bugün

saç sakal alıp başını giderken, koltuk altı kıllarında oynama yok.
nihat doğan normal bir insan olma çabasında.
(bkz: kaş arası)
erkek kadın demeden tüm yarışmacıların, epilasyon yaptırdığını düşündüren durum.
70 milyonun karşısına orası burası kıllı şekilde mi çıksınlar. Robinson mu onlar.
bir başka mantık hatası da onca geçen zamana rağmen kızların bacaklarında zerre kadar kıl olmaması.
istenmeyen tüy kız ismidir yalnız.

(bkz: epilixir)
sıçtıkları yer de sayılabilir. nereye sıçıyorlar bunlar olm?
daha onceden cevap aranan sorunsallar icin;

(bkz: survivor kızlarının kaş ve kıllarının çıkmaması)
(bkz: survivor yarışmacılarının nereye sıçtığı sorunsalı)
ben de merak ediorum kardesim nereye sıcıolar bunlar be.
olayın gerçekte bir şov olduğu gerçeğiyle değerlendiriğinde olmayan mantık hatalarıdır. adamların burun kılları da uzuyor, haliyle. ne yani işkence mi ceksinler, mağara adamı gibi mi dolaşsınlar? o kadarı da yazık. hem onlara hem bize.
(sözde)sürekli (bkz: kokonat) yiyip yarışacak takatin bulunmasıdır.
kokonat bol enerjili bir besinse ona sözümüz yok.
Benim saçlarım yıkamanın ardından en fazla 2. gün keçe gibi oluyo bu hatunlarınki pırıl pırıl maşallah sorun benim şampuanda mı acep? Deniz suyuyla mı yıkamak lazım?
sürekli yemek ödülü kazanıp, çatlayıncaya kadar yiyip açız demek.
bunlar nerde sevişiyolar oğlum?
sörvayvır yarışmasında mantık hatalarının olmadığının ispatı gayet nettir.
2 sorunsal vardır.

1-) nereye sıçıyorlar?
-> onlar ortama ayak uydurarak evrim geçiriyorlar ve sıçma güdülerini bir kenara bırakarak artık boklarını içlerinde öğütüyorlar.

2-) kılları nereye gidiyor?
-> aslında onların kılları çıkmıyor çünkü daha ergenliğe girmediler.

kısacası sörvayvır yarışmasında mantık hatası yoktur.
bu yarışmada ki kızlar hayali kurulan kızlardır. kılları çıkmaz, iemez sıçmaz. sıçıyorlarsa da kokonat sıçıyorlardır yani.
yarışmanın adı survivor ama kimse ölmüyor lan. isme bakınca yarışmada en fazla üç kişinin hayatta kalması gerekiyormuş gibi. yanıltıcı yani. ama nihat doğan ölmesin. son nefesinde ülkeyi emanet eder filan. çok büyük sorumluluk valla.
Şimdi bu survivor logosu var ya sağ üst köşede
onun ortasındaki i harfi meşale şeklinde ama hata bu değil
hata şu. tam 2 saat bounca meşaleyi izledim hiç sönmedi, en ufak bi azalma olmadı meşalede, hayret ettim nasıl yapmışlar
yeni nesil yakıt nimetlerinin neden olduğu mantık hatasıdır.

borla çalışıyor o meşale, ben araştırdım.
kadınlarda hiç kaş, bıyık çıkmıyor.
bacaklar her daim pürüzsüz.
Diğer hataları ikinci planda bırakan hata meşale hatasıdır.
Kadınların aylarca orada olup hiç regl olmaması bulunan mantık hatalarındandır.
yemeklere şap atılmıyorsa onca zaman nasıl başbaşa olup bir şey yaşanmıyor merak konusudur. oraya giderken hadım mı ediliyorlar acaba?

merak ediyorum gerçekten bunu. çünkü kim olduğunu hatırlayamadım, yarışmacılardan biri "cinsellik yok" demişti.
mantık hatası değil, mantıklı olan şeydir. kadınların ped kullanması mı mantık hatası yarattı?