bugün

(bkz: ince ve uzun)
43 numara, taraksız, çıkıntı kemiksiz, kılsız, derisi hafif sert, şekilli ayaklardır.
kokunun ayağı var.
görsel

Birazdan paleti çıkarıp editliycem.
46 numara olan ayaklardır.
görsel
Güzel olanları paylaşılsın.
Ayak mayak tehlikeli şeyler bunlar. Araya r karışır. Harfler yer değiştirir felan mazallah bak aman diyim.
Sözlük erkeklerinin/kızlarının elleri, gözleri, parmakları, götü göbeği derken malum yerlerinde fotosu çekilip paylaşılacaktır diye düşünüyorum yakın zamanda.

(bkz: işte bunlar hep seks)
daha doğrusu "sözlük erkeklerinin toynakları"'dır.
gece gece gerçekten merak ettiğimiz ayaklardır. allahtan çoraplı atıyorlar da kusmuyoruz.
hani normal foto atsalar bak bunu anlıyorum. uzuv olayına ise henüz vakıf olamadım.

ne ayaksınız?
görsel
bence gayet iyi ve güzel.

Edit: Hayır yani bu kadar eksilemenin mantığı nedir be, plajda bir sürüsüne denk geldiğiniz bir görüntü paylaştım amıneym.
dedi cemil icinden uyudu galiba

onun bu gece kışlık şortuyla ayak basmadığı başlık.
içliğin üzerine çekilmiş baklavalı çorapların içindeki ayaklardır.
Kadın ayağı estetik olan .
Yanlış gelmişsiniz siz gençler .
Kıllı ayaklardır.
iki tanedir yani en azından öyle olmasını umuyorum.
buralar birazdan shire düğünlerinde çekilen halayları aratmayacak. kaçın.
Daha önce bileğime kadar göstermiştim, şimdi kalçama kadar çıktım. Bir sonraki foto malum.

görsel
görsel
Allah hepinizin belasını versin.
umarım beğenirsiniz kızlar;

görsel
hayır her boku anladım da bu başlığın açılma sebebi neydi ki amk! amaç ne amaç! bir kız sizi ayağınızdan mı beğenecek! ne çeşit sapıklarsınız amké. hayır buradan bakınca hepsi şöyle görünüyor da... bilin istedim.

görsel
Ayak işaret parrmaklarım ayak baş parmaklarımdan uzun olduğu için paylaşmamak değil de sözlüğe Erkek ayağı fotosu atmak hoş bulmadığım bir şey.

Ama sözlük kızlarının ve erkeklerinin merak edip açtığı giri olduğu kesin.
Bu sıcakta corap giyen ayakların fotografıdır.
halı saha maçında sakatlanmıştır.

görsel