bugün

fikir mühendisi fikri 'ye de giydiriyolardı bi kaç gün önce. *
kesinlikle kukla değildir.

kukla sözlüğün hep ileriye gitmesi için mücadele gösteren, rahat, huzurlu, sevişebilir bir ortam olması için çaba gösteren kaslı ve heybetli biridir. şahısların nick altına yazdığı konular sözlük hakkındaki konulardır. herkesi ilgilendirir. eğer kavga olsa, cidden profösör olsun mühendis olsun hiç acımaz üst üste koyar öyle hoplatır. sonra o üst üste koyduğu kişiler kanka olur. elektirik alır çünkü birbirlerinden.

hislidir kukla. ekmek çarsın bak. siz hep kolunuzu soktunuz ama içine hiç bakmadınız. kalbi vardır. atar meme meme deyü..
her iletişimde sorun yaşanan tiplerdir.

fekat #17569152 kukileta kesinlikle değildir. kominist biri olabilir açık ara farkla ama kukican deyıldır.
yanlış tepsit.*
elektriktelinetakilanucurtma ile girdiği polemikler ile yazarın silinmesine sebebiyet veren prozacinsani, da bu guruba dahil olması gerekendir. *

prozacinsani'nın dediği gibi; "kukişciğim hayatta böyle kavgalara girmez.
şahsen ben nebifincancay ile, ne saipsiz ile kol kadar boru kadar entryler eşliğinde çekiştiğini görmedim. kukişim bir tanedir. yerim onun kukusunu ben..."

prozac' a sataşma var, kendisi nickaltından kavgaları sevmediği için mesaj kutum 7/24 kendisine açıktır. yak bebeğim o sarı ışığı hadi bekliyorum. *
yazdigi akla zarar yorumlarla ortaligi sacma yerlere ceken yazarlardir.