bugün

sözlük kızlarının amacıdır. değişken olabilir kimisi evleneceği adamı arar kimisi evine alabilecek bir adamı ve kimisi var ki daldan dala zıplar. fakat burada bir şey var ki bu kızlar amaçlarını gerçekten çok iyi saklıyorlar.

(bkz: ukte çökertmece)
sözlük kızları yalnızca tek kişiliğe sahip olmadıkları için farklı amaçları olur. Sözlük kızlarının amacı demek tamamen yanlış bir tabirdir.
yakışıklı, zengin bir sözlük erkeği bulup huzura ermek. evet tüm amacımız bu.
o über zeki, süper seksi, kaslı, adonisli, yakışıklı, caağnım sözlük erkeklerine vermek.
bunun için yanıp tutuşuyoruz haberiniz yok.
ybsg ya harbi!
Ulan ne amaçları olacak. Onlar da bizim gibi entry girmek trollük yapmak için burdalar.
bugun buldugum amac.

dışarda o kadar barzo var ki, ne ysazık ki en guvenilir yer burası.
Sözlükteki sınırlı sayıda kızlardan olmak.
görsel
sözlük erkeklerinin amacından farklı değildir.
normal yasamlarinda yuzlerine bile bakilmamasi sonucu sozlukte takilip egolarini tatmin etmek isteyen yazarlarimizdir bazi bayan yazarlarimiz haric tabi.
beni takip etmek. başka türlü size dünyada rahat yok kızlar. bana takıl hayatını yaşa. takılmayacaksanda bizene amk. biz hayatımızı yaşamaya devam. ^^ forever fun.
Kamuran'la mesut bir izdivaç gerçekleştirebilmek.
sivilcelerinden sokağa çıkamadıkları için evde sözlüğe takılmalarıdır amaçları.
Yuhhh yaniii yuhhh..
Yazarlıktır bu kadar basit kanımca tabi.
sözlük erkeklerini yok etmek. Başardığımda o çok güvendiğiniz penislerinizi çiğniyor olacaksınız yavşak kekolar.

Mağara adamının sözlükte amacı ne? asıl onu sormak lazım.
Bir dönem sözlükte, şu an adını vermeyeceğim bir yazar vardı. Halen buralarda mıdır bilmem.

Gece saat 3 civarı sözlüğe girer, iskandinav yazarlardan araklayıp çevirdiği (dili de biliyordu valla) şiirleri kendisininmiş gibi yazar, sonra da gelen özel mesajlarla yolunu bulurdu.

O dönem olaylar çok açıktı, sanırım halen öyle bir kitle vardır.

Diğerleri ne için giriyor ben de bilmiyorum.
neyin kafasıdır bu bir şey arasa veya amacı olsa sözlükte ne işi var. bu kadar düşmeyin be canım kardeşlerim.
anlamaya çabaladığım amaç.

şu an yazdığım bir entry üzerinden mesajlaşma başladı. dur bakalım nereye gidecek.
Sadece vakit geçirmek asosyallikle alakası yok.
bazılarının amacı sözlükte onun bunun nickaltlarına çeşitli sevimliliklerle yazıp, erkek yazarların ilgi ve dikkatini çektikten sonra "of ya ne kadarda ilgi odağıyım, mükemmelmiyim ne" şekillerinde ego mastürbasyonu yapmaktır. bunlarla normal bir şekilde konuşup daha sonra ne kadar boş ve gereksiz olduğunu anlayıp konuşmayı kesincede "istediğine ulaşamadı ve hemen değişti, işte görün, bütün erkekler aynısınız" derler.

hayır hanımefendi, aynı değilim. diğerleriyle aynı olsaydım şuanda o diğer andavallar gibi sürekli çeşitli yapmacık tavırlarla ego mastürbasyonunda boğardım hem kendimi, hem seni. ancak onlar gibi olmadığımdan ve sizin ne kadar boş beleş, yapmacık ve herkese aynı olan samimiyetsiz tavırlarınız yüzünden uzak duruyorum sözlükteki siz ve sizin gibi birçok kişiden.

işte böyle yapınca malum kişilerin egoları zedeleniyor, istiyor ki siz hep ama hep onunla ilgilenin, ne derse haklı bulun, sevin, okşayın, şefkatli kollarınızı açın dasfdsafsafa.

şaka maka samimiyet içermeyen yapmacık sevgi gösterilerinden sarhoş olmuş, mantıklı düşünemeyen bireylerdir.
ego kasmak.

ego liginde zirveye oynamak.
merak edilendir. foto atıcam diye kusturdu illallah dedirtti amk. bestgore da bile midem bu kadar bulanmadı yapmayın etmeyın ya.
can sikintisi.
Amaçsız amaç.