyiyorsun? adamlar, öyle işte bir şekilde yaşıyoz hayatı eesi öyle işte, hayattan beklentilerin nedir? tarzı konulardır.
sözlük kızı, söyleyecek sözleri olan, bunu yazarak diğer insanlarla paylaşmak isteyen insan ırkının dişisidir. gayet konuşulası insanlar olduklarını düşünüyorum.

Not: kadınlarla konuşma konusunda başarısız erkeklerin sözlük kızlarına bok atmak için açtığını düşündüğüm başlık.
(bkz: ayak fantezisi)