bugün

bebeler için yapılmış dandik bir dövüş oyunu gibi dursa da, hafiften hafiften bağımlılık yaratma özelliği olan flash oyun. bunun birincisini bebeler bile oynamaz yalnız, o derece..
Basit grafikler ve çocuksu ayrıntılara rağmen aslında derin bir strateji oyunu.
swords and sandals 2'de çok güzeldir fakat ben 1 gün boyunca sword and sandals 3(2 değil)'ü oynadım.gerçektende söylenildiği gibi bağımlılık yapıyor,çok stratejik akıl dolu bir oyun,dediğim gibi yaklaşık 16-17 saatimi yedi bu oyun ve süper güçlü bir gladyatör oluşturdum,sonunda şampiyon savaşcılardan yenemediğim,domuz şampiyon ve 2 güçlü iskeletoruda altetmeyi başardım,fakat onuda yendikten sonra bende soğuk duş etkisi yaratan bir yazı geldi ekrana,evet oyun demoymuş ve 3.oyunun full versiyonunu hiçbir şekilde başka biryerde bulamadım,bide buy now!!! yazıyo full versiyonu için sitede,20 dolar istiyorlar,ulan flash oyun içinde paramı istiyorsunuz diyo insan ister istemez.Henüz 4.şampiyonu yendim ve oyunun demosu sona erdi,halbuki basamaklarda 20 şampiyon savaşcı daha vardı,o kadar saat boşa gitti:)

sonuç olarak akıl dolu zevkli bir oyun,oynadığım tüm serileri güzeldi(2-3-4),fakat bu demo olayı insanın canını sıkıyo,full versionu(özellikle 3)bulan arkadaşlar varsa umarım bizlerlede paylaşırlar,içimde kaldı diğer savaşcıları yenemediğim.
kaydedemedikten sonra tamamen vakit kaybı olan oyun.. 10 küsür saatimi yemiştir zamanında..
herkese yavan gelsede aslında çok güzel bir oyundur. ayrıca oyun açılırken oyun müziğinde yapılan gitar tapping'i beni buhranlara sokmuştur.
http://www.oyunlife.com/oyun/swordsandsandals.html adresinden oynanabilen oyun.
26 galibiyet ve 4 mağlubiyetle bitirdiğim spartacüs çakması oyun.
full versiyonunu internette bulamadığım mükemmel oyundur.
Sanal alemdeki en mükemmel ve zeka gerektiren lüzumsuz bir oyun.
flash yapım olan efsanevi derecede güzel olan bir arena oyunu. bitirince yeniden başlama garantilidir.