bugün

kulaklarım neden çınlıyor.
(bkz: en soldaki dede benim)
Küt saçlı esmer ve gözlüklü bir kadın beni esir alabilir.
gerçekleşmeyecek olan hayaller konuşulmaya değmez.
hayal kurarken bile süslüyoruz
tevekkül edip hayırlısı olsun diyemiyoruz
şükürden uzaklaşıyoruz
sonrada "vay efendim kaşlarını alırken altın oranı tutturamıyo" diye boşanma sebebi.
(bkz: her entrysinin sonuna aynı kelimeyi yazan mal)
Eva Mendes
Monica Bellucci.
(bkz: gambiti)

Siz soyleyemezsiniz diye ben yardımcı oldum.
bilgili. her konuda o kadar bilgili olmalı ki, yanında cahilliğimden utanmalıyım. öyle bir bakmalı ki, gözlerinin daha büyük bir dünyaya açılan kapılar olduğunu fark etmeliyim. baharın en güzel, sonbaharında tek çiçeği o olmalı. saçlarında saklanmalıyım içimi titreten rüzgarlardan. kokusu olmalı ciğerlerimde her zaman. o üzerinde yaşıyor diye yeryüzünü bile sevmeliyim. kirpikleri benim hapishanemin parmaklıkları olmalı. o hapishaneyi tek yuvam bilmeliyim. o benim şiirlerimin biricik teması, biricik konusu olmalı. onun yastığı benim oksijen maskem olmalı. neyse saçmaladım, böyle birisi yok.
Bizimde hayallerimiz var beyler tutarlı hayal kurun sonununuz ne kadar laf etseniz de yüce Türk kızıdir.
görsel
rüyalarımda kimi zaman şalını gördüğüm kimi zamanda koluna girip sokak sokak gezdiğim ama asla yüzünü göremediğim kadındır. bazense rüyada olduğumu anlar onunla ağlayarak vedalaşırım. yıllardır kendisiyle tanışmayı bekliyorum. bakalım..
Hayallerde kalmaya devam edecekler.
ne hayali rüyamda görsem korkarım o kilo ne öyle.
samimi, içten seni yormayacak ve sana bağlı kalacak bir kadın sanarım genelinin hayalidir.
samimi, içten seni yormayacak ve sana bağlı kalacak bir kadın sanarım genelinin hayalidir.
Şu an için yasemin adlı izmirli bir güzel.
suriye'li kadındır.

dilini bilmeyince rahat edersin

''tanrı'' bu nimetleri yararlanın diye size verdi.
isim vermeyecegim ama kizil sacli beyaz tenli kisa boylu hafif baliketli marjinal kezban olmayan kizlar eminim var boyle birileri varsa bi yesillnedir beni.
öyle birisi var da ben mi bilmiyorum
Fotoğrafta gözlere odaklanabilen var mı?
Burnundan nefes alan kadin.
(bkz: domalay)
francesca lucas.
ben sussuz sade seviyorum.
belirteyim de bosa yorulmasin cunku kiyamam.
güncel Önemli Başlıklar