bugün

bir suredir aklimda olan ve hangi yazarlarin destekleyecegini gorup proje haline getirilmesini umdugum fikir.

sozlukte neredeyse her enstrumani calan, muzigin farkli sekillerini icra eden, vokal olan yazarlar var. doga icin cal projesinin sozluge uyarlanmasi fikrim. yazmak cogu zaman calmaya soylemeye gore daha mesakkatli bir eylem. sozlukte bunu yapan muzisyen yazarlarin sozluk icin cal projesine de katilabilecegini dusunuyorum. fikirlerinizi belirtir, katilmayi dusunurseniz enstrumaninizi yada muzikal yeteneginizi yazarsaniz sevinirim.

edit: ben klasik/akustik gitar, sosyal medya ve tanitim, websitesi gibi alanlarda varim.
baya baya çalıp söyleyebilen yetenekleri barındırıyor bu sözlük, destek verilirse faydalı olabilir. hem ne güzel dinleriz.
her türlü katılıp destek verebileceğim etkinliktir.
basligin uplanmasiyla fark edilmesini diledigim proje.
efsane videodur.
Altı telli sopamla katılabileceğim organizasyondur. Fakat tutmayacak gibi görünüyor.
mükemmel bir manzarada şarkı söyleyerek desek verebileceğim video.
elektro gitar çalıyorum. bende katılabilirim.
basliga yazanlar ve mesaj atanlar ile birlikte destekleyen kitlenin olusmaya basladigi projedir. biraz daha destekci bulursak katilanlari listeleyip gorusmeye baslayabiliriz.
mükemmel bir etkinlik olabilir. 2-3 parça seçilir. kayıtlar atılır.

bu kayıtlarda montajda iyi olan bir sözlük yazarınca birleştirilir.

ortaya güzel işler çıkabilir.
Zall dan para isteyin, bedavaya yapmayın.
Konuya uzman arkadaşlar el atmalı, mecliste de iyi çalanlar var bunu biliyoruz.
Biraz da sözlük için çalsınlar.

yıllar sonra gelen edit : arkadaşlar bu giri yüzünden 30 senedir hapis yatıyorum, yıl oldu 2045, teknoloji malum.

siz siz olun meclis ile ilgili siyasetçiler ile ilgili suya sabuna dokunmayın.
bağlama ile katılmak isteyeceğim etkinliktir..
Elektro veya akustik gitarla katılmak isteyeceğim etkinliktir.
Bir etkinlik keyifli olabilir.
Amac nedir ? Doga icin cal anladik ettik te sozluk icin niye caliniyor ? Yapmayin etmeyin arkadaslar duyanlar gulerler;dalga geceler. Zall in buna ihtiyacı yok adam zaten gayet iyi para kazaniyor.
henüz çalmaya başlamadım.ilerde güzel yerlere gelirsem her nevi calmalari deneyeceğim. arz ederim.
(bkz: the dumble doors)
bipmişim sözlüğü kendimiz için çalalım.
http://vocaroo.com/i/s07S7wKDVVZg

bunlar hep can sıkıntısı.
akp için çal.
Okay. Önce bimden başlayalım.
sözlüğün potansiyeli referans alındığında yarısı bıyıklı ülkücüler yarısı da rocker, metalhead desek wolf metal türü yaratabilecek oluşum.