bugün

izliyorsun peki lafımız yok. ama izlediklerini sindirip neden sözlüğün tam ortasına
sıçıyorsun . bu mu senin konu dağarcığın. tv gibi saçma bir araçtan izlediklerinle
sınırlı olarak mı bilgi paylaşıyorsun.
ve izlenen bu saçma şov programını tartışıyorsun.
salak dediğin adamdan farkın kalmıyor o zaman . en azından adam salak rolü yapıp para kazanıyor.
peki izleyen ve sadece izlemekle yetinen kitle, sizden ne haber? nasıl gidiyor televizyon izleme işi?
izliyorsun bari yazma zihniyeti daha makbüldür.
survivor falan izlemeyip bütün zamanını memleket meselelerini düşünmeye, dünyada neler olup bittiğini takip etmeye ayırmış, kafası sürekli bunlarla dolu kişi tesbiti.

cumartesi ve pazar gecesi, saat 20, 21, 22. bıkmışım dünya dertlerinden ve pazartesi sabahına kafam boş, işimi yapmaya hazır girmek niyetindeyim. survivor gibi beynimi yormayacak bir şey izliyorum, izlerken sözlükteki ilgili başlıklara takılıyorum.

ne oldu? gerizekalı ve sığ mıyım şimdi?

ayrıca survivor izlemiyorsan survivor başlığı da açma! git daha düzeyli,daha elitist ortamlara ak. biz kızıyor muyuz sana izlemiyorsun diye!
boş vakti fazla olan zihniyettir. nereden bakarsan bak bu böyle, hatta bana göre televizyonun kendisi başlıca bir saçmalık. *
kafa dağıtmanın yolu bunu izlemekse bırak dağnık kalsın
en azından belki bir işe yarar
diye tavsiyede bulunacağım zihniyet.
olmuyor, yakışmıyor.
ama maalesef;
buradalar...

her yerdeler..