bugün

sawyer. gerçek adı nam-ı diğer josh holloway.

hey! adadaki yanık tenli dilber veya orada yarışmayı hayal eden sözlükçü güzel dilber. sana söylüyorum, kulağını ver bana ve beni iyice dinle. bu ödül oyununda kızlar için sawyer çıkacakmış hemi de 3 aylık zorunlu azgın kavruk haliyle. lost adasında kudurmuş ve 3 aydır çekimlerden dolayı dağa taşa elizabeth ekiyormuş... valla acun'un şöförü söyledi. ben onun yalancısıyım. sen hiç erkekler dedikodu yapmaz mı sandın, hee?

yek ya! başka isteğin? bir erkek için, survivor ödül oyunundan eskort kız çıkmasını kınayarak ve eskort kızı bile abartılı bulup bunu erkeğe çok gören, bana feminen laflar hazırlayan sen; peki, sana hiç, uluslararası camianın behlül'ü çıkar mı oradan? nasıl düşünebilirsin bunu, hayallerde mi yaşıyorsun yoksa?...
hey nereye? daha karpuz keseceğidik mirim...
ama çıksa ne olur di mi? şaka yaptım, hemen de alınma. imkansızı iste, mükemmeli yaşa!

yanağındaki gamzeleriyle, ıslak saçlarını arkaya atarak sana hınzır bakışlar atan bu efendi olmayan kaslı ama abartısız güzel gülen adamı yatağa atmak isteğini çok iyi anlıyorum. içinde sönmeyen o kor ateşi soğuk maşasıyla yanma riskine aldırmadan, cızz ederek kancasıyla içinden atacak kaç kişi var bu dünyada? bir sawyer belki bir de ben!

öptkibbye.
(bkz: survivor ödül oyunundan eskort kız çıkması)