bugün

yadsınamaz ve yadırganamaz bir biçimde gerçektir. lakin genel-geçer bilimsel bir gerçek değildir keza arada düzeni bozan zıpçıktılar olabilir.

şöyleki, sol frame'in bütün müstehcenliğine rağmen erkek yazarların bayan yazarlara yavşamadığı bir gerçektir. bütün hayvansal dürtülerini sol frame'de entry olarak döküp rahatlıyınca bayan yazarlara sarkmaya dermanları kalmıyor da olabilir elbet. esas sebebini bilemeyeceğim ama baya ciddi bir biçimde sarkıntılığa uğrayan hiçbir bayan yazarın olduğunu düşünmüyorum.
genel-geçer olmamasına rağmen gerçektir.
sözlükte yapılan hatalardan biri hep genelleme hep genelleme. politik olmak lazım. sözlük erkek yazarlarının çoğu abaza değil denilse gerçeklik payı daha yüksek olmakla birlikte abaza arkadaşları görmemezlikten gelinmeyip rencide edilmeyeceklerdir. tanım: genelde doğru olan önerme.
%90'ı için doğru bir önermedir. lakin %10'luk kısımı da inkar etmiyoruz. pardon sevişelim mi tarzı bir mesaj da ne kadar realite içerikli bir istek aranır bilinmez keza burada kimse kimsenin tipinden haberdar değil. karşınızdaki bir hilkat garibesi de olabilir.
aslında abazan olanların şaitler olduğunu hatırlatır. o kadar duygu cinsel dürtülerle nasıl kızları kendime hayran bırakırım şeklinde çıkmamış gibi sevdiğinin gözlerinden bahseder durur. aşık etmeye çabalama arkadaş en samimi şekilde sevişmek istiyorum de bitsin. ne uğraşıyorsun o kadar samimiyetsizce.
erkek var erkek var dediğim cümlemsi.

1 kişiye bırak cinsel içeriği "merhaba nasılsın"lı mesaj attığım yoktur, arada beğendim entry sahiplerine bak bu çok güzelmiş şeklinde mesaj atıyorum o kadar.

bunun dışında çeşitli zaman aralıklarıyla kendime çekici gelen tüm kadınlara aşık oluyor, aylarca onları izliyor, düşünüyor; aşkımı içimde aşıyorum. ne yanına gidip konuşabiliyorum ne ondan hoşlandığımı belli edebiliyorum. zaten bir süre sonra da bir şey oluyor ve puffff... bitti.

sonuç: benden bir bok olmaz.
google'da ''why do turkish people add me on facebook'' aramasının ilk sıralarda yer aldığını gördükten sonra toplumun genelinde olduğunu düşündüğüm durumdur. bayan olmadığım için bilemem ama uludağ sözlükteki durum facebook,twitter gibi diğer ortamlardan daha iç açıcı gibi. belki daha düşüktür abaza nüfus diyebiliriz. 12-13 yaşlarında kız kuzenim var,gitmiş facebookta profil resmine selena'nın yani sinem kobaldı sanırsam resmini koymuş.. aman allahım ekleyen ekleyene.. çoğu da bildiğin apaçi tipli böyle dikik saçlı tip tip çocuklar.. bende durumu görünce hemen dış aramayı kapattırdım.kız o günden sonra rahatladı şimdi sadece akraba ve arkadaşlarıyla görüşüyor. ama ne tipler vardı.. görseniz gülmekten ölürdünüz.. ulan selena resmi koydu diye bu kadar atlanır mı hey allahın andavalları..
su götürmez bir gerçektir. varsa aksini ispat edebilecek bir baba yiğit, kanıtlarla gelsin...
+sözlük erkeği miyim?
-evet
+abaza mıyım?
-evet

Demek ki gerçek değilmiş.
(bkz: Yalan olur ne söylesem yalan)
doğru bir şeydir. yeriz lan biz sözlük kızlarını ama kibarca. istemedikleri sürece olmaz.
doğruluğu tartışılacak bir önermedir.