bugün

Sözlükte sistemsel olarak var olan bir kısıtlama.

en çok ayar olduğum şey de bu. 3 tane entry giriyorsun, dördüncüyü giremiyorsun. bok var engelleyin amk sanki akşama kadar bilimsel teorileri tartışıyoruz şurada.
Sözlüğün kötü bir uygulaması.
Tam eğlence başlıyor diyorsunuz, uyarı veriyor.
Kaldırılsa da rahatça huzur kaçırsak.
Sol framede sıragelen baslıklara entry girdikçe belli bir süre sonra gelen uyarı. Enteresandır otomatik deniyor ama sözlükte kavga eden yazarlar nick altlarında birbirine onlarca entry girerken hic engele takılmıyor.
harika bir olay.

tek bir sıkıntı yaşamadan sabaha kadar birinin kafasının kopması ya da bi seks pozisyonuyla alakalı veya tamamı nefret söylemi içeren entryler girebilir, sabah da kahvemi içip hayatıma devam edebilirim.

ne var ki fotoğraf, çizim gibi başlıkların içinde "sözlük" kelimesi olduğu için o başlıklara art arda entry giremem. ayıp çünkü.
hatalar barındıran kısıtlama. birincisi sürekli diğer yazarlar ve sözlük hakkında entry girmediğimi ben biliyorum. ikincisi zaman zaman arka arkaya bilgi entryleri girdiğim de oluyor. bu açıdan yanlış olmuş. zaten gereksiz bir kısıtlama olduğunu düşünüyorum, o ayrı.
daha önce de belirttiğim gibi, hata içerdiğinden adım gibi emin olduğum ve gereksiz bulduğum uyarı.
sadece sözlük içi entry girmediğimden eminim. neden böyle yapıyorum gibi bir uyarıyla karşılaşıyorum ki ?
hem sözlük içi entry girmenin, saygı ve format çerçevesinde olduğu sürece, ne yanlışı var ki ?
nereden bakarsan bak anlamsız geliyor.
E kalkmış bu.
Buna da kalkmazsın….
Kalkmış hali buysa yandık.
Kalkmış mi?
Galiba Kalkmış.