bugün

çok doğru bir beyandır, sözlük erkeklerinin %98'i kesinlikle bir simit parası bile olmayan, sahip olanları ise kıskanan tiplerdir, starbucksa gelse parası yetmediği için bimdeki vip kahveyle gelecektir kesinlikle, arabasıda olmadığı için otobüs durağında lüx arabalara bakacaktırlar. %98'i böyledir içindeki %2'lik kesim ise mehçuldur...

edit:hepsi değil geneli dedik...
pazarlıkta anlaşamamış sözlük kızı beyanıdır.
alelade bir mecrada, alelade yazılar içerisinde alelade bir başlıkta dahi para kelimesini ağzından düşüremeyen acizin beyanıdır.
bir insan paradan daha aşağılık kaç muhabbettin içine girebilir ki zaten, dedirtir. yapma kızım yapma canım.
(bkz: starbucks a gidenlerin zengin zannedilmesi)
Sözlük erkeklerinin %98 i tanıdığını anladığım yazar beyanı. %2 lik kısımdayım gel tanışalım.
5 parasız olmaları mühim değil, allah karaktere zeval vermesindir. karakteri bozuk olanın çok parası da kurtarmıyor bana inan.
beni alakadar etmeyen durumdur, para bok gibi çünkü, geçen canım sıkıldı 2 senelik tv yi arkadaşıma hediye edip yerine gidip samsung ue55js 9000 aldım, evde suhd ve akıllı kumandanın keyfini çıkartıyorum.
görsel

taşaklı kızın kim olduğu belli.
önce meçhul demesini öğreneydi eyiydi denilen başlık. artistlik kısmını sonra şeederdin.
ya parası olan adam (ciddi zenginliği kastediyorum ) sözlükte niye gezsin? işi, gücü vardır. zengin erkek kankileriyle yaptığı aktiviteleri vardır, kız arkadaşları vardır, arabası vardır onunla ilgileniyordur. yani kızım zengin koca hedefini git sokakta gerçekleştirmeye çalış. pazardan aldığın taytınla. dünya kadar malı olanı, fındık kadar varlığınla kandırmaya çalış.
(bkz: Ayrı yazılan de)
Et2 s2mis.