bugün

acun un filipinlerde düzenleyeceği, kadınlar ile erkekler arasında oynanacak oyunlar bütünü. bu acun'un toplamda 3. survivor hamlesi ediyor. kadınlar ile erkekler arasında oynanacağına göre ufukta bolca zeka ve denge gerektiren yarışmalara bizi bekliyor demektir. zannetmiyorum ki, sırığa en uzun süre tutunmaca tarzı oyunlar olsun, en azından rakip takımlar arasında.

(bkz: survivor aslanlar kanaryalar)
(bkz: survivor türkiye yunanistan)
izlenesi bir yarışmadır. bu arada acun'un yaz geldi bari bir yarışma çakayım da tatile gideyim yaklaşımı gözlerden kaçmamıştır.*
kadınlarla erkekleri farklı iki adaya koyarak, diger survivorlar da yapılan hataya düşmemişlerdir.
peki ya gaylar*?

Not= Yarışma yarın başlıyor. Gayların başvuruları reddediliyormuş.

(bkz: Survivor kadinlar erkekler gaylar)
(bkz: heyecan tüm hızıyla devam ediyor ayol)
survivor kadınlar erkekler değil de survivor var mısın yok musun yarışmasıdır. bu ne lan bütün yarışmacıları toplamış adam mı kalmadı lan elinde diye seslenesimiz var. gerçi yurdum insanı unutkandır kim nereden hatırlasın acun bunu da yutturmasını gayet iyi bilecektir.
türkiyede yapılan yarışmalardan tek beğendiğimdir kendileri ancak bu son yarışma kutu kutu pense yarışmasına dönecektir gene var mısın yok musundaki bana ve çoğu kişiye çok ama çok itici gelen yarışmacılar olacaktır. madem uzun süre sonra bu programa geri dönüyorsun e sevilende bi program ne diye eski ve bana göre gereksiz yüzleri ısıtıp önümüze koyuyorsun, bi kaliteli yapım bu kalmıştı bunu da pij ettiler.. gene de bakıcaz bakalım..*
türkiye'nin değişmeyen yarışmacı kadrosuyla yapılacak olan programdır. *
(bkz: yeni bir meslek mi doğuyor)
bitince gücüm yeterse kurban keseceğim yarışma.

ne yarışmaymış aq, yok survivor ihsanın kasları, yok survivor mervenin zor anları.. sikicem ama he bu ne lan siktiniz sol frame'i.