bugün

bilince kaşlar, bilmeyince kezban olunduğu bir ülkede ne yapsak yaranamayız bunlara hemcinslerim.
gıdıkladıysa demek ki...
Bunca yıllık tecrübe sonunda edindiğim gerçek bilgidir. Alayı ölü gibi yatıyor. Evet.
sevişmeyi bilmeyen kız yoktur. Sevişmenin zevkini kıza hissettiremeyen ve öğretemeyen erkek vardır.
bu bilgisizlikleri, yine aynı şekilde sevişmeyi bilmeyen erkek yazarlardan kaynaklıdır.
Hayali sevişme.
Hak verdiğim söylemdir.

Dudağı hortum gibi coklatıp öpmeleride cabası.
aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış.
ben biliyorum ben biliyorum diye atlayacak kadar salak sözlük yazarı var mı diye test yapmaktır. kızlarımızın sevişmeyi bilmemesi imiş.
(bkz: 30bin sözlük yazariyla nasil sevistim)
sözlük abazanları öğretmeye niyetlenir şimdi bir de, aman aman! popülerleşmesi şiddetle engellenmesi gereken önermedir efendim.
sözlük kızlarının sevişmelerinden ziyade sözlük yazarının başlık açmayı bilmemesidir. acemicedir, abazacadır. düşmediler dimi müdür?
genelleme yapmanın çok zor olduğu bir savdır. ben ki onlarcasıyla seviştim, genelleme yapamam. istatistik çalışmalarımız devam ediyor. *
bu sözlük kızları sex ikonu yapılmaya çalışılıyor galiba abazalarca.
hayalinde bütün sözlük kızlarıyla sevişmeye çalışmış bir yazarın feryadı. napalım yavrum kaderin böyleymiş. *
bu kelimeler, bu cümleler çok amatör.
(bkz: geçen yine sevişiyorum)
Kadın olunca öğrenecekleri kesindir.
Yazar hayalini uç noktalara doğru savurur burada ve günlüğüne not düşer sözlük kızları ile birlikte olma diye. Çünkü abazalık da bir sınır tanımalı.
sözlük kızlarının yavşamaları sonucu yaşadığım onca sevişme tecrübesinden sonra vardığım genel yargı. sözlük kadınları kesinlikle sevişmeyi bilmiyor. lafa gelince bık bık konuşmasını bilirken pratikte sınıfta kalıyor bir çoğu. sözlük kadınlarına bu konuda küçük seminerler vermeyi planlıyorum. tekli ya da ikili alabilirim ilk etapta.

ramazandan sonra ama, hemen heyecanlanmayın lan.