bugün

https://www.youtube.com/watch?v=P9Nj38rZoJY

şu şekilde olan törendir. ya allah ve maaşallah sözleri de ilginç.

daha fazla varyasyonları mevcuttur.

https://www.youtube.com/w...szkQ&feature=youtu.be

35 sene boyunca suudi arabistaN'ın cidde şehrinde yaşamış olan amcam için bu tür gösteriler olağandı ve bize anlatırdı. bir keresinde 10 kişinin kafasını kesen suudi cellatın çıldırıp izleyen halka daldığını anlatmıştı. cellat çıldırınca askerler cellatı da vurmak zorunda kalmışlar.
gece gece midemi bulandıran tören.
(bkz: gerçek islam bu değil)

ilk benden duyun istedim. ayrıca bu vahşeti normalleştiren her düşünceye karşı kinim vardır.
insanlıkla ilgisi olmayan tören, video'suna bakmaya dahi gerek yok.
bu kadar insanın izlemesine bakılırsa, ciddi ciddi adamlar bundan zevk alıyorlar lan.

(bkz: oo yalnız kafası şimdi geldi)
şurada bağıra bağıra idam edilen bir kadın da mevcuttur.

http://www.liveleak.com/view?i=550_1421270303

kim bilir o hastalıklı zihniyetlerine göre bu kadın hangi suçu işledi ?
islamiyetin nesen arabistanda ortaya çiktıgını gösteren en güzel durumdur . bilindigi gibi peygamberler hep yoldan çıkan toplumlara yollanmıstır . islamiyet varken gene mk arapları üstü kapalı yapıyo iğrençlikleri . islamiyet olmasa ne yapacak . acaba biz türklere nie islamiywt bir din yollanmadı dedirtir ne kadar iyi bir ırkmışız lan . ne kadar ahlaklı.
içimdeki bir şeyleri hop oturtup hop kaldıran törenlerdir.

Annem köyde tavuk satın almıştı. Kes De yiyelim diye bana verdi. Bahçede yarım saat bakıştık, sonra gidip kasabadan tüm tavuk aldım. Adamlar insan kesiyor arkadaş. Arapların mematiyi neden sevdiğini şimdi anlıyorum.
izledikçe insanın vicdanından bir şeyler alıp götürdüğüne inandığım videolardan biridir.

bu tarz şeylerden pek iğrenmem istersem rahat rahat izlerim fakat bazı duyguları kaybetmiş insanların caniliklerini sergiledikleri görüntüleri izledikçe bunlara alıştığımızı düşünüyorum ve öyle olmamak için izlemiyorum.
yahudilerle akraba olan bir milletten bundan başka ne beklenir ki. yahudi törenidir.
Lap diye löp diye tek seferde fışt diye keserler. can almak allaha mahsustur demezler. Ama iyi kesti şimdi hakkını verelim.
normaldir. yayınlanan videolara bakacak olursak ilkinin suçu yazmıyor ikinci videodaki adam tecavüzcü, 3. videodaki kadın ise kocasının 7 yaşındaki kızını işkenceyle öldürmekten almış cezayı. yok hani bunları yaşatın diyorsanız o başka.
bize gerçek islam'ı göstermiştir.
sen kimsinki suç işleyenin cezasını ölümle veriyorsun ? ne kadar eminsin o suçu işlediğine ? diyelim ki o kumpas kurdular o suçu o insanlar işlemedi, verdiğin cezayı geri döndürebilecek misin ?

amk hemen yok tecavüzcüyü kesin yok bilmemneyi kesin. ulan zeka sahibisiniz biraz düşünün. geri dönüşü olmayan ceza mı olur ?
Arapların üzerindeki elbiselerden bile nefret ettirdiler, görünce tiksiniyorum. Suçları neydi acaba?

Biz Türkiye cumhuriyetinin laik çocuklarıyız bu görüntüler bizi rahatsız ediyor. O düzene göre büyümedik biz.
Hadi batıcı ibneler neden zorunuza gidiyor. abd idam ederken ses ediyor musunuz? hayır. neden idamı iğneyle yapıyorlarmış o yüzden. kesin mi suçları. delikanlı gibi söyleyin gerçekten de suçların kesinliğini mi dert ediyorsunuz yoksa bunu bir doğu toplumunun yapmasını mı dert ediyorsunuz?
Suud ailesinden birine versinler bu görevi...
gerçek müslüman olmadıklarındandır. mesela moskovalılar da gerçek rus değil.
gerçek islam'ı cümle aleme gösteren törenlerdir.